Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хубаво няма да ги целя челно, но до сега с моя игрови стил не повече от 4-5 пъти съм успявал да нацеля някого отстрани или отзад. Просто не ми пасва тази машина и на мен.

    Comment


      в събота с Фиделис бяхме в платун с такива, всеки от нас направи по 5 фрага, аз гасях дула и не правех пълната щета затова минах само с 2К но той беше надрусал почти 6К щета. Те. всичко опира до нагласа и свикване. аз съм го играл и със 122, ако битката е нисък тиър тогава 122 прави значително повече щета но в Т8 и Т9 почва да издиша, докато троло-ло-ло-то си е еефективно винаги,

      Comment


        И аз имам СУ-152.Имам около 30 или 40 битки с него и какво да кажа.От една страна ми допада ,от друга се дразня с това оръдие.Последните ми 4 5 битки ги пробвах със златните фугасни.Резултата беше добър ,но и цената е височка.Следя с какви танкове ме пуска и ако вървя фронтално срещу 8-ци си зареждам златен и след това на обикновени фугасни го карам.Не винаги се получава.Но то си е до битки.С 30-40 битки няма как да намеря тънкостите.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          в събота с Фиделис бяхме в платун с такива, всеки от нас направи по 5 фрага, аз гасях дула и не правех пълната щета затова минах само с 2К но той беше надрусал почти 6К щета. Те. всичко опира до нагласа и свикване. аз съм го играл и със 122, ако битката е нисък тиър тогава 122 прави значително повече щета но в Т8 и Т9 почва да издиша, докато троло-ло-ло-то си е еефективно винаги,
          За мен ТД трябва да стои скрит на втора линия и да налива незабележим. Това оръдие обаче е прекалено неточно и случайния фактор има твърде голяма роля. Това те притиска да играеш от първа линия. Тук обаче идва проблема при мен. Танка не е достатъчно пъргав нито оръдието се отклонява достатъчно за да отговаря на игровия стил който аз имам. Не съм достатъчно бърз за да фланквам. Обикновено издебвам някой тежък и му пускам снаряд в каквато проекция го видя и гледам да се скрия, че нямам броня. Обикновено в челна проекция. Рядко взимам над 400 на попадение. Разчитам основно на критикъли и на демидж след скъсана верига. С този танк не правя повече от колкото с един тиер 8 тежък примерно. Вярно за 93 битки имам 57% победи. Но не ми доставя удоволствие да играя с него. Да не говорим че последните няколко пъти като го изкарвам все попадам на слаби отбори, а такъв ТД е силно зависим от отбора.

          Comment


            Angelmr написа Виж мнение
            За мен ТД трябва да стои скрит на втора линия и да налива незабележим. Това оръдие обаче е прекалено неточно и случайния фактор има твърде голяма роля. Това те притиска да играеш от първа линия. Тук обаче идва проблема при мен. Танка не е достатъчно пъргав нито оръдието се отклонява достатъчно за да отговаря на игровия стил който аз имам. Не съм достатъчно бърз за да фланквам. Обикновено издебвам някой тежък и му пускам снаряд в каквато проекция го видя и гледам да се скрия, че нямам броня. Обикновено в челна проекция. Рядко взимам над 400 на попадение. Разчитам основно на критикъли и на демидж след скъсана верига. С този танк не правя повече от колкото с един тиер 8 тежък примерно. Вярно за 93 битки имам 57% победи. Но не ми доставя удоволствие да играя с него. Да не говорим че последните няколко пъти като го изкарвам все попадам на слаби отбори, а такъв ТД е силно зависим от отбора.
            +1

            Comment


              да де ама Су-152 не е ТД а щурмово оръдие, как да е преид малко на фара фланкирах гадовее и цапнах един Тигър на Порше странично в купола, 1054 щета, оня помисли че го е цапнала артилери и тръгна назад...демек към мене...ние загубихме защото другите спяха,ама на мене ми стана хубаво, 1К щета с едно попадения, с нормален фугас, и проверих после, не съм го аморакнал.

              Comment


                Фланкване със Су-152...
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  да де ама Су-152 не е ТД а щурмово оръдие, как да е преид малко на фара фланкирах гадовее и цапнах един Тигър на Порше странично в купола, 1054 щета, оня помисли че го е цапнала артилери и тръгна назад...демек към мене...ние загубихме защото другите спяха,ама на мене ми стана хубаво, 1К щета с едно попадения, с нормален фугас, и проверих после, не съм го аморакнал.
                  Веднъж съм го правил това на тигър, на енск, излиза човека иззад ъгъла да се надстрелва с мен. И хоп 900. Веднъж цапнах и една пантера на карелия, която се опитваше да се изкачи към височината. Но други пробиви с този ТД не съм имал за 93 битки. Макар че нося цели 10 кумулативни, принципно не ги ползвам заради голямото време на презареждане нужно за смяна от единия тип муниции към друг.

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Фланкване със Су-152...
                    и още как

                    Comment


                      Аз точно на фланк го играех него и най-добре ми се получаваше.Буквално избирах маршрути за средни след средата на битката.

                      Най фрапиращия случай на Енск още в самото начало тръгвам по коридора между релсите и сградите и си стигам до тяхната страна без проблем.
                      Там пълно народ като най-близо до мен един Фоч и едно АС Миле 48 се стрелят с нашите.Един снаряд в дупето + леко побутване и Фоч-а беше аут - поражението беше около 2к с нормален НЕ.Прибирам се презареждам и с един удар изпарявам другата френска тенекия.В тоя момент вече знаеха, че съм там, но никой не смееше да ми скочи.
                      Сега с вафлите сигурно е още по-забавно.Но си трябва подбиране на цели и най-важното къде точно да ги стреляш.Страничната проекция е много апетитна, но ако праснеш веригата нанасяш мизерно поражение.А тук силата е да го нацепиш здраво и да го уплашиш да не смее да ти скочи.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        Да, като набухаш 1000+ щета с един изстрел има доста голям възпиращо-спичащ ефект върху противника. А ако им стиска да се сетят, че зареждаш 20+ секунди, повечето противници могат да дойдат и да ти отпорят консервата, но мнооого рядко го правят. Шубето е голям страх
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Някой да каже ще ме изненада ли приятно Т62-А след отличната игра на Т-54?

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Някой да каже ще ме изненада ли приятно Т62-А след отличната игра на Т-54?
                            Едва ли, Т-54 е най-добрата 9-ка, докато Т-62А е по-скоро една нормална 10-ка.

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Някой да каже ще ме изненада ли приятно Т62-А след отличната игра на Т-54?
                              Моят път с него след Д-54 на Т-54:

                              Първите битки - "Я готина машина", след което следваха едни 60-80 битки в които буквално ме докарваше до изблици на ярост.Причината беше, че се опитвах да го играя като Т-54 с Д-54, а той е доста различен като игра.

                              В момента Т-62А е машната с която играя приоритетно и ми носи най-голям кеф, а и доста зверски битки правя.Това го казвам на фона на 5к+ битки с Щуг и доста сериозни извращения с него.
                              Т.е. Т-62ката много бързо се катери към челното място в класацията ми.

                              Ако играеш Т-54 с другото оръдие прехода би трябвало да е доста по-плавен.

                              Свикни му и ще почне да те радва, гарантирам ти!

                              П.С. Както казва Виктор Т-54 доминира, докато тук не е така, трябва си много гърч докато изнесеш битката, но пък и кефа като го направиш е друг.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                Да, като набухаш 1000+ щета с един изстрел има доста голям възпиращо-спичащ ефект върху противника. А ако им стиска да се сетят, че зареждаш 20+ секунди, повечето противници могат да дойдат и да ти отпорят консервата, но мнооого рядко го правят. Шубето е голям страх
                                Между другото послъгнал съм, малко над 1000 съм му ударил със запалване и добутване си замина.

                                Иначе да масово се панират и тръгват да бягат... дори играчи с които играя и са сравнително опитни и играят не лошо забелязвам, че като ги целнат тръгват назад и след секунди се усещат.
                                А по рандомите направо се вцепеняват, но имам и случай в които ми скачат и ми свиват ламарините, след което получават поздравления разбира се.

                                Аз съм другата крайност хапвам удари, скачам смело тип Рамбо и като ми мине номера стават добри неща, но понякога ме сгащват и ме разцепват
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X