Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рахат Локум

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Между другото, всяко нещо, което искате да купите, първо трябва да мине през въпросната тема за определяне на цена. Това важи за тях, важи и за вас .

    Comment


      #17
      gollum написа Виж мнение
      Между другото, всяко нещо, което искате да купите, първо трябва да мине през въпросната тема за определяне на цена. Това важи за тях, важи и за вас .
      Да, разбира се. Аз пуснах нашата пазарна тема за вътрешно обсъждане, а вече официално Конт и Пилот ще пазаруват в другата, предполагам.

      Comment


        #18
        Хаир олсун пашалар,
        да знаете днеска ходих в парламента, в президенството и във финансовото министерство , да прося пари за да можем да воюваме, президента като казах дай , каза веднага, кръгом ходом марш. В парламента вай дженабет искат първо аз да дам рушвет пък после ще видим. Във финансовото министерство бея министър пита, -колко ти дадохме- викам- 1.5 млр,-а той - мнооооооооооооооогоооооооооооо бе - ще ти ги намалим, и на мен - кай- не ми стигат да си купя вила на златните пясъци- бе будала дай парите ние ще ти завоюваме -пък той каже- а то вие дето минете трева не никне след вас! И не даде пари. Такива ти ми работи.
        Аде чок селям!
        За осъдените на живот и смъртта е приключение!

        Comment


          #19
          Е Ефендилер, това беше. Хабер получихме, че няма да се бием срещу неверниците.
          Пускайте аскера в отпуска да гони ханъмите.
          Яжте, яжте баклавата и рахат локума, пийте каавето и .... да ходим към каюткомпанията да си пием уискито с фъстъците.

          За мен беше чест

          Comment

          Working...
          X