Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ViktorKitov написа Виж мнение
    Пример с хамериканците (Подчертаните са грубо ОP)

    T V - T49, Sherman, Т1

    T VI - Hellcat, Sherman E8

    T VII - T25, T29, T20, T71

    T VIII - T32, M26, T69, T28 P,

    T IX - M103, T30, M46

    T X - Т1103, Т110Е4, Т110Е5
    Никой не спори, че добре познаваш американските и руските танкове. За немските обаче казваш силни думи без капка опит с тях!
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
      Никой не спори, че добре познаваш американските и руските танкове. За немските обаче казваш силни думи без капка опит с тях!
      А, познавам ги. С американците нямам много опит, но те са "Easy mode" в играта, ако имаш капка мозък.

      П.П. Играл съм някой. Повечето са адекватни, но разчитат на броня която е безползена в момента.

      Comment


        ViktorKitov написа Виж мнение
        Пример с хамериканците (Подчертаните са грубо ОP)

        T V - T49, Sherman, Т1

        T VI - Hellcat, Sherman E8

        T VII - T25, T29, T20, T71

        T VIII - T32, M26, T69, T28 P,

        T IX - M103, T30, M46

        T X - Т1103, Т110Е4, Т110Е5
        То на всеко който се позамисли по въпроса е ясно че американските танкове като цяло са ОП (въпреки непрестанния рев за руските).

        Comment


          Като стана дума за американците да попитам.Имам ги всичките засега до 7-мо ниво.Единствения който ме затруднява и ми е под 50% е М4А3Е2.При него едва кретам с големи затруднения го минах и не го продавам само защото е оборудван с оптики а нямам злато.Споделете само при мен ли не се получи или наистина е слаб?

          Comment


            Само ОП машините ли са в тази игра?
            Аз говоря за машини, които са повече от приятни за игра и са над средното ниво така да се каже. Защото ти беше категоричен, че освен трите изброени другите не стават за нищо.

            За част от американците съм съгласен - Т49 обаче НЕ - и със Stug III и със SU-85 са ми лесна мишена, няма шанс да ме завъртят, ако са ме побеждавали то е било в 10% от ситуациите.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Ultramarine написа Виж мнение
              Само ОП машините ли са в тази игра?
              Аз говоря за машини, които са повече от приятни за игра и са над средното ниво така да се каже. Защото ти беше категоричен, че освен трите изброени другите не стават за нищо.

              За част от американците съм съгласен - Т49 обаче НЕ - и със Stug III и със SU-85 са ми лесна мишена, няма шанс да ме завъртят, ако са ме побеждавали то е било в 10% от ситуациите.
              Самият факт, че очакваш Т49 да те бие с пируети ми казва достатъчно.

              Comment


                Това е начинът по който се бият с мен аз не съм го играл достатъчно, за да говоря от другата гледна точка.
                При това така са постигали най-голям успех!
                В надстрелване предмството е на моя страна.

                Честно казано не знам как трябва да се играе машината, за да постига успехи.Но пък играя много в тези нива и докато машини като М4 например са ми трудни противници Т49 е един от най-лесните.Няма как да го приема като ОП машина при това положение.
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  Германската техника е трудна за усвояване, но веднъж направиш ли го...
                  Cry havoc and let slip the dogs of war, както е казал Поетът!

                  А иначе, T49 масово се играе като лек танк и нямам никакви опасения за него, а T29 сериозно страда от бъфването на Тигъра.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Ultramarine написа Виж мнение
                    Това е начинът по който се бият с мен аз не съм го играл достатъчно, за да говоря от другата гледна точка.
                    При това така са постигали най-голям успех!
                    В надстрелване предмството е на моя страна.

                    Честно казано не знам как трябва да се играе машината, за да постига успехи.Но пък играя много в тези нива и докато машини като М4 например са ми трудни противници Т49 е един от най-лесните.Няма как да го приема като ОП машина при това положение.
                    Американците имат израз "High skill ceiling". С две думи танкът може много, ако знаеш как да играеш. Комбинацията от добра депресия, добро оръдие и уникален камуфлаж го правят най-доброто Тier V ПТ-САУ за мен.

                    Comment


                      StrEagle написа Виж мнение
                      Немското дърво има 2 лоши машини - Aufkl. Panther и Jg.Pz4, които все пак се справят някак си.
                      Всички останали танкове са много добри машини, стига да знаеш как се карат.
                      Съгласен съм!
                      Въпреки, че нямам много игри с немците, досега не съм татъркал машина за която мога да кажа нещо лошо!

                      Comment


                        Да кажа няколко думи и за Rhm.-Borsig Waffenträger. Поредната машина от новата немска линия дестройъри, която съм се хванал да разкрия. Без да откривам топлата вода - типичен представител на тази линия - тънка броня, прекрасен обзор, отлична маскировка. Има въртящ се купол и оръдието е добро. Аз избрах стоковото оръдие, заради по-добрата скорострелност, пробивност и точност. Гледам, че някои го оборудват с топовото - пробвах, на мен не ми хареса. Леееко мудничък е при маневри и движение, но е съвсем търпимо. За разлика от Емил, където депресията на оръдието беше великолепна, тук не е така и е по немски типично несклоняемо надолу (мързи е да ровя сега колко градуса падаше надолу). Заради това на Ел Халуф понякога се налагаше да се показвам малко напред, за да стрелям по цели в долината и често се разкривах по този начин.
                        Завършвам с една хвалба


                        Победа!
                        Битка: Летище 24.11.2013 г. 17:05:34 ч.
                        Танк: Rhm.-Borsig Waffenträger
                        Опит: 1*681
                        кредита: 40*896
                        Постижения в битка: Медал Халонен
                        Last edited by BacillusBulgaricus; 24-11-2013, 19:16.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          М4А3Е2.?
                          Шърман Джъмбо е най-смотания и отвратителен танк , който съм играл. Всъщност единствения напълно и безнадеждно смотан и отвратителен с който съм играл.Само като се сетя за него и настръхвам, а се оттървах преди месеци...

                          Comment


                            1951 написа Виж мнение
                            а T29 сериозно страда от бъфването на Тигъра.
                            Няма такова нещо, продължава да мачка яко всичко що му падне от Т7 и Т8.

                            Comment


                              Относно джъмбото -с първия купол ,фугасницата и hulldown правех чудесни игри.Доста приятен за мен танк -процента ми победи е към 60 с него.

                              Comment


                                Shemetronix написа Виж мнение
                                Относно джъмбото -с първия купол ,фугасницата и hulldown правех чудесни игри.Доста приятен за мен танк -процента ми победи е към 60 с него.
                                А при мен 42%!!!Приключих с него!!!

                                Comment

                                Working...
                                X