Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Mitko написа Виж мнение
    Су-122-44 сега е 6750 злато. Предчуствам, как ще си направя подарък за димитровден с това сау. На тестовия ми допадна като че ли, оръдието не му достига бронепробиваемост, но поне е бързо и маневрено.
    Ъм, нещо не виждам в списъка с машините Су-122-44?
    Има Су-122-54, което е обикновена машина, и Су-85И, която струва 1250 злато?
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #17
      на тестовият сървър е су-122-44

      Comment


        #18
        су-122-54 и су-12244 са две различни машини.

        Comment


          #19
          Поиграх малко повечко с матилда блек принц. Съвет към всички които искат тази машина-качете си екипажа на 10% на нещо друго, иначе рискувате да пърпорите с 14-18 км. Лошото не е че сте бавен, лошото е, че на вашите тиъри всичко живо е бързо, и закъснявате за всичко.

          Comment


            #20
            Churchill
            Съветски премиум танк (да не се бърка с новото английско дърво).
            Предимства: Добра броня за тиера си. Изключително скорострелно оръдие. Стабилен ход позволяващ да се стреля в движение.
            Недостатъци: Големи слаби зони в бронята и по-специално купола, който би трябвало да е най-силно защитен. Тромав и бавен.
            Танка е добра тренировъчна платформа за руските топ тиер хевита. Печели страшно много опит, при добри игри вади колкото десетка, че и повече. Оръдието му е с посредствена бронебойност, алфа и точност. Изисква много специфичен стил на управление. Това не е танк за дебнене, или за преследване на скаути, основната му функция е като острие на атаката. Силата му е на открити пространства, където противника няма къде да се скрие. Стигне ли се до битка от укрития, смешната лафа и липсата на броня на купола правят чърчила сигурна жертва. Този танк трябва да атакува и притиска непрекъснато противника, иначе е безполезен. Танка е прекалено бавен за да е в състояние сам да обърне загубена игра. Смъртоносни за него са челните атаки от американски тежки танкове заради бронята и на френските заради мощното въоръжение. С всичко останало до тиер 5. Танка има специален мач мейкинг, пуска го максимум в тиер 6 битки.

            Comment


              #21
              Т-25
              Интересна чешка машинка.
              Предимства: Скорост сравнима с тази на скаут. Много хит поинтс. Добра депресия на оръдието.
              Недостатъци: Почти всичко останало.
              Т-25 е един бърз среден танк. Конструкцията му е специфична. С предно разположения си купол, е възможно по-лесното надникване зад прегради. В добавка отличната за немски танк депресия на оръдието го прави добър стрелец зад прикрития и добър в утилизирането на теренните преимущества. Танка е много бърз, но както самия танк, така и купола се въртят много бавно. Оръдието не е нищо особено за тиера си, но върши работа. Като цяло танка може да бъде много забавен и много дразнещ едновременно. Основната му функция е бързото заемане на стрелкова позиция и възможността за също толкова бързо релокиране при нужда. Бие се от средни дистанции, подходящ е за гонене на други бързи танкове, но не навсякъде (не е достатъчно маневрен). Бронята му е достатъчно добра за да осигури защита от до тиер 3 танкове (и стокови тиер 4), но нищо повече. Няма достатъчно добър обзор за да работи като пасивен скаут. Печели добре, до 50к с премиум. Игрите с него са бързи и динамични. Но понякога много кратки, понеже има тенденцията да влиза първи в контакт с противника и не винаги може да се оттегли безопасно. При атаката на тежки танкове, силно зависи от поддръжката на съюзниците. Не му достига маневреност за да победи в маневрен бой с флангова атака, не му достига огнева мощ, броня и бронебойност за да победи в надстрелване, дори и с КВ1. Тежки танкове атакува, като ги разсейва (успява да пусне максимум 1-2 изстрела, заради бавно въртящия се купол), а в това време съюзниците ги довършват.
              Танка няма специален мач мейкинг и влиза в до тиер 7 битки.

              Comment


                #22
                Някак никак не съм съгласен с тебе за Чърчила, точно на открито си безплатен фраг, бавен е и бронята си е откровенно слаба, а на открито всичко ще те стреля, включая артилерията. Виж в град където може да се прикриват е друга песен, с него съм опатквал наведнъж М6 и КВ(старият със 107 мм) при това бяха заедно, на енск.
                Иначе съм съгласен, не е за дебенене, така се испуска всичкото действие..иначе с читав екипаж машината е достатъчно подвижна, с него съм минавал целият планински проход от единият край до другият в рамките на една битка....много епична, до ското ми беше биткат с най-много експи - 2550.

                Аз моят го карам с вентилатор, бързо прицелване и ремонтно съндъче , веригите летят много лесно и е силно нежелателно да се задържаш на едно място за дълго.

                Много е приятен огромният боекомплект, може да се стреля на воля по всяко подозрително храстче а високата скорострелност позволява да се стреля МНОГО
                А да и се е случвало доста пъти точно аз да обръщам битката.

                Comment


                  #23
                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Някак никак не съм съгласен с тебе за Чърчила, точно на открито си безплатен фраг, бавен е и бронята си е откровенно слаба, а на открито всичко ще те стреля, включая артилерията. Виж в град където може да се прикриват е друга песен, с него съм опатквал наведнъж М6 и КВ(старият със 107 мм) при това бяха заедно, на енск.
                  Моя грешка. Нямам предвид буквално на открито, а на места, където противника няма как да намери бързо друга позиция за отстъпление. В градовете с много ъгли и възможности за бързи маневри, не е нещо особено. Поне за мен силата му е да напъне противника, да му скочи в укритието и да го засипе със снаряди при което в 90% от случаите противника се панира и започва да отстъпва при което не може да стреля прицелно и да се възползва от слабите места в бронята на чърчила. И ако следващото резервно укритие е достатъчно далеч, противника е лесна плячка (много КВ1 се предоверяват на бронята си в следствие на което се превръщат бързо в развалини). Така че танка има нужда от прикритие, докато стигне до противниковата позиция, защото оръдието е много неточно и много бързо му пада бронебойността. Добре е да ползва гънките на терена. След това обаче не трябва да се притесняваш да не те одраскат. Влизаш им на бургия и каквото стане. Задължително ще поемеш удари, но чърчила е по-издържлив от КВ, така че може да поеме повече бой. При повече от един силни противници има нужда от поддръжка.


                  Gaden Gogi написа Виж мнение

                  А да и се е случвало доста пъти точно аз да обръщам битката.

                  Да така е, но само ако останалите противникови сили са по твоя път или се върнат да декапват примерно. Но ако другия фланг колабира, не можеш да се върнеш бързо да защитиш базата. За това и тежките тромави танкове са по-капризни по отношение на съотборниците си. А по-подвижните танкове могат да въздействат по-самостоятелно на изхода от рунда.


                  Аз моят го карам с вентилатор, бързо прицелване и ремонтно съндъче , веригите летят много лесно и е силно нежелателно да се задържаш на едно място за дълго.
                  Моя го карам с вентилация, бързо прицелване и дотиквач. Ремонта не го смятам за чак толкова критичен, понеже тактиката ми зависи от това да стрелям по много за да изплаша противника, а не да маневрирам за да не ме порази.
                  Last edited by Angelmr; 19-11-2012, 12:23.

                  Comment


                    #24
                    Angelmr написа Виж мнение
                    Да така е, но само ако останалите противникови сили са по твоя път или се върнат да декапват примерно. Но ако другия фланг колабира, не можеш да се върнеш бързо да защитиш базата. За това и тежките тромави танкове са по-капризни по отношение на съотборниците си. А по-подвижните танкове могат да въздействат по-самостоятелно на изхода от рунда..
                    Ne znam за твоят но моят си е доста подвижен, както казах в една битка минах планинският проход в двете посоки.....всичко зависи ествествено от екипажа и уменият му. а допълнително може да се забърза ако с еполазва (аз тогава не ползвах) махната ограничел на оборотите (много внимателно) и високооктанов бензин....
                    Отделно оръдието си е с приемлива точност




                    Angelmr написа Виж мнение
                    Моя го карам с вентилация, бързо прицелване и дотиквач. Ремонта не го смятам за чак толкова критичен, понеже тактиката ми зависи от това да стрелям по много за да изплаша противника, а не да маневрирам за да не ме порази.
                    За какъв ти е тоя дотиквач на оръдие с таква скорострелност???? от него пестиш 0,22 секунди на истрел, което първо е нищожно малко, после прицелването ти еотнема повече време.
                    Опциите за трети модул на този танк са ремотно съндъче или подбой, последното е доста полезно ако те налазят хетцери и М4-ки със 1-5 мм гаубици....но аз предпочитам съндучето, с ремонт на 100% оставам неподвижен за съвсем кратко време...

                    Comment


                      #25
                      Дотиквачът винаги е важен. 0.22 секунди са разликата дали ще оживееш или не.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #26
                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Ne znam за твоят но моят си е доста подвижен, както казах в една битка минах планинският проход в двете посоки.....всичко зависи ествествено от екипажа и уменият му. а допълнително може да се забърза ако с еполазва (аз тогава не ползвах) махната ограничел на оборотите (много внимателно) и високооктанов бензин....
                        Отделно оръдието си е с приемлива точност
                        Другия ми премиум в този тиер е Т-25. Няма място за сравнение с подвижността. Дори КВ1 е по-бърз. Вярно Чърчил не е Т95 и има достатъчна подвижност за да си върши перфектно работата. Просто не е медиум, това имах предвид. Никой няма да седне да чака на чърчила да релокира от единия фланг на другия примерно. На чърчила работата му е да продължи с пробива, а медиумите и съпорта да ходят да запълват дупката, която се е образувала.



                        За какъв ти е тоя дотиквач на оръдие с таква скорострелност???? от него пестиш 0,22 секунди на истрел, което първо е нищожно малко, после прицелването ти еотнема повече време.
                        Опциите за трети модул на този танк са ремотно съндъче или подбой, последното е доста полезно ако те налазят хетцери и М4-ки със 1-5 мм гаубици....но аз предпочитам съндучето, с ремонт на 100% оставам неподвижен за съвсем кратко време...
                        Какво е "подбой"?
                        Всичко е въпрос на игрови стил. Според мен силата на чърчила е на съвсем малки дистанции. На такава дистанция няма смисъл да чакаш да се свие мерника, а 0.22 секунди по-кратко време за презареждане са си много. При този игрови стил, аз разчитам на превъзходството ми в ДПМ-а за да победя, не на маневриране. Виж, друг е проблема когато видя стуг, или хетцер. Тези два ТД имат много хубава челна броня, която не можеш да си позволиш да засипваш със снаряди без прецелване, което наистина намалява ефективния темп на стрелба. Но все пак ефективния ми ДПМ е достатъчен, за да сваля два хетцера и стуг примерно (един по един, не едновременно), преди да ме доунищожат.

                        Comment


                          #27
                          Имам 2 премиумни Т5 танка - Т-25 и Матилда бляк принс, освен тях Т5 - КВ-1 /любимата ми машина в играта/. С КВ-то в началото Чърчила ми беше най-големия проблем в Т5/докато научих слабите места/. В момента най-трудно ми е срещу Т-14 /изключая останалите топови КВ-та разбира се - все пак за мен това е най-силната машина в тиъра/
                          Т-25 - общо взето съм съгласен с написаното. При мен е изключително успешен и при добри игри носи и над 50к сребро. Карам го с дотиквач, прицел и вентилатор. На него подготвям зверски екипаж за момента когато почна да играя с немски машини.
                          Матилда бляк принс - също дотиквач, прицел и вентилатор. На него подготвям екипажа за британските средни машини машини. Според мен достойнствата му са приличната броня, скорострелното и достатъчно точно оръдие. Недостатъци - мнооооого бавен, малък демидж на пушката и почти липсваща броня на тавана /ако го хване артилерията го разкатава/. Иначе ми е доста успешен, при добри игри носи и +30к сребро, обаче още не мога да го направя ас.
                          Подбой е противоосколъчната обшивка.

                          Comment


                            #28
                            Angelmr написа Виж мнение
                            Какво е "подбой"?
                            Spall liner.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #29
                              feersum написа Виж мнение
                              Дотиквачът винаги е важен. 0.22 секунди са разликата дали ще оживееш или не.
                              важен ако имаш безкраен лимит от слотове, ианче тов аконкретно оръдие ще е презаредило дълго преди мерника да се е свил...виж 5-те или 10-те секунди кото ще ти спести съндъчето (пак повтарям на този конкретно танк) са много пъти границат амежу това да си неподвижна мишена за артилерия и всякакви други неща, и спасителното припълзяване зад прикритие...

                              Comment


                                #30
                                Angelmr написа Виж мнение
                                а 0.22 секунди по-кратко време за презареждане са си много. При този игрови стил, аз разчитам на превъзходството ми в ДПМ-а за да победя, не на маневриране. .
                                е явно вашите часвоници са по-различни от моята, за мен 1/5 от секундата е пренебрежително малко.
                                Интересно ми е обаче като как с този танк ще се окажеш на близка дистанция на открита карта....
                                Иначе би ли споделил статистиките си с него? Аз ще постна моите като се докопам до дома.


                                За Т14- първият ми премиум танк голямо разочарование тогва, сега си го харесвам, досат повратлив, калпаво оръдие , но все пак достатъчно за всичко освен КВ. за такива случаи съм си задалил дузина подкалибрени...ако е в топа е звер, иначе е леко спънат стоков М4..освен това е красив.

                                Comment

                                Working...
                                X