Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    струва си парите, един от най-любимите ми танкове за забавление...когато го пуснаха още нямаше златни снаряди за сребро и отделно някой от пробивните оръдия, и беше убер гадост, отделно от някакво списание бяха раздали кодове и точно в момента в който минавах през тези нива беше наводнено с такива, буквално.

    Comment


      Здравейте , някой може ли да ми даде съвет за игра с кв2.Танкът е много хубав лепка по много поражения но все не мога да хвана танков ас на него
      Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

      Comment


        Аз имах много тегаво начало с КВ2 - започнах да го играя като всеки тежък и много страдах.. Той си има стил на игра - стоиш точно зад тежките и наливаш поражение, но за това трябва да мислиш в переспектива. Например - след изстрел имам 20 сек. за презареждане, има ли къде да се прикрия докато мине това време? Това е парти танк - самотен КВ2 е самотен мъртвец общо взето, но с поддръжка е mass fun!!! Убивал съм Т150, АРЛ44 и Т100У с 1 изстрел при това те бяха на пълен живот. Отделно дори и срещу Т8 става да играеш - само фугасни снаряди - 152 мм фугас не пита дали много много дали си Тигър или ИС3 - БУМ и 300 демидж и маса почупени модули. На моя съм сложил Дотиквач, Вентилатор и Подобрен прицел за да мога да се прицеля по-бързо и изнеса след това. За Танков ас трябва да се потрудиш много защото много хора играят с КВ2 и летвата е много висока Любимия танк на КВ2 е ТОГ - почти винаги набиваш макс. демидж а той не е малко

        Comment


          уф, аз пробвах и зарязах моя КВ-2, бях главно със 107мм оръдие и ММ ме изкарваше само в битки с горните тиъри.

          Comment


            Хатори Ханзо написа Виж мнение
            Аз имах много тегаво начало с КВ2 - започнах да го играя като всеки тежък и много страдах.. Той си има стил на игра - стоиш точно зад тежките и наливаш поражение, но за това трябва да мислиш в переспектива. Например - след изстрел имам 20 сек. за презареждане, има ли къде да се прикрия докато мине това време? Това е парти танк - самотен КВ2 е самотен мъртвец общо взето, но с поддръжка е mass fun!!! Убивал съм Т150, АРЛ44 и Т100У с 1 изстрел при това те бяха на пълен живот. Отделно дори и срещу Т8 става да играеш - само фугасни снаряди - 152 мм фугас не пита дали много много дали си Тигър или ИС3 - БУМ и 300 демидж и маса почупени модули. На моя съм сложил Дотиквач, Вентилатор и Подобрен прицел за да мога да се прицеля по-бързо и изнеса след това. За Танков ас трябва да се потрудиш много защото много хора играят с КВ2 и летвата е много висока Любимия танк на КВ2 е ТОГ - почти винаги набиваш макс. демидж а той не е малко
            Ами прав си танкът е много хубав аз иначе реших да си го купя защото има една друга игра подобна на тази и там няма кв85 а кв2 е на негово място и просто към ис7 освен през кв2 друг начин няма и ми е доста приятен за игра там просто любимия ми танк но тук от начало ми беше тегаво иначе това за тог2 не го знаех . Ако искаш някой път може да играем взвод аз в играта съм marto475 както тук самоче сега ме няма налиния защото едно момче се отказа и ми подари акаунта си и понеже има немски танк гледах да се възползвам от мисиите и сега играя с ягата но ако искаш ме намери и с този акаунт пише се iliarakov
            Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

            Comment

            Working...
            X