Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Флотски Дискусии

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Ок, значи Голъм е дал разценка в темата за въпроси за квадратен километър полеви укрепления и фортификации, ако разреши да строим по крайбрежието - имаш 20 милиона бюджет примерно (подготви си и артилерийски позиции), но преди това питай дали може да строим укрепления далече от границата. Мога да отпусна малко повече пари, примерно 30 милиона, но само при нужда.
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      #32
      Според слуховете турския десантен кораб-док има следните неприятни параметри:
      30 000 т. 4 "Чинука" на палубата и 4 в хангар; 1 000 човека, 30 танка или 70-80 различни машини (БТР или камиони).

      Отделно ще имат още 2 LST - 5 200 т. 350 човека; 1200 т. припаси.

      Остава обаче друг въпрос - дали да доразузнаваме подхождащите към нашия бряг цели или да атакуваме само по данните на радара. Първия вариант заплашва да съкрати и без това никаквия ни флот, докато при втория може да се окаже, че разхода на ракети е убийствен. Но поне няма как да се заблудим кой, кой ще е в ордера.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #33
        Колко сухопътни противотанкови и противопехотни мини се отпускат на флота? Все пак като почне пуцалката войската требе да се отчете с миниране на плажовете
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #34
          Още един въпрос - трите вертолета "Пантера" имат ли си отделен батальон за аеродромно обслужване?
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment

          Working...
          X