Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Американски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Май не е това точната тема, но реших да се похваля Станах Ас с М3 Lee. Машината не се оказа толкова отвратна колкото очаквах, но не ми и легна на сърце. Отключих си и М4, а точно това си и исках. В същото време искам да споделя учудването си от някои играчи. Част от хората нямат елементарна представа от възможностите на танка си. Снощи един образ с ELC реши да ми излиза на таран срещу М3 след като вече ми беше вкарал един точен изстрел. Вместо да ме заобиколи и да ми пусне още един след като презареди той реши да ме таранира и както си беше на почти пълно здраве си се гътна логично. След него и един Хетцер реши да ми прилага същия номер, но аз просто дадох газ и стрелкайки го в движение в долната част на корпуса - за моя изненада оръдието на М3 даже успя да го пробие го гътнах с таран. Резултатът е, че взех Камикадзе, Ас и след това тържествено си продадох Генерал Лий и си купих Шърман. Как го мислят тези "мозъци" с многкратно по-лек танк да таранираш по-тежка машина след като лесно можеш да я довърши по друг начин?

    Comment


      #17
      vvasman написа Виж мнение
      Ще пробвам Т29 със сигурност, но се чудя да преобуча ли екипажа от Т1 ? (с него имам 600 битки и две кофи медали)
      Ako ще го ползваш за турнири и за правене на статистика,не си струва.Иначе всеки екипаж с опит си е крачка напред.

      Comment


        #18
        М4 ми е любим, с гаубицата си е страшилище за тиъра, сравнявам го с PzIV и въпреки по-лошите ми характеристики(% победи) според мен е по-забавната машина

        Comment


          #19
          bigbeer написа Виж мнение
          Пари може да се правят практически със всичко,при активиран премиум.
          Е аз като говоря за пари обикновенно визирам приходи без премиум. И точно без него ИС-3 винаги ми е бил много стабилно на плюс, М26 също...даже когато го играех много активно ми беше машинка за пари..хем по него време М4Е8 още не го бяха орязали и вадеше стабилно.

          Comment


            #20
            Gaden Gogi написа Виж мнение
            Тази статистика не струва, първо има мног малко битки о ткоито се взема, после само като видиш как ИС-3 применро го дават на минус, и почваш да се ч1удиш какви зомбита са я формирали...моето наблюдение е че това е прилично доходоносен танк, М26 също....но и него го дават минусов...
            Това са усреднени резултати и на всички е до болка ясно кой ги е формирал, но дори и при това положение са критерий.

            Comment


              #21
              Битките там са твърде малко, и на око, сравнявайки с моите машини, при стандартен акаун и без геройства, цифрите бягат в пъти,...а тези дето са на минус са просто уникуми. за пример, Тип-59, средни 98% щета...това е смешно с този танк и при положение че човек аиграе от поне година, за 78-те на спуер пършинга д ане говорим.
              Как да е, ще взема д анаправя няколко битки с Т29 да видя колко вади, екипажа е зелен (понеже оригиналният сега обитава Т32 и там ще си остане)

              Comment


                #22
                Click image for larger version

Name:	shot_135.jpg
Views:	1
Size:	578.1 КБ
ID:	531889
                Eto edna mnogo slaba игра с Т29, нашият отбор беше много силен и другите измрях абързо, та нямаше по какво да се стреля,после три пропуска (всеки по хилядарка), два по неща дето умряха преди да долети моят снаряд...т.е. повече от посредствена игра, но пак 7 К на плюс, нормален акаунт, 75%-тов екипаж.
                След малко ще направя още няколко за статистика.

                Comment


                  #23
                  Като гледам табличните данни Т29 и Т32 си приличат много, предполагам че разликата идва от наклонената и по-дебела челна броня на 32-ката, оръдието е едно, купула е по-добре брониран странично(много е важно), с една дума 29-ка с усилена броня, повишен обзор и малко по-скорострелно оръдие, но и с едно ниво по-високо.
                  Май ще си оставя екипажа от Т1 да го кача на 32-ка, тъкмо ще му направя по две умения дотогава.

                  Comment


                    #24
                    Благодаря за статистиката, тъкмо ще кажеш и как ги чувстваш двете машини, с коя е по-приятно да се играе ?

                    Comment


                      #25
                      Т32 за мене е почти перфектната машина, много маневрена, страшна купола, приличен корпус, оръдието е калпаво но се трайва....толкова е хубав че най-добрият ми тежък екипаж си е закрепен з анего вовеки...сега з аМ103 тренирам нов на Т14-ката...също много приятна машина, тъкмо имах битка на прохода в която нашматках 3 парчета Т6, квас, ягдпанцер и грозното кв3602..абе това преди тигъра...
                      Т32 мож емного тупаник д аизяде, но е Т8 и получава кофти мачове, докато Т29 си е почти ОП з анивото си, оръдието е чудовищно, бронята е чудовищна, скороста е прилична, върти се кофти но все пак е голям танк...обзорът е готин...ако искаш да гониш статистика е по-добър от Т32, но пътро трябва да се научиш да го караш...на мен ми трябваха 500+ битки за да свикна на такъв тип на игра, и то стана след като си взех Т34...от който в началото ми с еповдигаше...а сега ми е любима машина.
                      Типът на игра на Т29-34-32 е доста раличен от този на Т1-6... тъй че ако ти идва странен намери с някой д анаправиш платуун и да го гледаш какво той прави....аз така съм правил за супер пършинга...пуска ни и някакъв почва д ахленчи че ми бил гаден танка...аз "ако ти е мерак пиши ми сле дбиткат аще ти покажа"...той с еоказ анякаквъ французин, напраивхме 20-тина битки и взе че му се ослади...сега го проверих човека 51% победи е докарал с него, при положение че среднит ему са 49%...приписвам си 75% от заслугите...понеже съм скромен
                      rom70400 е човекът

                      Comment


                        #26
                        vvasman написа Виж мнение
                        Като гледам табличните данни Т29 и Т32 си приличат много, предполагам че разликата идва от наклонената и по-дебела челна броня на 32-ката, оръдието е едно, купула е по-добре брониран странично(много е важно), с една дума 29-ка с усилена броня, повишен обзор и малко по-скорострелно оръдие, но и с едно ниво по-високо.
                        Май ще си оставя екипажа от Т1 да го кача на 32-ка, тъкмо ще му направя по две умения дотогава.
                        Т29 определено е тромава джаджа.С неконвертиран екипаж и в стокова конфигурация,всичките мму достойнства се стопяват.Така най-добрата тежка 7-мица в играта,ще изглежда като куцо магаре.По добре не си прави експерименти.Отделно,топовата му пушка налива адски много и е същата ,като топовата на Т32.Тоест гринди опит(респективно екипаж) в пъти по-бързо от Т1 хевито.

                        Comment


                          #27
                          Имам 25 000 свободен опит, така че като го взема ще му отворя топовото оръдие и ще му купя едно окачване, имам екипаж почти на 100% от М6, който мога да преквалифицирам, но щом смяташ че е най-добрата седмица пак се чудя за екипажа от Т1

                          Comment


                            #28
                            Много е добър, но не подценявай и последния двигател. Колкото и да е малко, помага прилично. А и се премества на Т32 след това.
                            Топовото оръдие може да се сложи без втория купол, но пък той ти вдига view range и скорострелността.
                            War, war never changes..

                            Comment


                              #29
                              Понеже затвориха темата з а"общи приказки" ще си споделя тук...в една бика преид малко един ИС-3 орева орталъка че моят Супер Пършинг бил ОП спрямо неговият Сталин...просто ме досмеша та реших да споделя

                              Comment


                                #30
                                Било е просто закъсняла първоаприлска щега. Или е бил от ония с 46% победи дето искат като се пуснат в битка танка им сам да мачка всичко, а те само да гледат и да се кефят...

                                Упс, то направо да преместят поста в новата тема.
                                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                                Comment

                                Working...
                                X