Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    не ти трябва. Първо до сега е имало само един евътн в който го пускаха, останалите са само с подаръчно издание което или в бея за 300-600 евра или ако намериш другарче в русия да ти го изрови за 100. После танка не е такъв нагибател колкото изгежда. С него се стреля само със злато, и те вкарва по около 40К на битка. После ако те пусне с 4-ки си безпомощен, половинатане можеш да ги пробиеш. тебе всичко от 4-ките те пробива, доста 3-ки те пробиват без злато, всички със злато, освне други нагибатели с Пз.1 (каквато там беше версия), реално кефът е само срещу такива които влизат да се гаврят с нови играчи а ти им го вкарваш до сливиците. Всички ТД-та които видиш те пробиват, включая 2 ниво, а там ако срещнеш Т18 той те разпаря а ти не можеш да го пробиеш. Не казвам че не е хубав, но е страшно специфичен и си много зависим от ММ...сега се сещам една игра аз и Стрйкигъл бяхме в платун с такива, самички претрепахме 14 от вразитеClick image for larger version

Name:	shot_308.jpg
Views:	1
Size:	682.9 КБ
ID:	547880
    а това е друг пример, но е трудно, от тези дето виждаш че съм ги мачкал практически всеки може да те претрепе, примерно Т82 от раз. трябва много да се въртиш, което е трудно ако ти скочат 4-5 едновременно, а добрит резултати се получават само когато твоят отбор е от идиоти, иначе не успяваш да стигнеш навреме за да трепнеш нещо, а ако са идиоти и измрат бързо се оказваш в ситуация да те налазят 5+ и все някой да те цели в слабите места.

    Comment


      сега се сетих, Игъла беше качил реплеите в официалният сайт за такива работи.

      Comment


        https://www.youtube.com/watch?v=34URTuiILe8 ами в този клип изглежда доста голяма гад аз лично играя само руски танкове но от немските този ми направи добро впечатление от клипа и се зачудих дали мога да си го взема някакък и да попитам също за кв220 извинявайте че не е по темата но има ли начин да си взема и него мен по-бързото събиране на пари не ме интересува просто тези танкове са горе долу в мой стил и ме кефят и ми се играе с тях много просто fun да става
        Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

        Comment


          не помня каква беше врътката с кв-220, но общо взето е голям боклук, оръдието е импотентно а бронята спасява (до някъде) само ако си топов танк и е бавен.. Много хубав и приятен за игра е Т14, от руските Т-127, и ти гарантирам че играта е много по-рриятна от тази с Пз2J, в пъти. от 5 ниво премиум руски чърчила е доста приятен, особенно ако свикнеш с такова дори скаут съм вземап по по-предната система Но най-добре изчакай тестов сървър и ги пробвай там.

          Comment


            да но мен ми се играе с кв220 и пз2ж и затова питам има ли начин поне единия да взема
            Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

            Comment


              бързо ще ти се отиграя и с двата
              ПЗ2ж търси в руските интернет магазини търгуващи игри, трябва да го има като подаръчно издание, 100 евра+20 и няколко за поща+ 20% ДДС + мито. Другият вариант е намираш приятел там, той го купува праща ти само кода и си спестяваш поща и други екстри.

              Comment


                ахам а прочетох в официалния сайт че ще има нови танкове от ъпдейт 9.8 някакъв японски тигър , ис3 аутолоадер или т8 и някви други ето снимки http://prntscr.com/7gxw6j , http://prntscr.com/7gxwc1 , http://prntscr.com/7gxwl4 , има ли някакъв начин да си взема някой от тези танкове понеже не ги намирам на техно дърво а пише че са от 9.8 а то вече мина и се чудя дали може да си взема някой от тези танкове , извинявайте за спама но съм любопитен
                Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                Comment


                  Доста време е минало, но съм пропуснал, че е имало питане и ще отговоря.

                  Т-44 беше труден танк и за мен, оставих го с огромно облекчение.След доволно количество игри в Т10 с по-големите му братя ми се наложи да го купя за нещо (вече не си спомням причината), но му сложих екипажа от Т-62А, т.е. не най-добре окомплектованата машина.
                  И въпреки, че машината реално беше същата, вече я усещах съвсем различно и правех страшни неща с нея - справка тази битка http://wotreplays.com/site/851869#en...marine_bg-t-44 , която е най-добрата битка като постиган опит която имам изобщо.

                  Причината е главно в играта на купол, която се научава от Т10 и която е още по-ефективна в Т8, защото там играчите много по-рядко имат отговор за нея.
                  Т-44 може да се играе прекрасно на купол, но изисква малко повече внимание за разлика от десетките, защото страниците на купола се плоски.
                  Това което му липсва в пробивност го наваксва с мобилност с последния двигател.

                  Общо взето го играя на купол в първата част от битката или взимам някоя важна висока позиция, а когато се отворят пролуките тръгвам агресивно в гръб.
                  Това общо взето си е стандартната тактика за среден танк.
                  Танкът е слаб при сблъсък на открито с друг танк, заради ниската пробивност, която означава много пропуски, клинчът е вариант, но отново пробивността не дава възможност да се вкарва поражение.
                  В такава ситуация обикновенно избирам да се залепя странично до противника, печелейки от по-ниския профил и увеличения шанс за пробиване.
                  Мобилността позволява и друга тактика - трак на противника и въртене около него по-бързо отколкото той си върти купола, но трябва добър мерник, за да го държиш неподвижен.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    Братлета да споделя радоста си - Ох, Любов защо не сме се срещнали досега? Става въпрос, че от 3 дни имам Тигър 1 и о чудо - месомелачка направо! 6 месеца играя с Тигър П и в началото имах доста голями очаквания, но скоро се оказа доста тегав танк... Все нещо се омазваше и тази челна 200 мм броня все едно я нямаше! Инзи ден си казах като пуснаха евента за ВЗ-111 - "Дай да го купя и да гриндя по бързо!" и още с взимането при това без оборудване, с нов базов екипаж на 80% направо къртя! Приятно изненадан, чак немога да повярвам колко е различен от Тигър П, например: сега съм вече на почти 100% екипаж и давам изстрел на всеки 5,9 сек с П-то на 110% екипаж+вентилатор давам на всеки 7,26 сек, представям си като сложа вент+братя... Вярно че куполата се върти по бавно, но пак е добре, но пък машината се върти по-лесно защото е по-лек и вече дори като среден излизам "Бум" и криене пак, отделно комдния люк не стърчи като гнойна пъпка отгоре и всеки само да стреля. Редовно сега с 6 килса, а преди бяха изключение, отдено заради скорострелноста наливам много повече демидж. Кутия с оръдие, но каква КРАСИВА КУТИЯ! Препоръчвам на всеки пред Тигър П!

                    Comment


                      За мен Тигър 1 е един от най-добрите танкове в играта ( жалко, че бях глупав и го продадох ). Та сега на въпроса - в момента развивам Тигър 2 и се чудя купола ли да отключа, или окачването. Ако взема купола ще трябва да махна по-мощния двигател, а котката и сеа си е доста тромава - за после направо ни ми се мисли ( механик-водачът е на 85% и се надявам малко да компенсира ), ако взема окачването танка ще е по-гъвкав, но тогава казват, че ще ми дупчат купола. Ако някой може да ми помогне, ще бъде благодарен! Мерси предварително!

                      Comment


                        Аз масово ползвам торсиони (купил съм от всеки клас торсиони) - танка е тромав на завъртане и ускорение, но пък от раз слагаш всичко и след това за 10 злато сваляш торсиона като отключиш окачването. Едно интересно нещо обаче в връзка с торсиобна - онзи ден си купих с Т25/2 и какво гледам - за него няма торсиони... И затова се почна един тегав ъпгрейд от окачване, двигател, сега купола и оръдие. Иначе куполата на Тигъра е много добра ако я сложиш, доста по-добре бронирана и живота е по-спокоен.

                        Comment


                          ЕЙ ЗНАЕХ СИ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СИ ХАРЧА ЗЛАТОТО ЗА ГЛУПОСТИ!! Въпреки това съм изненадан от мобилността - за мен не е чак толкова зле -сложих втория купол и сега отключвам окачването(ОБАЧЕ КАКВО ИМ СТАВА НА ТИЯ ХОРА-5 БИТКИ САМО ЗАГУБА, ЗАРАДИ УМНИ ИНДИВИДИ В ОТБОРА - ВИНАГИ ОСТАВАХ ПОСЛЕДЕН И ГРЪМВАХ ОКОЛО 2-3 ОБАЧЕ НЕ Е ЛЕСНО 1 С-У 15 - направо толкова бой не съм отнасял до сега!)

                          Comment


                            Tова малко не е свързано с темата, но като видях накои какво пишат, почнах да се притеснявам - ИСКАТЕ ДА КАЖЕТЕ, ЧЕ ВСЕ ПО-МАЛКО ХОРА ИГРАЯТ WOT-УЖАСС!!! Дано нещата да потръгнат по-добре в бъдеще.

                            Comment


                              Намаление (-15%) на 8 ниво машини има и от днес съм горд собственик на Пантера 2 - паричките стигнаха точно за купя машината, накача инвентара (Вентилация, Дотикавач, и ... Бинокъл) както и да преобуча стария екипаж на Носхорна. Защо за Носхорна - страхотно оръдие, добра мобилност, ама е унизително да те застрелва Лукс или редовно да ме насмете някой друг с HP снаряди. Въпреки наказанието екипажа е с 98% на 2 скил

                              Comment


                                Уф, от бая време не бях играл на хевита, а имам само няколко любимеца сред тях . И бум - в първата игра на УОТ от седмици насам - майстор. Кеф.

                                Click image for larger version

Name:	shot_090.jpg
Views:	1
Size:	678.8 КБ
ID:	553047

                                Click image for larger version

Name:	shot_091.jpg
Views:	1
Size:	634.2 КБ
ID:	553048

                                Comment

                                Working...
                                X