Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПАЗАР (тема за обсъждане на цените)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добре, нямам време сам да се ровя и да чета. Тогава след като приемаме едно, ще трябва всичко. Май ще се наложи всяка от страните да преразглежда плановете си.

    Comment


      Не върви да се оплаквате.
      Сакън, много съм далече от тая мисъл. Просто като се загледах каква малка, компактна и добре въоръжена БА се получи, се замислих че само още едно нещичко ни липсва(пари за към 130-150 самолета, даже и пропорцийка от 80 МиГ33 и 50 Су-30МКИ си бях харесал ако ще са 130), за да сме близки до перфектното
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        Господа, съгласни ли сте два броя от тези МПК проект 1124. http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%...%82%D0%B0_1124 на цена по 5 мил. за всеки.
        "В составе Черноморского флота ВМФ России на 2010 год числится 6 малых противолодочных кораблей проектов 1124 и 1124М"
        Мисля, че е реално с оглед на следното:

        Odzava написа Виж мнение
        А ако имате възражения, че още не се строи, предполагам немците няма да се поскъпят за 10-те си стари "Гепарда" и цена от 5 - 10 млн $ за кораб ще е реална. http://en.wikipedia.org/wiki/Gepard_...t_attack_craft


        Kont написа Виж мнение
        Адмирале, Приятелю, ако наистина държите на Гепардите , приемам вашата цена! Все пак това е игра!

        Comment


          Като се има предвид колко работа имате по тях(на руските кораби от такъв тонаж и клас не се слагат неща от сорта на ПКР и съответната електроника примерно) цената изглежда доста приемлива
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            Нямам против. С 2 "Поти" повече или по-малко ситуацията не се мени.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Нещо линкът в по-горния ми пост не работи.
              Предполагам Адмирале, че си писал набързо, но за да няма недоразумения МПК проект 1124 е "Албатрос", а "Поти" са проект 204.

              Comment


                Не се притеснявай, намерихме си пр 1124 в уикито, въпреки че линка не работи
                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                Comment


                  Сун Дзъ написа Виж мнение
                  Нещо линкът в по-горния ми пост не работи.
                  Предполагам Адмирале, че си писал набързо, но за да няма недоразумения МПК проект 1124 е "Албатрос", а "Поти" са проект 204.
                  Да, "Албатроси" са проект 1124. Бързах като го писах и съм го объркал.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment

                  Working...
                  X