Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Преди няколко вечери бях в тиър 4 бой, където взвод от три СУ-26 просто ни разката. Направиха 11 фрага.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #62
      1951 написа Виж мнение
      Преди няколко вечери бях в тиър 4 бой, където взвод от три СУ-26 просто ни разката. Направиха 11 фрага.
      Хъхъхъ, познато
      В знаещи ръце и с малко късмет тия машини вършеят.
      Навремето, когато жената още играеше WoT, с нея и едно аверче правехме точно това - взвод с три Су-26, обикновено битките ги приключвахме за по 5-6 минути в наша полза
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        #63
        Какъв му е проблема на СТ-I?
        Не, че ще го карам някога, но това е може би най-рядката непремиумна машина в играта. Напъвам се да се сетя, но май от месец не съм виждал такова нещо в бой.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          #64
          Преди час и половин на езерния град срещнах такъв с т-43. Вкарах му 4 удара в борда отзад и вече мислех е ще го убия и .... сървъра ме изхвърли и от тогава не мога да вляза. Не знам какво стана и с битката.

          Comment


            #65
            Аз го разцъквам СТ-1, още 33 000 експи и го махам. Двойствен танк. Уж бронята е здрава, а понякога всичко влиза, особено като ме стрелят 9-10 тиър. Уж мощно оръдие, а понякога не пробива. Но иначе ми харесва, възможно е да понесеш много бой и да стреляш добре. Бавен и неповратлив е, та трябва внимателно със средните танкове, че въртят осморки около мен.

            Comment


              #66
              Zerg написа Виж мнение
              КВ-1 е чудесна машинка,поне за мен Играя го с 122мм У-11.Разни БДР-чета,Чърчили и Т1HT са ти на 2 или макс 3 изстрела и само ги гледаш как бягат от теб.В същото време те почти нищо не могат да ти направят.Всичко друго от Т5 надолу ти е уан-шот.Освен това при успешно твое попадение с това оръдие доста замисляш и Т6 тежките как да действат занапред.Ако си топ танк взимаш произволно някой от твоите и отиваш да мачкаш,тъкмо той ще скаутва,защото КВ-1 не се слави с бързина и подвижност.Имах една битка (мисля,че риплеят съм го качвал тук) на Линия Зигфрид като топ танк.Отидох съвсем сам в града и го прочистих като ми бяха взели едва половината живот.Проблемът на това 122мм оръдие е,че е ужасно неточно на средни и далечни разстояния.Но ти си КВ-1,не за да кампираш Общо взето това мога да споделя за този ми любимец.Огромна броня и различни оръдия,които предполагат различни стилове на игра,кой както е свикнал
              Вчера си купих КВ 1 това чудо е било юбер кеф. Малко е тромаво но как съм го поминавал и аз не знам, но за малко пъвата игра с него да взема войн.
              П.П. Сега разбирам защо руснаците го разцъкват това КВ и го предпочитат в ротните боеве.

              Comment


                #67
                Да се похваля - продадох Т-43 и вече съм с Т-44. Купих му торсиони, сложих прицел и дотиквач, ползвах свободния опит за купола и ЛБ-1 и напред. Първи впечатления - готин е. Вярно бронята е картон, а оръдието е с малък демидж и пробивна сила, но с този танк е сладко да се играе - направо удоволствие на фона на Т-43. Направих и хубава битка очистих Е-75, Тигър-²² и Е-50М /последния беше на малко живот/ и взех значка ²²-ра степен. В друга игра взех и камикадзе - тараних Т-62А /от зор де - челно не му правех нищо/.

                Comment


                  #68
                  Сега в моя хангар има две тежък танк.
                  ИС-4 и ИС-7.
                  Това украшение.
                  Но игра на тях - не мога. Не е забавно.
                  По-голяма отговорност за изхода на играта.
                  http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                  Comment


                    #69
                    От известно време разцъквам с КВ 1 С, което е с 122 мм оръдие и да си призная толкова да е неточно не може да бъде. Гледаш го дълго и си казваш че всичко на далеко ще е ток, а то е отврът става за късо разстояние, а най лошото е че и бавно заражда. Няма такова наказание.

                    Comment


                      #70
                      и аз така в началото....обаче после...просто трябва да се научиш да го ползваш, танка е толкова ОП че ако не беше руски нямаше да е в играта.
                      Но той трябва да се ограе по-скоро като среден, и докато презарежда смянш позиция, не е танк за кампоране...после по същият начин се играе и ИС-а със 12, ис-3 вечев може и от по-далече но аз тези всички обичам крайно агресивно да ги ползвам.

                      Comment


                        #71
                        Кваса със 122мм и на мен не ми хареса въпреки че имаше успехи. После му сложих 85мм и почна да ми доставя удоволствие въпреки че успехите ми нтамаляха. Така го изтиках до Ис и дойде най големия кеф - продадох го.

                        Comment


                          #72
                          uzi71 написа Виж мнение
                          Кваса със 122мм и на мен не ми хареса въпреки че имаше успехи. После му сложих 85мм и почна да ми доставя удоволствие въпреки че успехите ми нтамаляха. Така го изтиках до Ис и дойде най големия кеф - продадох го.
                          И при мен се получи същото

                          Comment


                            #73
                            КВ-1С за мен е нещо супер, играх го с огромен кеф. С него играеш кайтване от близка дистанция. Иначе казано, завираш се във врагът, стреляш, дърпаш се. Най голямото му предимство е, че пробива практически всичко с което се срещне и прави много демидж. Така че, ти си хищникът, агресивно и нагло се завиръш във врагът, стреляш и се дърпаш.

                            Comment


                              #74
                              Много точно описание за Квас, просто веднъж като му свикнеш и е звроидална машина, в момента в който го играех средното ми експи за битка беше най-високо от всичките ми машини, ИС-а е допълнително подобрение в тази насоока....но е по-бавен, ако и да стреля по-бързо.

                              Но Квас-а е просто звер машина, а сега с по-достъпните премиумни снаряди сигурно ще е убер звер...трябва да го пробвам....сега с другарчето с което се платуунваме тестваме с каква комбинация от машини може да получаваме най-много медали Подозирам че Кваса ще е една от тях, Джъмбо и хетцер са други варианти

                              Comment


                                #75
                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Много точно описание за Квас, просто веднъж като му свикнеш и е звроидална машина, в момента в който го играех средното ми експи за битка беше най-високо от всичките ми машини, ИС-а е допълнително подобрение в тази насоока....но е по-бавен, ако и да стреля по-бързо.

                                Но Квас-а е просто звер машина, а сега с по-достъпните премиумни снаряди сигурно ще е убер звер...трябва да го пробвам....сега с другарчето с което се платуунваме тестваме с каква комбинация от машини може да получаваме най-много медали Подозирам че Кваса ще е една от тях, Джъмбо и хетцер са други варианти
                                В момента съм с ИС с топово оръдие взех да му свиквам и дакажа направо е юбер кеф, а от там се замислям за КВАС отново да влезе в хангара зада мога да разцъквам ротни боеве.

                                Comment

                                Working...
                                X