Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Denetor написа Виж мнение
    За срам и позор съм танков ас с Рено FT - първата машина от френската линия (е любимите ми Хетцер, Мардер и Panzerjager 1 също са с такъв статус). Реших онзи ден да допълзя до AMX 13 90 и започнах лека полека, пък то от третата битка получих ас за реното - не, че беше сложно.
    Не виждам нищо срамно в "АС" на Реното.На мен ми го даде докато си правех различни експерименти и сравнения с МС-1.
    Доста по-интересен ми се получи Аса с Panzerjager 1.Там 3 битки бях много зле,едва едно убийство.На четвъртата реших да се скатавам,крия,и каквото уцеля-това.Финално 10 килнати+2 контузени и колкото и да е странно 5 разкрити.Бяха решили да се правят на хитри и да капват базата ни,промъквайки се по терлички един по един.Страшно харесвам Мардера и Хетцера,но за съжаление не остава време да ги пораздвижа откак въведоха системата на баджовете и нямам "Ас" с тях.Интересно стана с Асовете на М4 и Т-34.Купих и оборудвах двете машини с идеята да работя за пари по промоцията.Влизам първа битка с Шърмана и гледам общо 7 като мене в битката.Финално имах 5 различни награди,между които и АС.След това пускам Т-34 и почти същата история.2 поредни битки,2 аса с току що купени танкове.Така се шашнах,че след това реализирах десетина поредни загуби.Играта понякога е странна.

    Comment


      #32
      bigbeer написа Виж мнение
      ...Влизам първа битка с Шърмана и гледам общо 7 като мене в битката.Финално имах 5 различни награди,между които и АС...
      С тази битка спечелих АС с Pz38t като бяхме общо 9
      Attached Files

      Comment


        #33
        С повечето ми танкове най-добрите битки съм ги правил преди да въведат тия асове и мастери, сега играя много малко машини и не ми се отдава възможност. А и не играя много агресивно напоследък.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #34
          Imperial написа Виж мнение
          С повечето ми танкове най-добрите битки съм ги правил преди да въведат тия асове и мастери, сега играя много малко машини и не ми се отдава възможност. А и не играя много агресивно напоследък.
          Посъветваха ме да играя за тези медали в понеделник - статистиките за асове и мастери били седмични, и в неделя срещу понеделник се трият. Но веднъж взет, медалът остава - та в понеделник е най-лесно да се изкара, докато все още по-малко хора са играли със съответната машина.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #35
            Честно казано чак толкова не ме вълнуват тези медали. Повече ме интересува средния хп (висок среден хп - бързо отключване на нови машини).
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #36
              feersum написа Виж мнение
              Посъветваха ме да играя за тези медали в понеделник - статистиките за асове и мастери били седмични, и в неделя срещу понеделник се трият...
              Хаха заинтригува ме и ако искате вярвайте погледнах кога съм сейвнал горния скрийншот.23 юли,поглеждам календара - понеделник

              Imperial написа Виж мнение
              Честно казано чак толкова не ме вълнуват тези медали. Повече ме интересува средния хп (висок среден хп - бързо отключване на нови машини).
              И аз съм изцяло на същото мнение,но все пак като ти дават медал - взимаш и те се трупат ...

              Comment


                #37
                Е те тая комбинация отличия,много рядко съм срещал на това ниво.

                Победа!
                Битка: Малиновка 04 септември 2012 г. 04:46:28 ч.
                Танк: MkVII Tetrarch
                Опит: 6*955 (x5 за първата победа за деня)
                кредита: 25*834
                Постижения в битки: Войн,Съюзник

                Comment


                  #38
                  то на всяко ниво е трудно, това значи да си стрелнал практочески по всеки от противниците...

                  Comment


                    #39
                    Ехааа снощи на ЕлКалъф изкарах трето камикадзе с Т-34-85 и то срещу тип59. Помпих му кърмата иззад една скала докато го докарах до 12% /тоя сигурно беше малоумен да ми се подставя така/. След това хукнах на таран, а китаеца мъчи да бяга - да ама не - блъснах го отзад в ляво и воала.
                    И нали съм рогач след това с Т-43 с базовото оръдие - 7 попадения в някакъв французин 40т. Т9 на 46% и ....нищо. Хайде пак таран зад катедралата в Хумелсдорф, огън от 50 см - 3 изстрела и гипс - изкефих се. Иначе Т-43 с базовото плюкало е пълно .... боклук де. Чакам за шаси за да сложа топовото 85мм от Т-34-85 и после да се отърва някак от тази недомислица Т7.

                    Comment


                      #40
                      Victory!
                      Battle: Prokhorovka 05 септември 2012 г. 00:34:51 ч.
                      Vehicle: E-50
                      Experience received: 3*282 (x2 for the first victory each day)
                      Credits received: 70*126 (compensation for damage caused by allies: 1*775)

                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #41
                        Ето нещо интересно от мен


                        Атака на Малиновка Тиер 7 битка аз съм със StugIII и водя атаката почти през цялото време през гората при църквата.
                        Нищо сериозно откъм опит или отличия, но добра отборна игра и страхотен камуфлаж на моята машина.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          #42
                          Victory!
                          Battle: Prokhorovka Friday, September 07, 2012 11:39:24 AM
                          Vehicle: StuG III
                          Experience received: 2,142 (x2 for the first victory each day)
                          Credits received: 29,973
                          Battle Achievements: Halonen's Medal, Sniper

                          Първият ми Халонен!

                          Жертвите: IS (никаква заслуга от моя страна за убийството освен завършващия удар) ; T-43 ; VK 3002 DB ; KV-1
                          Повредени : Tiger x2 ; AMX M4 1945

                          Накрая от алчност за още опит направих соло атака и нещата свършиха зле
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            #43
                            Victory!
                            Battle: Ruinberg Saturday, September 08, 2012 8:45:25 AM
                            Vehicle: T34
                            Experience received: 6,132 (x3 for the first victory each day)
                            Credits received: 121,099
                            Battle Achievements: Steel Wall
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #44
                              Победа!
                              Бой: Уайдпарк 8 сентября 2012 г. 18:27:17
                              Танк: СУ-5
                              Получено опыта: 5*670 (x5 за первую победу в день)
                              Получено кредитов: 21*220
                              Достижения в бою: «Воин», «Коса Смерти»
                              Attached Files
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                #45
                                Преди малко в 76-тата си битка Т3-Т4 на карта Абатството с Т-28 нета ми се срина в началото. Влязох след няколко минути и гледам, че губим ама яко, аз стърча до църквата, а гадовете влизат в базата ни. Почна се една дива стрелба и гонка - резултата: Победа, Воин, Снайперист, значка Танков ас, 6 убити и 2 повредени и на всичкото отгоре в мен имаше само 1 попадение с повредена дясна верига без отнети точки живот.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X