Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    За съжаление,немската линия остана най-пренебрегваната до момента в играта.Отдавна подготвяната и многократно споменавана втора линия медиуми си остана химера.След въвеждане на топ снарядите за сребро,тежките танкове тип бункер до голяма степен загубиха стойността си.Огромния и лесно пробиваем,топов дестроер се използва основно за тренинг-мишена на артитата. Въобще мъката е пълна.

    Все още,удоволствие носят основно машинки от ниски и средни нива.Днес видях немислим куриоз:
    - Водих кланова битка на група от начинаещи ентусиасти.Едва събраха 11 танка за битката,между които няколко немски 6-тички,едно Е-75 и една 402А .Единствената им 10-ка беше моя батчат.Изтеглих двата най-бързи медиума,да светнат посоката на противниковия ръш и скрих всички други в засада леко встрани от пътя на противника.В импровизираната,рехава засада,пред очите ми едно VK3001P излезе в гръб на ръша и с 4 точни изстрела довърши тракнат от мен ИС-7. През това време засадата успя да угаси още 2 танка на противника и сериозно да напука доста от останалите 10-ки.Тези надъхани,зли почитатели на немската техника с опит в играта от седмица до месец и нещо,направо ми кръстосаха погледа.
    Last edited by bigbeer; 20-11-2012, 03:06.

    Comment


      #47
      Не коментирам клановите боеве и до колко там германската техника е приложима или не (просто не ги играя тия неща), но като цяло германската линия си е наравно с развитите линии на САЩ и СССР. Германците в момента имат 59 танка, руснаците 63, а американците 55.
      Вярно напоследък не са получавали целенасочен ъпдейт (и скоро не се и вижда такъв), но изначално германското дърво беше най-развито, даже май по-развито от руското.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #48
        Сложих 150мм на Е-100, заредих злато, смях се много.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #49
          Imperial написа Виж мнение
          Сложих 150мм на Е-100, заредих злато, смях се много.
          Направих същото.
          Освен, че се смях, получих и около тон съобщения "you gold-using noob" от бесни противници.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #50
            feersum написа Виж мнение
            Направих същото.
            Освен, че се смях, получих и около тон съобщения "you gold-using noob" от бесни противници.
            Е то аз не виждам смисъл този танк да се ползва с друг тип муниции. Именно този танк е една от причините, поради които одобрявам купуването на премиум муниции за кредити. Нищо че не го карам, нито планирам да си взема такъв в близко бъдеще.

            Comment


              #51
              Angelmr написа Виж мнение
              Е то аз не виждам смисъл този танк да се ползва с друг тип муниции. Именно този танк е една от причините, поради които одобрявам купуването на премиум муниции за кредити. Нищо че не го карам, нито планирам да си взема такъв в близко бъдеще.
              Много си прав.
              Но за рандом битки излиза ужасно солено. Пълен боекомплект премиум муниции е над 100 хиляди някъде.
              Но пък кефът е несравним

              Снощи между другото се паднах в рандом битка с по 4 Е-100 от всяка страна... беше епично
              С Е-50М бях, много бой отнесох, но и аз много бих
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #52
                Колеги, влязла ми е мухата да си купя немския премиумен Т-25. Четох за него суперлативи в руския форум и направо съм полудял от мерак. Търпение нямам. Как мислите, има ли шанс и смисъл да чакам коледните промоции или да скачам в кереча дет са вика и да си го взема още довечера? Знам, че задавам тъп въпрос - вие от къде да знаете какви ша са промоциите, ама...рекох да си споделя трепетите
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  #53
                  BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                  Колеги, влязла ми е мухата да си купя немския премиумен Т-25. Четох за него суперлативи в руския форум и направо съм полудял от мерак. Търпение нямам. Как мислите, има ли шанс и смисъл да чакам коледните промоции или да скачам в кереча дет са вика и да си го взема още довечера? Знам, че задавам тъп въпрос - вие от къде да знаете какви ша са промоциите, ама...рекох да си споделя трепетите
                  Виж какво е писал колегата за него:

                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #54
                    Написаното съвпада с публикуваното при братушките. Недостатъците му не могат да ме стреснат. Любопитно ми е и това си е. АКО печели прилично и тренира средни екипажи, аз ще съм доволен.
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      #55
                      Печели повече от прилично за тиера си. Но наистина не е типичния среден танк, така че ще трябва доста да се пренастройваш към него. Хубавото му е, че си спокоен че като налетиш на някои тиер 5 медиум (дори и на двама понякога, но втория трябва да е по-нисък тиер) можеш да ги довършиш самостоятелно.
                      Между другото, някой има ли информация кога смятат да пускат второто немско дърво? Че само немските средни ми останаха с някакъв приоритет за гриндене, след като довърша Т-54 и М103, та се чудя дали да подхващам пантерите при първата промоция за 50% отстъпка, или да чакам второто дърво за леопарда.

                      Comment


                        #56
                        Ей го, почна се
                        Победа!
                        Битка: Абатство 07 декември 2012 г. 22:50:53 ч.
                        Танк: T-25
                        Опит: 517
                        кредита: 15*849
                        Постижения в битки: Изкусен стрелец, Значка за майсторство: III степен
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          #57
                          Angelmr написа Виж мнение
                          Между другото, някой има ли информация кога смятат да пускат второто немско дърво?
                          Опирайки се на различни емпирични и неемперични наблюдения, няма да е скоро.

                          8,3 ще излезе януари/февруари и ще съдържа китайското дърво. Това е официално обявено.
                          8,4 ще съдържа британските артилерии и TD-та. Официално обявено. Предполагам, че ще излезе март.
                          8,5 - нищо не е обявено официално, но е логично да вкарат китайските артилерии и TD-та. Предполагам, че ще дойде април/май.
                          На теория най-ранната възможност е да дойде в по-по-по-следващия ъпдейт (8,6?!), който едва ли ще се появи преди юни 2013 г. Има опция да вкарат и повече съдържание в някои от горните ъпдейти, но на няколко места дивелъпърите (Overlord) си признаха, че се оливат малко с вкарването на съдържание напоследък и трябва да забавят.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            #58
                            Мерси, аз и без това смятам да позабавя малко темпото след Т54 и М103. Ще имам 5 десетки тогава, което мисля че ще е достатъчно за кланови при моята активност. По-добре да натисна малко повече самолетите за да изкарам от там два премиума, като им свърши бетата. Че след алфата почти не съм я пипвал, а май трябва да направя минимум 1000 битки в бетата, за да имам бонус накрая.
                            Но все пак ще продължа с пантерите, все пак в немското медиум дърво само пантера едно е слаб танк, до колкото схващам от коментарите.

                            Comment


                              #59
                              Angelmr написа Виж мнение
                              Мерси, аз и без това смятам да позабавя малко темпото след Т54 и М103. Ще имам 5 десетки тогава, което мисля че ще е достатъчно за кланови при моята активност. По-добре да натисна малко повече самолетите за да изкарам от там два премиума, като им свърши бетата. Че след алфата почти не съм я пипвал, а май трябва да направя минимум 1000 битки в бетата, за да имам бонус накрая.
                              Но все пак ще продължа с пантерите, все пак в немското медиум дърво само пантера едно е слаб танк, до колкото схващам от коментарите.
                              Слаб за ръгачите,играещи всички машини еднотипно - като руски тежки.След лек подтик от моя страна,един френд вчера се качи на пантерка и цяла вечер му слушам възторжените писъци.А дори още не е отворил топовата пушка.

                              Comment


                                #60
                                bigbeer написа Виж мнение
                                Слаб за ръгачите,играещи всички машини еднотипно - като руски тежки.След лек подтик от моя страна,един френд вчера се качи на пантерка и цяла вечер му слушам възторжените писъци.А дори още не е отворил топовата пушка.
                                Ами ще го пробвам като го пуснат на промоция.

                                Comment

                                Working...
                                X