Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Честно казано беше сред любимите ми танкове известно време. Пуцах си на воля, но един прекрасен ден реших да видя какво мислят братушките за него. Като видях как го хулят и сякаш нещо в мен се пречупи (лесно се поддавам на влияния май). Не че започнах по-лошо да играя с него, но отношението ми се промени и не мога да си избия от главата израза "импотентно оръдие"

    Ето и някои от битките ми с него :
    Загуба
    Битка: Малиновка 12 ноември 2012 г. 20:20:44 ч.
    Танк: Matilda
    Опит: 617
    кредита: 22*976
    Постижения в битки: Награда Димитриу, Войн

    Победа!
    Битка: Химелсдорф 16 ноември 2012 г. 19:36:17 ч.
    Танк: Matilda
    Опит: 2*518 (x2 за първата победа за деня)
    кредита: 32*235
    Постижения в битки: Войн, Значка за майсторство:Танков ас

    После спрях да си пазя резултати, но имам не лоши битки с него... За съжаление това не променя факта, че си е калпавичък танк...
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      #62
      Другите ми премиуми са 8.8cm PaK 43 Jagdtiger и Churchill III.
      Чърчилът ми беше първия премиум. Исках да си взема "Дебелия Макс", който точно беше пуснат, но размислих и се спрях на тежкия руски. Трябваха ми повече от стотина игри, за да се науча да играя с него и да спра да го проклинам Но след един "Колобанов" ми дойде просветлението и въпреки многото му слаби зони на брониране и безполезното на големи дистанции оръдие започнах да "мачкам". В пряк дуел КВ-тата почти нямат шанс (обикновено горят след трети или четвърти снаряд) и дори доста Churchill VII си отиват безславно. Силата му е в боеве на малка дистанция, когато прицелени изстрели на всеки 2 секунди правят врага на мармалад. Хубаво е да се познават слабите зони на потенциалните врагове, защото иначе няма да направите нищо съществено. "Златните" снаряди (10-20 броя) са задължителни в битки срещу тежки шестици за уверени поражения. Танк, който реално в повечето случаи може да изнесе битка.
      Дестроерът си взех, когато мислих да развивам немската линия на дестроери. Зная, че е прекрасна машина, но все още нямам самочувствие, когато играя с него. Твърде лесно става жертва на артилерия, нахакани СТ и Т34. Не зная защо последните са ми толкова често преките съперници по картата, но пробиват и нанасят огромни щети. Веригите падат много лесно и от това редовно се възползват вражеските СТ. При удачна битка обаче можете да се гаврите практически с всеки танк като самоуверените тежки деветки са ми любими. Чудесна точност, добра пробивност, смешни щети. Любим таргет за врага.
      Те това са ми премиумите. Дано с нещо съм помогнал в евентуалния избор на някого
      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
      Очередь возмущалась, но не расходилась.

      Comment


        #63
        Матилда Бляк Принс - един премиер беше казал "за бога братя не купувайте" - да ама аз купих. По отвратителна за игра машина не съм срещал. Вярно че резултатите с нея са много добри, но удоволствието от играта е НУЛА. Направих това недомислие ас и веднага го продадох!

        Comment


          #64
          Стана въпрос за Т34 и обещах добър риплей:



          Разбира се имах известен късмет и позицията ми беше идеална, но все пак нанесох повече поражение от следващите 3 от отбора събрани заедно.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #65
            Т 15

            Вчера си купих тази бълха и направих десетина изключително забавни игри с него. Много бърз, маневрен - почти не губи скорост в завоите. Чудесни показатели като камуфлаж и носи приличен опит и пари за нивото си. Взех го за забавление и тренировка на екипежа от Лео, който си остава една от любимите ми машини, ако и да пишат че е силно нърфнат в последните няколко пача. Т 15 има и много приятно оръдие - не дупчи много и носи малко щета, но е невероятно бързо прицелващо и мнооого бързо презареждащо. Още на втората битка опухах едно Гриле, един Бизон и мъничко не ми достигна да гътна и Щурмпанцера до тях, но един Рис ме разпори. Това последното го сторих малко в Т50-2 стил с много пърхане около артитата и постоянно гърмене - луда забава. За нивото си носи доста кредити и опит - ще продължа да тествам, но за сега съм приятно впечатлен.

            Comment


              #66
              Поиграх си да извадя бройките на премиумните танкове в играта.
              Не съм включил танковете, които са раздавани като подаръци, тези, които са купувани с box версиите на играта, тези давани на бета тестъри, пре ордърите и прочие.
              Тоест съм сложил само танковете, които реално може да се закупят (независимо дали все още са в продажба или са спрени).

              Churchill III - 95 516

              Lоwe - 83 326

              T34 - 82 965*

              Type 59 - 78 239

              Т-25 - 72 940

              T14 - 70 692

              T2 Light Tank - 68 976

              PzKpfw 38H735 (f) - 67 394

              Super Pershing - 50 020

              КВ-5 - 48 731

              Valentine - 33 461

              Dicker Max - 32 891

              M22 Locust - 31 966

              Matilda - 31 132

              PzKpfw S35 739 (f) - 30 161

              105 leFH18B2 - 26 271

              FCM36 Pak40 - 25 890

              Т-15 - 19 044

              ИС-6 - 18 376

              Ram-II - 19 477

              8.8 cm Pak 43 JagdTiger - 18 285

              PzKpfw B2 740 (f) - 16 698

              СУ-122-44 - 16 424

              Matilda Black Prince - 14 156

              PzIV schmalturm - 13 271

              Type 62 - 10 089

              Panther M10 - 9 722

              FCM 50t - 6 450

              TOG II - 5 862

              * - в тази сметка влизат и 25 832 бройки, които са подарени на играчите след вкарването на М103
              Не съм сложил и АТ-15А, тъй като руския сайт не искаше да дава информация.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                #67
                Хе Хе, тоя ТОГ2 е огромно недоразумение. Пробвах го на тестовия. Бавен, огромен, броня 0 и огроооомни прави бордове. Плюсовете му са мини бара, а също има жакузи с маникенки.

                Comment


                  #68
                  Хм, за тайпетата имаше извадка скоро че са над 96 000 само на руските сървари и най-масовия премиум, макар да са спрени от продажба...
                  У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                  Очередь возмущалась, но не расходилась.

                  Comment


                    #69
                    Искам само да подчертая, че са пуснали в продажба КВ-5 и Type 62, които принципно не се продават. Ако има колекционери да се захващат!

                    КВ-5 го препоръчвам!
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      #70
                      Аз ще взема едно КВ-5.
                      War, war never changes..

                      Comment


                        #71
                        Някой който е играл с Туре 62 може ли да бутне едно рамо,не го виждам често в битките.Как се представя сравнение например със SP.До сега съм без танкче за жълтички,но съм решил да си подаря едно.А пакета за Туре си е съблазнителен.
                        Клан [8282] .

                        Comment


                          #72
                          Дайте сравнение и с КВ-5 и СП като доходност. Засега съм се ориентирал към СП, но искам да чуя мнения и за другите намалени премиумни машини. То се е видяло че ще се купува, но още не знам какво

                          Comment


                            #73
                            vvasman написа Виж мнение
                            Дайте сравнение и с КВ-5 и СП като доходност.
                            Super Pershing не знам какво изкарва, защото го нямам.

                            КВ-5 изкарва малко по-малко от Type 59. Това са ми неемпиричните наблюдение. Тоест чиста печалба при малоумна загуба 10 - 12 000 чисти, до към 60 - 65 000 чисти при супер победа. Това без премиум.
                            Трябва за КВ-5 да са ти ясни, обаче три неща. Първо, всеки му знае слабото място, което е много трудно за криене, и безмилостно думка там. Второ, оръдието ти дупчи 167 мм, което е смешно за тиър 8 тежък. И трето, маневреността е много лоша, купола се върти бавно и лесно можеш да паднеш в лапите на някой лек или бърз среден, ако те заклещят.
                            От друга страна, танкът си е много забавен, защото има сравнително скорострелно оръдие, висока скорост, много добра броня (като се изключи куполчето на радиста) и адски много живот. Супер брутални тарани се правят с него (100 тона движещи се с 40 км/ч ). Градските карти са за предпочитане и винаги се чудиш дали ще има ъгъл, който да те скрие от дясно.
                            С две думи, няма друг като него, а и не се продава иначе. SP-то винаги можеш да си го вземеш.
                            Last edited by 1951; 12-04-2013, 03:30.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #74
                              alfbandi написа Виж мнение
                              Някой който е играл с Туре 62 може ли да бутне едно рамо,не го виждам често в битките.Как се представя сравнение например със SP.До сега съм без танкче за жълтички,но съм решил да си подаря едно.А пакета за Туре си е съблазнителен.
                              Имам 1500+ боя с Тайп 62, 1600+ с КВ-5 и малко над 200 с СП. Преди да почне да го пуска срещу медиумите 9-ти тиър КВ-5 беше супер машина, от няколко месеца насам играя изключително рядко с него, но всеки бой е мъка някаква (това на RU). Тайп 62 е всичко друго, но не и добър танк за кредити (вярно имам битки с 120к чисти, но....), от друга страна лично на мен от изброените ми е най-забавен. Към момента СП май е най-добрия избор за правене на пари, но в никакъв случай не мога да нарека играта с него забавна (поне за мен де).
                              Накратко:
                              КВ-5 откакто направиха златните снаряди за сребро и го хвърлиха на вълците (СТ9) не е никак добър избор.
                              Тайп 62 прави пари основно като пасивен скаут което означава че в повечето битки ще трябва да клечиш из храстите някъде в средата на картата.
                              СП ако успее да стигне до мястото на битката преди половината отбор да е измрял може да окаже сериозно влияние на изхода от боя, съответно и да заработи добре.
                              Естествено горното си е лично мое мнение.

                              Ето ги и двата ми акаунта, всеки да си прецени до колко може да ми се вярва.
                              Цък и цък.

                              Comment


                                #75
                                SP изобщо не е толкова бавен!!!...или поне моят, с хубав бензин и читав екипаж си се движи като тежък танк,

                                Comment

                                Working...
                                X