Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Съветски танкове

    Втора вечер съм с Т-34-85. В началото беше мъъъъкаааа и все на загуба с кредитите, обаче с С-53, разширен купол и подобрено окачване взе да ми харесва - почнах редовно да правя по 2-3 убийства и винаги съм на + с кредитите, независимо от загубените игри. Понеже обичам тараните му сложих допълнителна броня и съм доволен. Снощи направих 5 или 6 - даже едно КВ-1С /на малко %-ти естествено/ опуках така в края на играта. Довечера очаквам да достигна топовото 85 мм - силно се надявам да пробива по добре от С-53, а и да е по-точно.

    #2
    w topowа конфигурация 34-85 е зверилище...до сега не ми се е паднала гадина дето да не мога да дупна, и може уверено да се стреля МНОООГО на далече...поради което изобщо не вярвам в табличните данни за точност,

    Comment


      #3
      Имаше много оплаквания, че Т-34-85 не бил емблематичния маневрен, издръжлив и надежден танк от време оно историите и най-вече да се разкара 100мм-то оръдие, което само го загрозявало (въпреки че беше силно). Тествах го с новото топово 85 мм-во, след последния пач и ми допадна супер много - скорострелно, достататъчно точно за близко и далечно разстояние. Пооправиха малко ускорението... С две думи стана супер приятна и печеливша машинка. А и куполът, с по-изразени шестограмни форми е малко по-достоверен, от предишния, който беше за Т-43 ако не се лъжа. Даже ми се върти из главата скоро пак да го купя, дори да стои в гаража само като колекция

      Comment


        #4
        Снощи сложих топовото 85 мм на Т-34-85. Във възторг съм - страхотно оръдие!

        Comment


          #5
          Съветски танкове

          Днес си възстанових отново Т 34 - 85 . Резултата е едно голямо лайно. Като събера кинти ще я махна или поскоро ще я ползвам да равивам линия та до т 62
          но няма да я задържа. Ебаси боклука е станала.

          Comment


            #6
            tconiotconev написа Виж мнение
            Т 34 - 85 . Резултата е едно голямо лайно. Ебаси боклука е станала.
            Май само ти так амислиш, танака е станал почти убервафе, страшилище просто.

            Comment


              #7
              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Май само ти так амислиш, танака е станал почти убервафе, страшилище просто.
              +1
              Невероятна машина е

              За рота очевидно не може да се съберем,само 4-5 сме.Освен ако не намерим десетина външни попълнения.Аз обаче не познавам никой,който играе WoT,само вас във форума

              Comment


                #8
                Уфффф, аз още съм на Т43-85.
                Но Китаеца е страхотна машинка, много подвижна. снощи за 2-3 часа изкарах 1м пара като го редувах с Льовето
                Та тоя 1 милион ми трябваше да взема Т34-85 ,само съжалявам че не разполага с вертикален стабилизатор ама ще се преживее

                Comment


                  #9
                  seekerr написа Виж мнение
                  Уфффф, аз още съм на Т43-85.
                  Но Китаеца е страхотна машинка, много подвижна. снощи за 2-3 часа изкарах 1м пара като го редувах с Льовето
                  Та тоя 1 милион ми трябваше да взема Т34-85 ,само съжалявам че не разполага с вертикален стабилизатор ама ще се преживее
                  След последната промяна Т 34 - 85 е станала едно голямо ако и ако трябва бих предпочел Т 34 -76,2 поне защото кърти яко кинти колкото и да си на загуба с нея.
                  Между другото освен Пантерата - "ЕлКотарачо" другата любима машина ми се очертава СУ 100 със 100 мм оръдие . Тази машина има страхотен баланс по отношение на скорост, поражаемост на оръдието и скорост на презареждане

                  Comment


                    #10
                    tconiotconev написа Виж мнение
                    След последната промяна Т 34 - 85 е станала едно голямо ако и ако трябва бих предпочел Т 34 -76,2 поне защото кърти яко кинти колкото и да си на загуба с нея.
                    Между другото освен Пантерата - "ЕлКотарачо" другата любима машина ми се очертава СУ 100 със 100 мм оръдие . Тази машина има страхотен баланс по отношение на скорост, поражаемост на оръдието и скорост на презареждане
                    Е, аз искам да се докопам до Т54 така че минавам през Т34-85 -транзит дето се казва ... На ден по 10к опит на машина изкарвам (вечер като се прибера от работа). 10к на т34-85 и 10к на Кралския Тигър за повече нямам време ...

                    Comment


                      #11
                      За Т-54,по лесно и бързо е да се направи отклонение от тежките през КВ-13.
                      Last edited by bigbeer; 30-08-2012, 12:18.

                      Comment


                        #12
                        А аз засега се отказах от Т-54. От това, което чета, е станал черна дупка за пари, при значително намален кеф спрямо старите му версии.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          #13
                          feersum написа Виж мнение
                          А аз засега се отказах от Т-54. От това, което чета, е станал черна дупка за пари, при значително намален кеф спрямо старите му версии.
                          Аз също исках - Т-54. След това - Т-62.
                          В крайна сметка, аз реши - аз ще понякога просто играят за удоволствие. (су-85Б, ИС-3, Су-14, Грил, Тип-59, и др)
                          Закупуване на всички интересни танки изискват много време и пари.
                          Last edited by Eguo; 29-08-2012, 10:12.
                          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                          Comment


                            #14
                            Ехааа, снощи с Т-34-85 /докарах го до топова конфигурация/ за 10-тина игри ставах три пъти снайперист и веднъж воин. Опуках и 20-тина танка и САУ. Предстои ми Т-43 /по вероятно/ или КВ-13 /ще ги проуча и двата/, още се чудя и моля за съвети.

                            Comment


                              #15
                              uzi71 написа Виж мнение
                              Ехааа, снощи с Т-34-85 /докарах го до топова конфигурация/ за 10-тина игри ставах три пъти снайперист и веднъж воин. Опуках и 20-тина танка и САУ. Предстои ми Т-43 /по вероятно/ или КВ-13 /ще ги проуча и двата/, още се чудя и моля за съвети.
                              С последния пач махнаха 100мм Д-10Т оръдието на Т-43. 85мм - което е същото от Т-34-85- просто е неадекватно за битките, в които го пуска. Отделно двигателят е слаб.
                              Общо казано машината се държи като Т-34-85 с повече живот, една идея по-тромав, и влиза в по-тежки битки.
                              От КВ-13 нямам впечатления.
                              Всъщност зависи накъде си се насочил - към средните или към тежките танкове.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment

                              Working...
                              X