Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Американски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    stasun написа Виж мнение
    Или е бил от ония с 46% победи дето искат като се пуснат в битка танка им сам да мачка всичко, а те само да гледат и да се кефят....
    Още тогава го проверих, зомбинце с 46,5%...трябва пак да си сложа статистическият модул за да ги гледам в играта....

    Comment


      #32
      Покарах известно време Т29 - хубава машина, но ме направи луд с парите, все съм около нулата, снарядите на топовото 105 мм оръдие са по 1000 парчето, зареждането е убийствено бавно, доста често има рикошети или пропуски поради ниската точност (трудно се снайпва с него). Преди 2 часа му сложих 90 мм и се родих, редовно съм на + с 10, 20 К, много добре ми идва и оптиката, когато ме пусне в наситени Т VIII и IX редовно заемам позиция от която да дразня противника, а челната защита на купола е голямо предимство. Сложил съм оптика, вентилация и дотиквач.

      Comment


        #33
        Покарах известно време Т29 - хубава машина, но ме направи луд с парите, все съм около нулата, снарядите на топовото 105 мм оръдие са по 1000 парчето, зареждането е убийствено бавно, доста често има рикошети или пропуски поради ниската точност (трудно се снайпва с него). Преди 2 часа му сложих 90 мм и се родих, редовно съм на + с 10, 20 К, много добре ми идва и оптиката, когато ме пусне в наситени Т VIII и IX редовно заемам позиция от която да дразня противника, а челната защита на купола е голямо предимство. Сложил съм оптика, вентилация и дотиквач.
        Т29 е невероятна машина и е нелогично да я играеш с 90мм.Този танк не е снайпер, но за сметка на това можеш да си на първа линия даже и срещу 8ци. Ако умело ползваш терена е способен на чудеса.Аз играя със 100мм без премиум и пак съм на +.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #34
          Мен много често ме пуска в долната част на таблицата с осмици и деветки и тогава е мъка, не пробивам без снайпене, не съм достатъчно бърз и маневрен за да го играя медиум и като няма къде да си прикрия корпуса ме дупчат без проблем. С какво си го оборудвал твоя Т29 и какви скилове си сложил на екипажа?

          Comment


            #35
            vvasman написа Виж мнение
            не съм достатъчно бърз и маневрен за да го играя медиум
            ми ти си тежък, как искаш медиум да го играеш? а оръдието ти е съвсем добро за Т8-9, следващият Т32 е със същото и се справя добре, бронята ти също е съвсем добре, само подвижноста леко куца и живота е по-малко.....просто не се ври в първа линия и леко се ромбирай...но съвсем леко че бордовете са картон.

            Да се буташ напред с американски танк е добре само ако си с Т32...и то пак не е съвсем желателно.
            Колкото до парите- за да си на минус трябва да си стрелял много и безполезно.
            Оборудване- вентилатор, рамър и не помня имаше ли стабилизатор или бързо прицелване.
            Умения-братя задължително като първо...после по вкус, водача е добре да е с крос кънтри че да живне танка, мерача с това за точна стрелба от повредено оръдие, че го чупят често....другите по вкус

            Comment


              #36
              Тъкмо сложих 105 мм и ме пусна в бозата - 2 девтки, 8 осмици, и 5 артилерии. То пък взе че стана хубава за мен игра, даже пребих едната 9-ка с таран, взех камикадзе но все пак накрая бях само + 10 000.
              Следващата игра - загуба, последен ме пребиха, 14 изстрела, 11 попадения 8 пробивания -14 000 снаряди - 7 700 поправка, резултата + 3 800.
              Мисълта ми е че с това оръдие не става за бюджетна машина ако играеш без премиум, около нулата в повечето случаи. С 90 мм горе - долу правя същия демидж, не ме е яд като доубивам някой на 1 % след това почти винаги съм на печалба + 10 - 15К

              Comment


                #37
                точно последната ми битка с 90мм, беше страшна..но останах сам, те имаха два тигъра които капваха...на руинберг...е просот не можах да го пробия единият, нищо че екартонен...похарих свободне и си взех 105 мм...как да е това по принцим не е машина за фармене...но не е на загуба

                Comment


                  #38
                  С какво да си оборудвам Т32 и Супер Пършинга и на двата съм им сложил вентилация и дотиквач, но третото какво да е? Вертикален стабилизатор или бързо прицелване, за СП се колебая и за противоосколъчна обшивка, че е бърз като светкавица и артитата често го разкатават. Дайте мнение.

                  Comment


                    #39
                    За Т32 имам чувството, че е по-пъргав от Супер Пършинга.
                    На моя Т32 съм сложил вентилация, дотиквач и стабилизатор - оръдието не е снайперско, та предпочитам да мога да стрелям по-добре в движение.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      #40
                      Такаа мисля през тазседмичния спешъл да щурмувам единственият възможен(и първи за мен от тоя тиър) танков разрушител Т25 АТ та някой който е играл с него ако може да ми каже дали е добър.

                      Comment


                        #41
                        falcon_bg написа Виж мнение
                        Такаа мисля през тазседмичния спешъл да щурмувам единственият възможен(и първи за мен от тоя тиър) танков разрушител Т25 АТ та някой който е играл с него ако може да ми каже дали е добър.
                        Изключителна машина е. Единствения и недостатък (поне според мен) е че след нея са Т28 и Т95.

                        Comment


                          #42
                          Alex2004BG написа Виж мнение
                          Изключителна машина е. Единствения и недостатък (поне според мен) е че след нея са Т28 и Т95.
                          Да и аз като гледам записи с Т25 АТ и е доста резултатна машинка а какви джаджи да му сложа допълнително(стандартният бинофлаж+дотиквач) или иска нещо по-специално?

                          Comment


                            #43
                            falcon_bg написа Виж мнение
                            Да и аз като гледам записи с Т25 АТ и е доста резултатна машинка а какви джаджи да му сложа допълнително(стандартният бинофлаж+дотиквач) или иска нещо по-специално?
                            Ами това смята колективния разум.

                            Comment


                              #44
                              Значи ще сложа дотиквач мрежа и вентилация но ако го усетя че ми е слабо зрителното поле може и едни рога да му сложа на мястото на вентилацията

                              Comment


                                #45
                                Сега гриндя пършинга. Нещо не ми допада машината. Супер пършинга по ми харесва. Броня малко, бронепробиваемостта не достига, не е най бързия. Само се въртиш и се чудиш кого отстрани или отзад да клъвнеш. Силно ме натоварва. Със супер пършинга мога и така да го играя, а ако не ми се мисли и ме мързи мога да изляза и в челен сблъсък.

                                Comment

                                Working...
                                X