Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Прекалено са малки картите за целта и при нормални настройки винаги ти светва какъв е танка.Няма смисъл да се наподобява по контур.

    Comment


      #17
      За играта ясно, исторически да няма някаква имитация с цел подвеждане на противника. При бойно поле със тежки и средни танкове, всеки би предпочел да порази първо "лесните" цели. Ето това имам предвид:






      Comment


        #18
        Незнам за вас но аз съм най-доволен от Marder II с него взех почти всички баджове дето са за ниските тиъри, много е точен с най-голямото (калибър) оръдие и почти нищо от дребните тиъри не издържа срущу него.
        С Hetzer-а пък имам проблеми при 105мм оръдие - прекалено много дим има при изстрелаи не виждам трасьора на снаряда за корекция при далечно мерене... иначе дупчи доста машини но общо взето с новите пачове го намалиха като ефективност.
        Sub sole nihil novi est

        Comment


          #19
          Mirovk написа Виж мнение
          С Hetzer-а пък имам проблеми при 105мм оръдие - прекалено много дим има при изстрелаи не виждам трасьора на снаряда за корекция при далечно мерене... иначе дупчи доста машини но общо взето с новите пачове го намалиха като ефективност.
          Честно казано не разбирам това за какво ти е.
          Дори и да видиш, че изстрелът ти отива (примерно) в ляво, това не значи, че не си се прицелил където трябва, или че ако дадеш прицела в дясно следващият изстрел ще е в целта. Кръгът, който имаш около прицела представлява три пъти кръга, в който ще ти падат към 95% от снарядите. Така, че най-точно е да се прицелваш точно там, където искаш да уцелиш.
          А следите от изстрелите са в помощ на атакувания, за да имаш някакъв шанс да видиш от къде те стрелят, ако стрелящият е невидим в момента.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #20
            Да ти кажа честно играта си е реалистична в това отношение, и това което казваш на голямо разстояние не върши работа.
            Когато си скрит и ги целиш на право мерене почти на предела или достатъчно отдалеко за да не те виждат трябва да правиш корекция на изстрела, на мен ми трябват макс една ако не е от първия път но си трябва видимост. Не си прав ако танкът се движи перпендикулярно на теб прицелването е едно (с предварение) , ако идва или бяга от теб е друго (по вертикала) така че, не си прав и именно тук ме затруднява Хетцера с голямокалибреното оръдие.
            Sub sole nihil novi est

            Comment


              #21
              И аз да похваля "новият" PzIV - тотална промяна като в Pimp my ride, ама в добра посока
              Станал е по-бърз и по-маневрен, ниският силует се крие по-лесно. Оръдието е почти същото като дългото 7.5cm, само пробива маалко по-малко, за щастие са запазили скорострелността и бързото прицелване. В моя случай - 100% екипаж, първо умение Brothers In Arms 100%, вентилация и дотиквач - като картечница съм
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #22
                Незнам какъв е бил преди Pz-IV но сега е любимия ми среден танк, ако не броим руските от следвоенния период..

                Comment


                  #23
                  Петър Илиев написа Виж мнение
                  Незнам какъв е бил преди Pz-IV но сега е любимия ми среден танк, ако не броим руските от следвоенния период..
                  Беше най-добрият снайперист в тиъра си. Носеше 7.5cm/L70, което сега е достъпно само на машините от следващия тиър.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #24
                    Понеже темата е за немските танкове, а аз ги харесвам много, искам да ви кажа кой ми е любимецът. PzKpfw VI Tiger (P) ! Много противоречива машина в обсъжданията по форумите, превъзнасяна от едни и обругавана от други. Не знам защо, с този танк ми е най-реално, най-истинско, най-танково дет се вика. Като я окъсам за пари, 4 пъти съм го продавал, ама екипажа стои и чака по-добри времена. И като се замогна, пак го купувам. Вчера си го взех пак. Бях пил 3 ракии, теглих една майна на мерака си да отворя елитно цялото немско дърво, продадох онова недоразумение VK 4502 (P) Ausf. B (Feersum не се ядосвай, брато, знам че го харесваш ), Купих си пак Пигъра, както му викат руснаците и вече няма да го продавам . Ще си купя пак Е50 и Е50М и ще си гледам кефа.
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      #25
                      Нямаш грижи, Бацилий
                      Снощи и аз на половин шише вино се вбесих и си продадох ЯгдТигъра
                      Много ме ядоса тая купчина железария... Ходещ бункер, ама артилериите ти таковат таковата отвсякъде.

                      А Пигърът е единствената немска машина, която не съм играл. Имам го отключен и елитен от много време, но никога не съм го пробвал. Като се позамогна тия дни, ще я поправя тая грешка

                      едит:
                      Всъщност, установявам, че дизайните на Порше като цяло не ме кефят. Поне танковите
                      Хеншел е друга работа - по-плавни линии, по-ниски силуети, по-спортни изобщо :Д
                      Last edited by feersum; 01-11-2012, 14:35.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #26
                        ЯгдТигъра и аз го махнах по абсолютно същите причини!!! То не беше истина! Виж Ферди - любов форевър!
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          #27
                          дано повече от вас си продадат ягодовите тигри
                          не можем го траем това, дори с премиум не мога да го дупна челно, вярно бордовете са хартиени, ама обикновенно много далече го виждам за да тръгна да го фланкирам, пък и СПършинга някак не е съвсем подходящ за такива неща

                          Comment


                            #28
                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            дано повече от вас си продадат ягодовите тигри
                            не можем го траем това, дори с премиум не мога да го дупна челно, вярно бордовете са хартиени, ама обикновенно много далече го виждам за да тръгна да го фланкирам, пък и СПършинга някак не е съвсем подходящ за такива неща
                            Хъ... на челото на Ягодовия тигър има метър на метър голямо слабо място. Дупчи се като мокър картон.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #29
                              и къде го това място? и може ли да се целне от 200 метра? 'щотоаз ако съм по-близо ще си го бланкна...дори със СПършинга

                              Comment


                                #30
                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                и къде го това място? и може ли да се целне от 200 метра? 'щотоаз ако съм по-близо ще си го бланкна...дори със СПършинга
                                Едното място е кръглият монтаж на картечницата от дясната му страна, другото е люка на мехвод-а отляво. И долният бронелист, разбира се. Виж в wotdb.ru - има хубави картинки със зоните на пробитие.
                                Цели се лесно - Ягодовият тигър не стреля в движение и не шава много-много, докато самият той се прицелва.
                                Поне аз го уцелвам лесно
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X