Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Можеш ли да го наснимаш да му се порадваме и ние?

    Comment


      #62


      Детайлни снимки има в нета колкото искаш.
      В момента средния разход е нещо от сорта на 14/100 (17mpg) ще търся някаква стара тойота или хонда да ходя на работа, че ежедневното ми каране е към 100км.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #63
        Imperial написа Виж мнение
        2013 GT Premium + GT Track Package
        Ох на батяяяя

        Честито, с кеф да си я ръчкаш и много безаварийни
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #64
          Ихааа браво! Това наистина е за Хвалби /с главна буква/! Честито!

          Comment


            #65
            Imperial написа Виж мнение
            Детайлни снимки има в нета колкото искаш.
            В момента средния разход е нещо от сорта на 14/100 (17mpg) ще търся някаква стара тойота или хонда да ходя на работа, че ежедневното ми каране е към 100км.
            То за нета е ясно.На мен скрийнсейвърът ми е слайдшоу от снимки отвътре Просто исках да видя твоя мустанг.Наистина безаварийни и безкрайни километри ти пожелавам!Аз обаче ще се задоволя с 3.8 2001г.,защото в БГ има един безсмислен "данък лукс" за над 200 коня и не искам да си плащам колата всяка година

            Comment


              #66
              Още няма топ-части и вече е "АС"
              Победа!
              Битка: Химелсдорф 17 септември 2012 г. 14:51:45 ч.
              Танк: Jagdtiger
              Опит: 5*313 (x3 за първата победа за деня)
              кредита: 59*005
              Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас

              П.П.Осигурих парите за JPz E-100,а още не съм започнал да събирам опит за него.За първи път ми се случва.
              П.П.П.Леле леле,с този дебелак уан-шотнах Panther II.900 демидж+пожар.Онзи тръгна да ме обикаля горящ и пукна на няма и 10 метра до мен.Това е най-тлъстата мишена,която уан-шотвам,заедно с ИСУ-152
              Last edited by Zerg; 17-09-2012, 17:41.

              Comment


                #67
                Помолих приятел да ми (заеме) Т95цата си да тествам що за машина е.Оказа се ебаси звяра!!!

                Победа!
                Битка: Мурованка 18 септември 2012 г. 22:02:09 ч.
                Танк: T95
                Опит: 1*417
                кредита: 55*425
                Постижения в битки: Медал Бюлтер, Войн, Нашественик, Ловец на танкове

                Comment


                  #68
                  Victory!
                  Battle: Ensk 18 септември 2012 г. 22:17:27 ч.
                  Vehicle: Ram-II
                  Experience received: 2*186 (x2 for the first victory each day)
                  Credits received: 28*189
                  Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Master Gunner

                  7 броя, бях звяр, но машината или по-скоро нейният ММ епълен боклук, повечето битки са срещу Т6 и Т7 където не става за абсолютно нищо....виж в Т5 бива, в тази дори трепнах едно КВ...и все още има само вентилатор , досвидя ме за останалите хубави неща...но пък е с екипажа от най-любими главорези и кръвопийци

                  Comment


                    #69
                    Victory!
                    Battle: Airfield 18 септември 2012 г. 22:25:36 ч.
                    Vehicle: M4A3E8 Sherman
                    Experience received: 2*134 (x2 for the first victory each day)
                    Credits received: 18*762
                    Battle Achievements: Top Gun

                    следваща битка, същият екипаж, друг танк, пак 7 фрага, убер фън

                    Comment


                      #70
                      Click image for larger version

Name:	shot_048.jpg
Views:	1
Size:	323.7 КБ
ID:	531111

                      Victory!
                      Battle: Serene Coast 19 септември 2012 г. 12:58:07 ч.
                      Vehicle: Type 59
                      Experience received: 2*948 (x2 for the first victory each day)
                      Credits received: 96*816
                      Battle Achievements: Confederate, Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"



                      Last edited by 1951; 19-09-2012, 13:29.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        #71
                        Имах интересен бой в КВ-1 атака на Малиновка. Начало и получавам снаряд в кърмата от наш Мардер 2. Наглия тип вместо да се извини ме и блъсна и спря ускорението ми на баира в ляво към църквата. Това вече ми преля чашата и го върнах в хангара. Онзи пусна в чата няква дълга тирада на жабарски, а съотборниците ме замеряха със стандартните идиот и нуб, обаче никой не стреля по мен, явно решиха, че ще им отговора /и основателно/. Към края стигнах 4 фрага и няколко повредени при това бях останал сам от отбора и същите дето ме псуваха взеха да ме хвалят в чата и да пишат браво /е мардера го нямаше сред хвалещите/.

                        Comment


                          #72
                          uzi71 написа Виж мнение
                          Имах интересен бой в КВ-1 атака на Малиновка. Начало и получавам снаряд в кърмата от наш Мардер 2. Наглия тип вместо да се извини ме и блъсна и спря ускорението ми на баира в ляво към църквата. Това вече ми преля чашата и го върнах в хангара. Онзи пусна в чата няква дълга тирада на жабарски, а съотборниците ме замеряха със стандартните идиот и нуб, обаче никой не стреля по мен, явно решиха, че ще им отговора /и основателно/. Към края стигнах 4 фрага и няколко повредени при това бях останал сам от отбора и същите дето ме псуваха взеха да ме хвалят в чата и да пишат браво /е мардера го нямаше сред хвалещите/.
                          Хи хи хи.Обичайното.

                          Бях позабравил как се играе с руските тежки.Купих го на разпродажба,стиснах се да отворя топ пушката със свободен и я изгриндих.Това е първата битка с нея.

                          Победа!
                          Битка: Руинберг 20 септември 2012 г. 00:49:37 ч.
                          Танк: КВ-1С
                          Опит: 1*372
                          кредита: 29*343
                          Постижения в битки: Медал Бюлтер, Войн, Снайперист, Най-добър стрелец, Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас

                          9 килнати без да съм в топа.Като за първа битка - бива.Жалко само,че не бях си активирал премиума,щеше да има и парички.
                          Last edited by bigbeer; 20-09-2012, 01:06.

                          Comment


                            #73
                            bigbeer написа Виж мнение
                            Если ты в первом бою в день убил семерых противников,набил 100500 урона,но твоя команда слилась и победу противники одержали захватом базы и ты не смог взять свои х-5,то не стоит огорчаться!Ты их обязательно возьм¸шь в следующем бою,где тебя сваншотит арта в начале боя)
                            Е баш това стана снощи с JPz E-100.
                            Бой, бой, бой, всеки изстрел влиза и прави безумно поражение на противника, и накрая - йероглиф.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #74
                              uzi71 написа Виж мнение
                              Това вече ми преля чашата и го върнах в хангара.
                              хе хе, май ства заразно да се отстрелват кретените сред своите...ако и на последък да не ми се е случвало.
                              ама аз си играя предимно с високите тиъри че се напъвам да си взема М48 и Т-10 и Т32...ако не си играях с 10 линии едновременно да съм ги взел вече....
                              Иначе като ще с ехвалим - 73 поредни попадения със Съпер Пършинга...и пропуснах един ис от 50 метра, цъфнах мъничка бабуна пред него....ама това е гати невидимият танк, на 30-50 метра ми изчезва пред очите, при това се движи

                              Comment


                                #75
                                Я да взема да се похваля. Току що направих страхотна битка с КВ-1 на Енск. Губехме яко, но накрая обърнахме играта. Пц-4 от моя отбор направи 6 убийства когато аз имах само 1 и след това се покри някъде, явно реши че ще вземе Воин. Да ама не - долетях до базата с всичките 9 км/ч, които ми позволяваха повредените гъсеници и очистих и петимата, които бяха наоколо - резултата - Победа, Воин, Снайперист и Стоманена стена.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X