Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Click image for larger version

Name:	shot_043.jpg
Views:	1
Size:	154.3 КБ
ID:	531096
    После JP II нямал броня.Като знаеш как и къде да застанеш и какво и кога да покажеш,стават и чудеса

    Comment


      #47
      Да се изфръцкам набързо:
      в 13% от битките със Супер Пършинга съм Снайпер, и на него ми е рекорда по последователни попадения-52 поредни, предният ми беше от 41...ама как няма да ми е толкова като само последната битка имам 24 от 24 81% точност

      Comment


        #48
        E те тва беше епична битка, на моменти мисле че см едали фира, особенно когато бях сам срещу 4, да ама не
        Click image for larger version

Name:	shot_033.jpg
Views:	1
Size:	315.6 КБ
ID:	531098EPUI4NO.rar
        Victory!
        Battle: Ensk 12 септември 2012 г. 23:46:49 ч.
        Vehicle: T26E4 SuperPershing
        Experience received: 1*378
        Credits received: 81*808
        Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

        80 хилки с нормален акаунт и без да стрелям с подкалибрени...ооо сега видях, вече имам 56 поредни попадения

        Comment


          #49
          Айде честит ми Е-50М.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #50
            feersum написа Виж мнение
            Айде честит ми Е-50М.
            Aй да ти е хаирлия.

            Comment


              #51
              И аз взех, че пробвах да играя арти. Готино било. Със Су-18 на Енск направих 3 фрага, 3 повредени, останахме само с противниковото арти, обаче той явно свърши мунициите, а аз имах 1 снаряд, така че отидох и завзех базата. Получих герой "Агресор" /не знаех че има и такъв/, т.е. не ме били открили през целия бой. Вече имам Су-26.

              Comment


                #52
                агресор трябва да е когато си капнал над 80%, ако не те видят е "невидим"....аз съм получавал и дват а в една битка..бях с мардер...във времената преди да го осерат

                Comment


                  #53
                  uzi71 написа Виж мнение
                  И аз взех, че пробвах да играя арти. Готино било. Със Су-18 на Енск направих 3 фрага, 3 повредени, останахме само с противниковото арти, обаче той явно свърши мунициите, а аз имах 1 снаряд, така че отидох и завзех базата. Получих герой "Агресор" /не знаех че има и такъв/, т.е. не ме били открили през целия бой. Вече имам Су-26.
                  Браво

                  Щом Су-18 ти е харесала... Пробвай да се повеселиш със Су-26
                  Това е най-яката забавна малка артилерийка от тоя тиър, пък и си върти купола
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #54
                    Купих го но не съм играл със Су-26. Довечера ще го пробвам. Надявам се че ще го харесам. В Су-18 не ми хареса само това че е много бавен и не маневрен. А базата я капнах на 100%. То нямаше и кой друг да го направи, щото другото наше арти М-37 спеше в горен десен ъгъл на картата. Писах му да помага, че нямам муниции, обаче никаква реакция, освен че се завря на още по - скришно място. Това за 80% капване не беше ли "нашественик" - имам няколко такива.

                    Comment


                      #55
                      За "Агресор" мисля, че е превземане на базата + убиване на някакъв брой противници.
                      Нашественик (Invader) е за капването.

                      А аз със Су-26 имам "Raider" - превземане на противниковата база без да бъда разкрит през цялата игра
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #56
                        Ха Ха излезнах сам срещу Тигър 2, ВК 4402 и Супер пършинг и ги претерепах и тримата, стоманена стена...аз със моят супер пършинг с подбраните главорези

                        Comment


                          #57
                          Аз напоследък нямам време, откак ми изтече премиума не съм играл повече. Имам нова играчка и нещо виртуалните танкчета не ме вълнуват много в момента...

                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #58
                            кой точно модел ти е играчката?

                            Comment


                              #59
                              Imperial написа Виж мнение
                              Аз напоследък нямам време, откак ми изтече премиума не съм играл повече. Имам нова играчка и нещо виртуалните танкчета не ме вълнуват много в момента...

                              Хохо,имало и други фенове на Дивите Кончета.И аз ще имам такава играчка другата година.В момента проучвам каналите за идването и в България

                              Comment


                                #60
                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                кой точно модел ти е играчката?
                                2013 GT Premium + GT Track Package
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X