Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Май никой не е писал за баба Яга, та да споделя лични наблюдения за тази премиумна картечница.
    Име: 8.8 cm PaK 43 JagdTiger

    Оръдие: 88 мм KwK 43 L71. 12 изтрела в минута, 203 пробива, 240 щети.
    Скорост: максимална 30, обичайна 15. Движение - едва-едва (баба е все пак )
    Броня: Отпред прекрасна (с изключение на долния бронелист). Отстрани, отзад и отгоре - картон.
    Обзор: 390 метра

    Начин на игра: Избирате си направление с достатъчно свободно пространство и видимост и почвате да пуцате вразите - изтрел във веригата, два на други места. Повтаря се докато жертвата не може да диша Ако се скрие долния бронелист вероятността да уцелят е малка.

    Артилериите много обичат баба Яга, защото обикновено си заминава с един изтрел

    Обикновено ММ предпочита да я пуска в битки на 8-ми тиър. Не липсват и по-големки де.

    Носи доста кредити. С премиум и хубава игра редовно се изкарват над 80 000.



    Като цяло доста интересен дестроер, основно заради оръдието.
    Analog man...

    Comment


      #47
      Баба Яга не е ли Jagdpanther.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #48
        Imperial написа Виж мнение
        Баба Яга не е ли Jagdpanther.
        Да, така наричат Ягодовата Пантера.
        По тая логика ЯгдТигърът трябва да е дядо Яго, а ЯгдТигър 88мм - странният чичо Яго
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #49
          Хайде сега. Баба Яга си й отива много
          Analog man...

          Comment


            #50
            feersum написа Виж мнение
            T14

            Тиър 5 тежък американски танк
            ......

            Недостатъци:
            Тромав и бавен.

            Танка вече хич не е тромав, не съм забелязал кога с аму сложили двигател с 720 коня, обаче сега е много пъргава машинка

            Comment


              #51
              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Танка вече хич не е тромав, не съм забелязал кога с аму сложили двигател с 720 коня, обаче сега е много пъргава машинка
              +1 Забавен танк! :-)
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                #52
                Не видях в обсъжданията T34, никой ли го няма? Аз имам слабост към него още като беше 9-ти тиър на руския сървър преди 1000 години. Даже версиите май почваха с 0... като спрях да играя там. И като почнах да играя на европейския наскоро, гледам че е премиум. Добре ли се фарми с него или да си давам парите за Lowe-то?

                Comment


                  #53
                  T34 е епичен танк. Направиха го Т8 премиум, понеже не ставаше за Т9 тежък (макар че на мен ми харесваше). Всеки, който имаше Т9 Т34 получи безплатен Т8 премиум Т34 + М103.
                  Т8 Т34 е нещо средно между тежък танк и танкоунищожител. Ако си играл Т9 Т30 (не преди като беше Т10), то Т34 се държи горе-долу както все едно си свалил Т30 то Т8. В правилните ръце е може би най-печелившия премиум танк изобщо. Моят рекорд е 170К кеш приход, други са правили и повече. Оръдието просто е много мощно за Т8, макар че на средни и далечни дистанции не е много надеждно. Иначе останалото си е типично за амер. тежки танкове с шаси на Т29.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #54
                    Alfex написа Виж мнение
                    Не видях в обсъжданията T34, никой ли го няма? Аз имам слабост към него още като беше 9-ти тиър на руския сървър преди 1000 години. Даже версиите май почваха с 0... като спрях да играя там. И като почнах да играя на европейския наскоро, гледам че е премиум. Добре ли се фарми с него или да си давам парите за Lowe-то?
                    "Стария" Т34+стоковия мотор+120 мм оръдие+контузен мерач+контузен пълнач=Премиумния Т34.

                    Comment


                      #55
                      Аз съм от тези които са си го купили а не са го изградили като нормален танк, така че не мога да го сравнявам с преди.
                      Не бих казал че ми допада много танка. В динамична битка не е много полезен, поради бавния си прицел. От втора линия може да направи много поразии, но средния му ДПМ не е много впечатляващ, а точността му е посредствена в най-добрия случай така че втората линия не може да е много отдалечена. Противник с точно оръдие няма проблем да нацели командирския люк, така че дори показването само на купола не превръща танка в сериозна заплаха, да не говорим че поради бавното оръдие лесно го фланкват. Като цяло върши много добра работа. Има си силни страни, но слабите му страни са много слаби. Стила на игра с него не ми допада, много по-голямо удоволствие ми доставя да играя с М 103 примерно. Но вади добри пари, това не може да се отрече.

                      Comment


                        #56
                        Angelmr написа Виж мнение
                        Има си силни страни, но слабите му страни са много слаби. .
                        съгласен с всичко от написаното, аз напоследък му свикнах и процента победи рязко ми скочи, но го сравянвам с другата ми премиум Т8 машина, супер Пършинга, Т34 е по-трудно подвижен, прицелва болезнено бавно, и зарежда още по-бавно (напоследък му свикнах и правя мнго поразии) и бронята е много трудна з апозлване...като пари СП ми носи доста повече, и при определени ситуации може дори да се разчита на броня,,,вчера применро смело излезнах сам срещу е-75 и об 704, обекат аизбяга и го довърши друг, Е-то го колнах....подобно нещо дори не би ми хръмнало да правя с Т34...но е и въпрос на стил, с Т34 имаш увереноста че каквото цапнеш ще гопробиеш и ще направиш МНОГО поразия,
                        иначе със супер пършинга макса ми е около 180К, като битките от порядъка на 120 са доста, това с премиум.

                        И един общ съвет, за тези които имат нужда от бюджетна машина за пари бих препоръчал лек танк т3, когато ги пуснат на промоцияа са от порядъка на 3-5 лева, мисля си съвсем поносима сума. Машинките при съвсем нормални битки изкарват по 10К+ пари, битките с амного завабни и динамични...аз съм си взел всички руски и американски подобни, и е убер забавно...а това че може с един екипаж да ги караш е приятен бонус...поради това се и чудех на хората които искаха таз годишният лек подарък да продадат, парите които ще вземат се избиват за една вечер не много усилена игра....а танка е и приятен на всичкото отгоре.

                        Comment


                          #57
                          Ами аз играя доста агресивно с моя Т34, особено където има начупен терен; довечера ще погледна за някой добър риплей.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #58
                            Той може да се играе до някъде агресивно....но не колкото СП. просто няма броня, няма и скорострелност за близък боя, а при акресивна игра почти винаги с еполучава такъв. При равен или по-висок тиър не можеш да с ебутнеш в първа линия защото няма броня, при по-нисък няма скорострелноат и всеки може да го фланкира.
                            Отделно ен става за соло игра, а при много агресивна таква има много случаи когато по-мързеливите/плахи/кампещи съотборници изостват.
                            Това имах предвид в разликите в стила. Лично на мен СП ми пасва повече, носъдейки по статистика и на Т34 му хващам цаката.

                            Comment


                              #59
                              FCM36 Pak40 - Френски дестроер трето ниво. Много мудна машинка с прекрасно оръдие. Дори КВ-1 не са много страшен противник (ако не стрелят повече от два пъти по вас ) Непременно трябва да е оборудвана и със 100% екипаж иначе... Понякога Ви пуска и срещу трето ниво машини (обикновено 4 и 5 лвл) и тогава е голяма веселба. Общо взето машинка за разпускане

                              RAM II - американски (канадски) среден танк 5-то ниво. Многозначителен танк. Посредствена скорост, посредствена броня, нееднозначно оръдие. Със същото оръдие на М7 беше голяма веселба и танкчето ми стана сред любимите. На Рама това оръдие е далеч по-неизползваемо заради липсата на динамика. Но въпреки това може да прави поразии на танкове от 5-то ниво. При 6-то и 7-мо, където често воювате сте... Понякога стават и хубави битки, главно когато има много "сиемки" в другия отбор

                              И малко впечатления за премиумната Матилда. Много мудна и с най- фалшивото оръдие от всичките ми танкове, но странно имам много добри резултати с нея и почти винаги съм с най-много експ. или демидж в отбора. Понякога бронята спасява, а се случват дори и рекушети. Парадоксално е, че дори златните муниции не са много пробивни, за разлика от на други танкове. Стилът на игра е по-скоро като със стоково КВ. Не е много лош танк, но е май за любители
                              У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                              Очередь возмущалась, но не расходилась.

                              Comment


                                #60
                                stasun написа Виж мнение
                                И малко впечатления за премиумната Матилда..................Не е много лош танк, но е май за любители
                                Мнееее, твърде гроюзно е това, и много калпаво като характеристики...този уйкенд е на половин цена и пак ме досвидява...бавен, калпава броня, калпаво оръдие, калпав ММ, нъц, може би само ТОГ е по-смотан от това

                                Comment

                                Working...
                                X