Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Американски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Пършинга е страхотна машина. но не се играе като премиумният. на мен много много дълго време ми беше любим...но трябва да е поне с последният двигател за да се насладиш.
    и ако някой пита- машината е твърдо на плюс с нормален акаунт

    Comment


      #47
      Кажете нещо за Хелката, гледам доста го ползват по роти, чувал съм хубави неща за него. Къде му е силата и къде са му слабите места да знам за мен ли е. Нещо Т 49 ме изнервя много, докарах до срамните 30 % победии ако още малко ми вървят така битките ще го продам

      Comment


        #48
        Lyutskanov написа Виж мнение
        Кажете нещо за Хелката, гледам доста го ползват по роти, чувал съм хубави неща за него. Къде му е силата и къде са му слабите места да знам за мен ли е. Нещо Т 49 ме изнервя много, докарах до срамните 30 % победии ако още малко ми вървят така битките ще го продам
        За мен лично Hellcat е един от най-приятните танкове, които съм пипвал.
        Страхотна скорост и ускоряемост. Може да заемеш стратегически точки, понякога, по-бързо и от леките танкове.
        Много ниска забележимост. Камуфлажни умения, камуфлажна мрежа и камуфлажна боя и ставаш невидим. Лично съм висял на 80 метра от тежки танкове в един храст и те въобще не ме забелязаха. От храст комфортно се стреля на около 150 метра без лампата да светва.
        Въоръжението е средна работа, да не кажа, че е слабичко за TD от тиър 6. Като дупчене си по-добър само от JagdPz IV, a DPM-а е също сред най-ниските. От друга страна оръдието е сравнително точно, бързо прицелва и по вертикала се отклонява чудесно (+20 / -10).
        Най-яркият минус е липсата на каквато и да е броня. Бавният купол те обрича на това да ставаш лесна жертва на леки танкове в близък бой. Снарядите са малко на брой (30), което понякога е проблем.
        Гриндът му е сравнително приятен щом отключиш M1A2, което ти дава маниакална скорострелност.

        С две думи. Hellcat е идеален за това бързо да заемеш стратегически позиции и да наказваш от там. Чудесен е и за това да тормозиш тежките танкове подавайки се от укритие, стреляйки и скривайки се веднага. С подходящото оборудване става и за пасивен скаут, а ако няма друго и като активен се справя добре.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          #49
          Много ми харесва, страхотна машина е. Играя го като лек танк в началото, а не като ТД. Заемам позиция напред, има добра скорост и обзорът му е сравнително добър, спотвам идващия противник и вкарвам един два снаряда след което бягам или се покривам до идвамнето на основната група от нашия отбор. Въртящия се купул дава предимството да излезеш иззад укритие, да стреляш и да се прибереш, другото предимство е да правиш кръгчета около бавни ТД и Тежки танкове. недостатък е липсата на броня но това се компенсира със скорост и ускорение. Оборудвал съм го с дотиквач, оптика и мрежа. Първи перк на командира е лампата, офроуд на водача, вторите скилове са ми камуфлаж, но на командира е разузнавач, все пак това ми е тактиката.

          Comment


            #50
            И аз това гледам, че много хора играя с Halcatt и в начало си мислих и аз да си го взема, но сега умувам той ли да бъде или Jackson-a. А за него някакви наблюдения имате ли и кой от двата по-вече си струва.
            [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

            В гаража:
            Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
            Великобритания: Alektro, Churchill I
            САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
            Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

            Comment


              #51
              И на двете линии 8 и 9 тиер са наприятни, но при тази с куполите танковете са малко по-бързи. Друга сериозна разлка между двете линии не се сещам.

              Comment


                #52
                Мерси за инфото колеги. Ще я взема тази "адска писана" надявам се да си пастнем . Липсата на броня, малко ме притеснява , но пък освен Е 100 друго тежко съм нямал и не ме и кефи де

                Comment


                  #53
                  Скоро ще взимам Т29 но няма да успея да го изгриндя до края на промоцията за това реших да му взема оборудването сега докато е на половин цена та кажете какво да му взимам освен дотиквача и вентилацията колебая се между подобрен прицел и стабилизатор кое ще ми е по-полезно?
                  Също и не знам след като взема Т29 как да изследвам имам 90мм оръдието но не знам първо купола ли или първо 105мм оръдието да взема или пък веригите?

                  Comment


                    #54
                    falcon_bg написа Виж мнение
                    Скоро ще взимам Т29 но няма да успея да го изгриндя до края на промоцията за това реших да му взема оборудването сега докато е на половин цена та кажете какво да му взимам освен дотиквача и вентилацията колебая се между подобрен прицел и стабилизатор кое ще ми е по-полезно?
                    Също и не знам след като взема Т29 как да изследвам имам 90мм оръдието но не знам първо купола ли или първо 105мм оръдието да взема или пък веригите?
                    Първия купол носи последното оръдие.Можеш веднага да сложиш 90мм, но за 105мм няма да имаш килограми.
                    Аз дори и да нямам килограми жертвам третия модул и слагам подобрено окачване така, че да мога да сложа оръдие, купол и двигател веднага, а веригите накрая.В склада имам всичките класове окачвания и само ги въртя когато ми трябват.Ако не ти се дават пари или нямаш подобрено окачване ще трябват вериги.
                    Относно стабилизатор или прицел - избора е изцяло твой, ако трябва да дам някакъв съвет - стабилизатора си пасва с по-мобилна игра, оптиката с по-статична.Аз го играех със стабилизатор, защото се движа повече и го усещах по-добре.Последното оръдие не става за стрелба от дистанция над средната и стоенето на едно място с цел снайпване обикновенно води със себе си маса пропуски и пропуснат демидж. Ако го играеш по правилния начин, много често ще си в ситуация при която ще се показваш над хълмче, за да стреляш от близка дистанция и ще се прибираш за презареждане, което автоматично дава предимство на стабилизатора.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      #55
                      Всъщност стабилизатора пасва на всякаква игра. Дефакто той съкращава времето за прицелване повече от подобрения прицел. Освен ако не си ТД дълбоко закампен в тила и мърдаш веднъж на високосна година.

                      Comment


                        #56
                        bigbeer написа Виж мнение
                        Пари може да се правят практически със всичко,при активиран премиум.Ето последната ми битка със дребосъка Т18

                        Победа
                        Малиновка 28 март 2013 г. 17:56:31 ч.
                        T18 Опит: 1*134 кредита 15*738
                        Постижения в битки: Войн

                        При разход под 1к общо остават към 15к чисти.За машинка от този клас си е съвсем прилично.
                        Ето един с който сме в една кръвна група Т 18.
                        Така този малък злобен дребосък ми е топов , но играяс фугасницата, като удоволствието е сравнимо с организъм удар и изпарен. Това е дребосъкат с който имам най- много битки и същевременно медали войн. Играта с него е приятна. Оборудване за него: рогатка, мрежа.
                        Т 49 американски противотанкист 5 ниво; По добър от хелката в пъти ; оборудване, дотиквач, рагатка и мрежа + камуфлаж и всичко до 7 ниво е да му мисли. Друг звяр с много снайпери и войни.
                        Супер Пършинг: Яко добиче, което прощава всякакви грешки но и наказва здраво противници. С този малък побойник имам 4 война но на среща имам към 200 снайпера. Ако беше малко пъргав и с голямо оръдие щеше да е повече от супер. оборудване : дотиквач, стабилизатор и мрежа + маскировка.
                        Т 34 последната придобивка почти е изпарител, не съжалявам че се изхарчих за него с 10200 злато и май като гледам няма нужда от подкалибрени снаряди. Дупчи яко и стреля точно. Това е танк за потдръжка, който нетрябва да е отпред т.е. да се намира зад тежките и пред ПТ - САУ. Оборудване дотиквач, стабилизатор и мрежа + маскировка и всичко и OKAY.

                        Comment


                          #57
                          Избора на модули ми изглежда малко странен.
                          Рогатката за какво ти е на Т18, при положение, че го играеш с гаубицата.
                          Тя угасва като си мръднеш корпуса.
                          Аз Т18 го играя с вентилация, дотиквач и по-бързо прицелване.
                          След като играя с гаубицата съм най ефективен като съм близо до тях и стрелям и прицелвам възможно най-бързо.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            #58
                            И на мене ми изглежда странен изборът на модули, вентилаторът е задължителен за всичко което може да го качи,а ти не го слагаш никъде
                            рогатка дори да си с оръдие за Т18 не ти трябва освен на 1-2 карти където се кампи

                            Comment


                              #59
                              фууу, много кекав този М103 странична броня йок, ама ептен йок, а и оръдието не е достатъчно добро да компенсира, точно преди малко се стреляхме челно с един е75, дори долният челен не му пробих......прекомерно внимателно трябва да се играе


                              П.П. ха Е-75, то това Ис-3 челно не пробива, 5 попадения, нула щета, в нещо дето винаги съм го считал за лесно за пробиване.
                              Last edited by Gaden Gogi; 14-08-2013, 00:33.

                              Comment


                                #60
                                Е 75 челно почти нищо не го дупчи освен в командирския люк. Е вече с последното оръдие на М 103 преди можеше да го дупчиш в долната плоча, но сега май го нърфнха и долната плоча си става неуязвима освен за златни.
                                Но като цяло челното брониране на М 103 не е никак лошо. Страничноото вярно го няма, но челното може да те спаси от много лоши ситуации дори от тиер 10 оръдия. Като добавим монилноста и депресията на оръдието, става много добър танк. За сега е най-добрия тиер 9, но още не съм пробвал Е 75, така че не мога д акоментирам кой от двата е по ефикасен.

                                Comment

                                Working...
                                X