Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стратегическа концепция, доктрина и състав на хипотетичен български ВМФ (в бъдещето)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не ме домързя - нищо че беше изморително - изчетох темата - от и до!
    Виждам форума се обедини около доктрина , изработи концепция, после се договори за бройки , конструира и вече варненската корабостроителница изготвя маркерния кораб на бъдещия български военноморски флот. Чувам че бургаската корабостроителница също се наточила за част от поръчката а пък русенската е готова с прототипа на 12 веслова гребна подводница.
    Чакам да науча каква марка ще е шампанското, което ще разбият в корпуса при пускането на вода!
    За осъдените на живот и смъртта е приключение!

    Comment


      Ами тя темата си е много хубава

      Виж какво стана с украинския флот - руснаците го връщат от плен, защото освен за скрап старите им гемии не стават за нищо. Нашия флот в подобна ситуация даже нямаше да се напрягат да го пленяват - не струва надниците на командосите.

      Така че трябва да се строи и купува здраво. Но за 12 весла не съм съгласен ще прощаваш. Поне 24-30 гребни трябва да са, все пак е 21 век.

      Comment


        За осъдените на живот и смъртта е приключение!

        Comment


          Сун Дзъ написа Виж мнение
          Ами тя темата си е много хубава

          Виж какво стана с украинския флот - руснаците го връщат от плен, защото освен за скрап старите им гемии не стават за нищо. Нашия флот в подобна ситуация даже нямаше да се напрягат да го пленяват - не струва надниците на командосите.

          Така че трябва да се строи и купува здраво. Но за 12 весла не съм съгласен ще прощаваш. Поне 24-30 гребни трябва да са, все пак е 21 век.
          И с по 4 бомбарди, две в носа и две на кърмата
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            преди да сте го завършили флота напишете какви задачи трябва да изпълнява...щото любителите на голфа могат да искат самолетоносач...

            Comment

            Working...
            X