Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз вече срещнах 3-4 в битки. Нищо друго не ми е направило впечатление до сега, освен изключително слабото брониране. С Т-54 му дупча купола фронтално без проблеми. Един друг го бих с Т20 и пак нямах проблем с дупченето, макар, че този път не съм го стрелял в купола естествено.

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Кръгло за една седмица в ЕС сървъра са продадени 4169 от Т-34-3 и 2851 бройки от 112.

      Казах ви, че народът е тъп и има кредитни карти...
      Първо и второ - САМО СУПЕР ПЪРШИНГ + дзен изкуството да воюваш с него .... да вече аз имам няколко срещи с това недурозомение Т 34 - 3 в битки и то не с кой да е а с Персик. Накратко горкия китаец т.е . не го пожалих и го претрепах бързо като му съкратих агонизиращата битка.
      П.П. Започвам да спатрям кинти и ще си взема ИС 6 като трета добавка като така ще имам истински тежък и здрав танк 8 мо ниво, Персика си остава за премиум 8 - ца , а Т 34 ще го играя като ПТ - САУ 8 мо ниво.
      П.С. Ако някой иска да пробва яга 88 срещу Т 34 съм готов да застана срещу него.

      Comment


        Както стана ясно днес, от тук насетне всички нови премиумни танкове първоначално ще се продават само в гифшопа за реални пари. Едва в следващия пач след пускането им ще се купуват и за злато.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Опаааа, кога, как и кой е казал това? Сигурно ли е? Значи ли това, че скоро ще се появи в свободна продажба т-34-3.

          Comment


            Mitko написа Виж мнение
            Опаааа, кога, как и кой е казал това? Сигурно ли е? Значи ли това, че скоро ще се появи в свободна продажба т-34-3.
            От руския форум, руските разработчици.
            Да, когато 8.9 е пуснат Т-34-3 и 112 ще са в продажба за злато в играта, а новите танкове ще са само за пари в гифшопа.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Чакаме 3 нови премиум танкове. Т-44-85. По предварителни данни нещо средно между стоков Т-44 и топов Т-43 7 тиър, японски среден 5 тиър и китайски лек 6 тиър.

              Comment


                Mitko написа Виж мнение
                Чакаме 3 нови премиум танкове. Т-44-85. По предварителни данни нещо средно между стоков Т-44 и топов Т-43 7 тиър, японски среден 5 тиър и китайски лек 6 тиър.
                Това в следващия пач или изобщо?
                ТТХ има ли?
                Бих си взел Т-44-85. Ако оръдието е добро, ще е прилична фарм машинка с евтини снаряди.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  При 85 мм оръдие, просто не виждам как снарядите ще са скъпи). Това намерих в интернет. НО... това са предварителни данни, танка не е тестван и настройван, демек може (и най вероятно ще) го променят.
                  Прочность: 1150 хп

                  Броня:

                  корпус: 75/75/45
                  башня: 115/90/75

                  Максимальняа масса: 33,3 тонн
                  сопротивление грунтам: 0,8/0,9/1,8

                  Двигатель: V-2IS_R1

                  Мощность: 520 л.с.
                  скорость: 51,6/20 км/ч

                  Скорость поворота: 56 градусов
                  Скорость поворота башни: 40

                  Пушка: 85mm_ZiS_S-53_44

                  Пробитие: 126/167/43
                  БК: 51
                  УВН: -6/20 -4/20 сзади
                  Разброс: 0,42
                  Перезаряд: 4,8
                  Сведение : 2,3с
                  Разброс от движения/поворота: 0,22

                  Обзор: 370м
                  Рация: 9RU 600м

                  Comment


                    Оръдието ми се вижда адски зле 127 бронепробитие на 7 тиър...

                    Comment


                      Mitko написа Виж мнение
                      При 85 мм оръдие, просто не виждам как снарядите ще са скъпи).
                      Lowe-то например страда доста заради снарядите - 1050 на изстрел не е малко. Пълен БК е над 40 хиляди кредита.
                      Type 59 например е много по-облагодетелстван с 250 кредита на снаряд. Тук ще е още по-евтино - 100 кредита снарядът.

                      Mitko написа Виж мнение
                      Пушка: 85mm_ZiS_S-53_44
                      Пробитие: 126/167/43
                      Според wotdb.ru параметрите на 85 мм ЗиС С-53 са малко по-различни:

                      85 мм ЗиС С-53
                      85 Калибр (мм)
                      11,5-12,8 Скорострельность (выстр/мин)
                      120/161/43 Средняя бронепробиваемость (мм)
                      160/160/280 Средний урон
                      0,42 Разброс на 100м (м)
                      2,3-2,9 Время прицеливания (с)
                      1550 Масса (кг)

                      Реално ZiS_S-53_44 е стоковото на Т-43 и Т-44 с малко по-добро пробитие и точност.
                      Като за тиър 7 е слабо, наистина, но танкът го има в актуалния ММ списък за пач 8.8 - ще вижда максимум тиър 8.
                      Last edited by feersum; 10-10-2013, 13:47.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Стоковто а Т-43 се явява топово на Т-34-85. Ще имаме още една пантера/м10. Този обаче поне ще е бърз. Явно Е-25 им е подействал отрезвяващо на варгейминг и вече не правят премиумни палки нагибалки, подобни на тайпа, супер пършинга и Е-25.
                        Според мен това е правилно. Играещия с премиумен танк следва да вади сребро, но да му е гадно докато го вади. Представете си, един танк като КВ-1С ако беше премиумен. Не стига, че гази всичко по пътя си, ами и печели много пари. Тия които нямат злато да го купят са набутани здраво. Тър наречените валет вариор (войни на портфейла) искат да си платят и да получат палка нагибалка с която да размазват всичко.

                        Comment


                          Mitko написа Виж мнение
                          Стоковто а Т-43 се явява топово на Т-34-85. Ще имаме още една пантера/м10. Този обаче поне ще е бърз. Явно Е-25 им е подействал отрезвяващо на варгейминг и вече не правят премиумни палки нагибалки, подобни на тайпа, супер пършинга и Е-25.
                          Според мен това е правилно. Играещия с премиумен танк следва да вади сребро, но да му е гадно докато го вади. Представете си, един танк като КВ-1С ако беше премиумен. Не стига, че гази всичко по пътя си, ами и печели много пари. Тия които нямат злато да го купят са набутани здраво. Тър наречените валет вариор (войни на портфейла) искат да си платят и да получат палка нагибалка с която да размазват всичко.
                          ИС-6 и СУ-122-44 също са зле балансирани. Особено ИС-6 със 100% подкалибрени чупи рекорди отвсякъде.

                          Comment


                            Японеца

                            Китаеца

                            Руснака

                            Оръдието на руския танк е доста зле. 126 пробитие, ужасно(.

                            Comment


                              Едно възторжено видео за Т-44-85.

                              Comment


                                Mitko написа Виж мнение
                                Едно възторжено видео за Т-44-85.
                                Само е пропуснал да добави - "Платено видео..."

                                Comment

                                Working...
                                X