Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Gaden Gogi написа Виж мнение
    е явно вашите часвоници са по-различни от моята, за мен 1/5 от секундата е пренебрежително малко.
    Интересно ми е обаче като как с този танк ще се окажеш на близка дистанция на открита карта....
    Иначе би ли споделил статистиките си с него? Аз ще постна моите като се докопам до дома.

    10% повече поражения не са за пренебрегване,когато разчиташ на грубия ДПМ като психологически фактор.
    Няма такова нещо като напълно открита карта, на всяка карта има гънки на терена и прикрития, чрез които можеш да се доближиш, ако противника не действа адекватно. А ако действа адекватно и не ти позволи да се доближиш, тогава чърчила вече не е в свои води. Е винаги можеш да защитаваш, тогава на противникаа ще му се наложи да дойде при теб.
    А статистиките ми с чърчила показват около 6% повече победи от средното за акаунта ми. Но не твърдя че съм особено добър играч.

    Comment


      #32
      Тъй, вече съм горд собственик на СУ-122-44 и искам да ви разкажа за този агрегат.
      Огнева мощ. Оръдието е неточно, бавно свива и снарядите често рекушират. Добрите му качества са добрия демидж 390, приемливата бронепробиваемост 175 и бързото презареждане 6,5 сек. За снайпер не става, веднага ви го казвам. Амо мислите да кемпите в храстите и отдалеч да стреляте-няма да стане. Ходовите качества са отлични, машината е бърза, маневрена и се върти като пумпал около оста си. Средните танкове едва ли ще успеят да въртят кръгчета около вас. Бронята не е нищо особено, но е наклонена, та горе доло държи срещу по слаби машини. Машината е сляпа, и не виждате почти нищо, така че, не тръгвайте отпред, ще ви опукат преди да видете кой стреля по вас. Същевременно има много добра маскировка, която помага поне малко. Аз го играя като безкуполен среден танк. Стоите на задна позиция и стреляте. Ако ви се отдаде случай маневреността и скоростта позволяват да минете в гръб.

      Comment


        #33
        Pz V/IV и М4А2Е4 с премиум снаряди - е те такова животно немa
        Всички те подценяват... и после вече късно.


        Колко струва в момента СУ-122-44 и как е като доходност?
        Чудя се дали наистина ми трябва още една прем машина или просто ми е гъдел да колекционирам...
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #34
          Струва 6750 май. Като доходност според зависи, защото снаряда струва 1000 кредита. Демек ако пуцаш като невидял може и на загуба да идеш (което е странно за премиум машина). В руския форум бяха писали хора които без премиум бяха успели да излязат на минус 10 000. Но това се получава, ако я използваш неправилно и стреляш като невидял. Иначе, не съм забелязал колко заработва. Добър повод да направя малко битки и да събера статистика.

          Comment


            #35
            Аз имам само едно единствено мъъъъничко премиумно танкче - PzKpfw S35 739 (f). Не вдигам екипажи на него Парици изкарва скромно като за премиум - 17к на бой, от тях 5-600 са разходи.
            ОБАЧЕ
            На този танк разпускам. Пусне ли ме ММ над средата на хранителната верига, все едно играеш DOOM на God Mode. Почти неуязвим си. Бронята дебела. Оръдието скорострелно, достатъчно пробивно и точно. Песен! Само си вървя и жъна!!! Голям релакс.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              #36
              Аз пък си пазя Тетрарх-а, който не си спомням по какъв повод го подариха, но като му сложа злият екипаж от Т-50тката и става касапница
              Най-обичам като пуснат нова линия танкове, над половината битки си срещу tier I - II без екипаж, просто нямат никакъв шанс, особено срещу доста приличното за IIри tier танк оръдие.
              <<..........>>

              Comment


                #37
                По случай вкарването на КВ-5 в магазина за коледна промоция:

                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #38
                  Да допълня за Lowe-то: изключително бързо ускорява до 15км/ч на заден ход! Това помага много в критични ситуации.

                  и за Type59: вече оръдието прави повече щети и пробива 181мм броня.

                  T26E2 Super Pershing:

                  Танка е много бавен - средната ви скорост ще е около 20-25км/ч, но предната броня без страничен ъгъл поема 200мм снаряди без проблем, ако се завърти поема и 250мм (лично на мен ми е поемал снаряд на мое BL-10 без поражение). По купола има слаби точки, но те се удрят много трудно от далече. Когато играя с него или покривам някой фланк или играя като острието на нападението. Оръдието е подобно на Pershing-ското със 170мм бронебойност и същите щети.
                  War, war never changes..

                  Comment


                    #39
                    Възползвах се от офертата. Един 100% екипаж от Т-150 влезе в перфектна употреба. Но за сега не мисля, че ще ползвам машината, защото имам други танкове за оборудване на дневен ред.

                    Click image for larger version

Name:	shot_068.jpg
Views:	1
Size:	501.8 КБ
ID:	531371
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      #40
                      Вече имам всички американски премиуми освен М6ABCD. След като взех СП видях, че ми остават само двата леки, и ги взех и тях. Взех и Т-25 че нямам никакъв немски среден премиум.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #41
                        Честито .

                        Comment


                          #42
                          Т-25 е готин. Вярно, че не е маневрен, бронята е картонена, а оръдието е слабо, обаче е доста бърз и и прави голямо удоволствие при игра. Абе харесвам го за разлика от Матилда БП.

                          Comment


                            #43
                            Слабите зони на Супер Пършинг:



                            Подробно:
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #44
                              Нещо много почнаха да ми чупят оръдието с него..
                              War, war never changes..

                              Comment


                                #45
                                StrEagle написа Виж мнение
                                Нещо много почнаха да ми чупят оръдието с него..
                                Защото се знае, че 200 мм са ти горе-долу достатъчни да думнеш покрай оръдието и народа там се цели.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X