Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да, уж...
    Attached Files
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	752.4 КБ
ID:	537423Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	697.6 КБ
ID:	537424

      Мисията започна добре.
      Клан [8282] .

      Comment


        tconiotconev написа Виж мнение
        Божееееее ми вие сте били направо примадони в европейскийя сървар бе хора, то аз чувам че игрите минават в кампене и т.н.
        Виж напоследък съм много изнервен и да си призная не минава ден когато играя да не разстрелям някой идиот , чули - РАЗСТРЕЛЯМ. След като ми сговнят първо го питам дали знае какво е НКВД и след това се започва касапницата. Последния който разстрелях бе един бляд с едно СУ 152 , а след заплаха с БАН от един дебил с Е 25 му казах че той е следващият ако не млъкне т.е. че тръгвам за неговият скалп и го чака участа на СУ 152 и всичко идва на место.
        Спрете да играете при примадоните европейци и ела те при истинските побойници - Рашаните.

        Дам , ама там няма ЕСЛ и кланови.
        Dosis sola facit venenum!
        WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

        Comment


          tconiotconev написа Виж мнение
          Божееееее ми вие сте били направо примадони в европейскийя сървар бе хора, то аз чувам че игрите минават в кампене и т.н.
          Виж напоследък съм много изнервен и да си призная не минава ден когато играя да не разстрелям някой идиот , чули - РАЗСТРЕЛЯМ. След като ми сговнят първо го питам дали знае какво е НКВД и след това се започва касапницата. Последния който разстрелях бе един бляд с едно СУ 152 , а след заплаха с БАН от един дебил с Е 25 му казах че той е следващият ако не млъкне т.е. че тръгвам за неговият скалп и го чака участа на СУ 152 и всичко идва на место.
          Спрете да играете при примадоните европейци и ела те при истинските побойници - Рашаните.
          EU сървъра е доста по-труден от RU. Обикновено преминаването от ЕU на RU е съпроводено с много прилично вдигане на статистиката. Обратното е съпроводено с много псуване и поне месец за адаптиране И освен това както каза Крена, на РУ няма ESL и кланови (поне ако искаш да играеш с българи) така че трябва да играеш рандъми до живот.
          Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
          Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
          ESL BG WoT Master League Admin

          Comment


            Raste написа Виж мнение
            EU сървъра е доста по-труден от RU. Обикновено преминаването от ЕU на RU е съпроводено с много прилично вдигане на статистиката. Обратното е съпроводено с много псуване и поне месец за адаптиране
            В мой случай - ситуацията е точно обратното.
            П.С.
            Видимо улучшение статистики связано не с сервером. А с приобретенным ранее опытом.
            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

            Comment


              Eguo написа Виж мнение
              В мой случай - ситуацията е точно обратното.
              П.С.
              Видимо улучшение статистики связано не с сервером. А с приобретенным ранее опытом.
              Мне, дига се защото на EU си свикнал да играеш рандъми генерално БЕЗ отбор. А като идеш на РУ, на по-високите тиъри особено, имаш поне 7-8 човека в отбора на които можеш да разчиташ на адекватна реакция и поне опит за организирана игра.
              Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
              Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
              ESL BG WoT Master League Admin

              Comment


                Вероятно. Нямам опит на игри во взвод, роти (аз играх само веднъж в взвод, 5-10 пъти подред, и само за ЕU сървър).
                Признаю.
                На RU сървър има голяма психологическа възможност да започнат да подпомагат неизвестен съотборник - няма езикова бариера, няма разделение на страните (siemki, zh, sl, all gl ).
                Но опыт, при переходе с сервера на сервер - тоже очень важен. Как правило переход после 1000 боев.
                К этому времени человек уже понимает, что он хочет и что он умеет.
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  Привет на всички!
                  В случая смятам, че и Eguo и Raste са прави. Аз самият имах към две хиляди боя на европейския сървър преди да се прехвърля на руския. Съответно там нещата тръгнаха далеч по - добре, понеже имах поне малка представа какво правя. От друга страна боевете на руските сървъри са доста по - различни от тези на европейските, някак си по - агресивни и по - динамични. Но и в двата случая почти винаги играеш сам за себе си и не можеш да разчиташ на помощ дори от някой, който е на 50 метра от теб и трябва само веднъж да гръмне за да ти помогне. Но наистина ако на руските сървъри случиш поне на що годе свестни съотборници става направо страшно...
                  Last edited by bruchpilot; 01-10-2013, 12:26. Причина: Този пусти правопис...

                  Comment


                    Eguo написа Виж мнение
                    На RU сървър има голяма психологическа възможност да започнат да подпомагат неизвестен съотборник - няма езикова бариера, няма разделение на страните (siemki, zh, sl, all gl ).
                    Но опыт, при переходе с сервера на сервер - тоже очень важен. Как правило переход после 1000 боев.
                    К этому времени человек уже понимает, что он хочет и что он умеет.
                    Точно, не само възможност, ами и желание. Докато на EU нарочно ще те оставят да пукнеш, особено ако те знаят, че си от някоя нация дето не я харесват особено Или пък ще направят всичко възможно да ти откраднат топ-гъна, само ако могат А иначе за първите 1000 боя едва почваш да я чуваш играта. В това отношение е по-добре те да са на руския - много по-комфортно е и интересно. На ЕU в ниските нива е ад и може да те откажат от играта от идиотия преди да си направил 1000-та битки.

                    bruchpilot - 8 тиър и нагоре на RU е много по-добре. Битките за това са по динамични, защото знаеш че можеш да разчиташ негласно на рандъм отбора, да направи приблизително това, което се очаква от сетъпа на съответната карта. На ЕU ако знаеш кое е доброто тактическо изираване, обикновено не тръгваш да го правиш, защото то включва поне няколко танка, които в 90% от случаите не са с тебе и не са си на мястото, като често според мен това е така поради същата причина, поради която ти самия не го правиш.

                    Напоследък на EU играя почти само много късно вечер - 1-2-3 часа, общо взето добре се получава - само пияници и нърдове, стават хубави и завързани битки дори соло.
                    Last edited by Raste; 01-10-2013, 14:41.
                    Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                    Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                    ESL BG WoT Master League Admin

                    Comment


                      Eguo написа Виж мнение
                      няма езикова бариера, няма разделение на страните (siemki, zh, sl, all gl ).
                      .
                      да бе няма, има "хохоли" има "кацапи", чат пат "гризуни", "черни" и т.н.т.
                      Ще взема да си направя педобеарски акаунт там, 5 подбрани танка, дори няма да има нужда да вкарвам кеш

                      Comment


                        Тъй като имам доста битки и на двата сървъра да споделя и моите наблюдения:
                        EU:
                        - дебили в рандома
                        - дебили в съпорта
                        - до 8-ми тиър 90% от играчите са с под 3к битки ("пожарогасител" за тях е непозната част от играта)
                        - много честа практика е непознати да те канят във взвод (лично мен това ме вбесява)
                        - златото е по-скъпо и го продават на едро (не можеш да си купиш 1325 да речем)

                        RU:
                        - дори в битките 2-3 тиър 25% от играчите са над 5к боя (ако не друго, поне пожарогасители си носят)
                        - играчите се стараят (до колкото могат) да си изпълняват ролята в битката
                        - много по-често има обиди в чата (или по-скоро имаше, чата съм го изключил и нямам идея какво пишат сега)

                        Изобщо EU е подходящ само за хора които искат да играят с българи в турнири или кланови битки. На RU активно играещите българи са малко и са пръснати из малки кланове или пък са без клан, а организирането им едва ли е възможно.

                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        въпрос на приоритети, аз предпочитам да взема златна аптечка(+нормална), загубите на екипаж се случват в пъти по-често от запалването на танка
                        Златни консумативи за рандома? Де да знам, някак си неизгодно ми изглежда. Но всеки сам си решава, аз лично на ВСИЧКИ танкове нося пожарогасител.
                        Last edited by Alex2004BG; 01-10-2013, 16:39.

                        Comment


                          Ей мама им мърди по всякакъв начин се опитваха да е загубят ама няма как - спечелих заслужено.

                          Click image for larger version

Name:	shot_034.jpg
Views:	1
Size:	500.2 КБ
ID:	537447 Click image for larger version

Name:	shot_035.jpg
Views:	1
Size:	427.8 КБ
ID:	537448

                          Comment


                            Alex2004BG написа Виж мнение
                            ("пожарогасител" за тях е непозната част от играта)
                            въпрос на приоритети, аз предпочитам да взема златна аптечка(+нормална), загубите на екипаж се случват в пъти по-често от запалването на танка

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              въпрос на приоритети, аз предпочитам да взема златна аптечка(+нормална), загубите на екипаж се случват в пъти по-често от запалването на танка
                              А сещаш ли се, че танк с 12% шанс за палене на двигателя се пали изключително рядко ако си със златен пожарогасител и имаш скил на кемафа
                              Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                              Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                              ESL BG WoT Master League Admin

                              Comment


                                Изпълних мисията!Струва ми се че не си заслужава усилията за 250 000 !Не съм сигурен че утре ще се напрягам пак!Ще се запиша на руския да видя как е там.

                                Comment

                                Working...
                                X