Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Участници и права

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    и аз съм навит да участвам. От доста време ги следя тези форумни игри и винаги ми се е искало да видя какво представляват в действителност

    Comment


      #17
      Добре сте дошли в играта,
      отбора на южните , или кърмъзъ тийм, както сполучливо го нарече колегата 1951 се нуждае от попълнения, при нас службата е тежка, редовно преяждане с сладки боклавички, препиване с ени ракъ, болки в ушите от слушане на " ти си мила пастичка" и зачервяване в очите от опит да се следят врътките в ханша на кючекчийките!
      Добре дошли в играта , ако някой иска и разбира от ВВС - нуждаем се от командващ там, имаме също място за корпусен командир.
      Сераскер
      За осъдените на живот и смъртта е приключение!

      Comment


        #18
        Абе на път сме да разкрием още една генералска длъжност при нас, така че на някой му се командват кашици има място, въпреки че сините лампази са ни доста по-належащи
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          #19
          Ако има други желаещи - да си казват, че местата са на привършване. До началото на играта има достатъчно много време, но в под-форумите текат оживени дискусии . Те.. има какво да се прави дотогава.

          Comment


            #20
            Кандидатствам за сухопътен офицер за БГ!

            Comment


              #21
              Бих играл позиция с ограничени отговорности. Но без правила да видя ми е малко трудно да предположа колко ще да е сложна играта.
              "Далеч съм от мисълта си"

              Comment


                #22
                В българският отбор май вече се събраха достатъчно хора, SizarieldOR, но мога да проверя как стоят нещата в турския или да те имам предвид като резерва.

                Spellbreaker, играта (за участниците, във всеки случай) няма да е твърде сложна или времеотнемаща. Общо взето ,класическа игра по карта: единиците ти са описани в екселски файлове, заповедите са текстови, обратната връзка е: положението на подразделенията и частите е нанесено (от мен) на карта и рапорти от частите (кратки текстове). Всеки играч контролира батальонни формации, отделни кораби (обединени в оперативни групи) или ескадрили летателни апарати. Общо взето, сухопътните командири управляват от 1-2 до 5-6 (максимум) бригади, като всяка бригада може да "образува" до три-четири бойни формации плюс тил.

                Comment


                  #23
                  Добре, предполагам, че към турчолята е по-удачно да ме поставите, предвид, че са по-малобройни като играчи. И ще обсъждаме, до колкото е възможно, положението, особено преди да почне играта.
                  "Далеч съм от мисълта си"

                  Comment


                    #24
                    Моля , моля - ние сме турски отбор не сме турчоля!
                    За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                    Comment


                      #25
                      Изразих се погрешно, извинявайте. Това, което исках да кажа е, че може би е по-удачно да бъда на страната на Турция.
                      "Далеч съм от мисълта си"

                      Comment


                        #26
                        Ние сме "Кърмъзъ Тийм!"
                        Във всяка военна игра има "сини", които принципно в системата на НАТО са добрите и "червени", които са лошите.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #27
                          Като сините са правоъгълни а червените са ромбоидни.

                          btw, днеска докато лърквах се натъкнах на това, което прави натовски графики и може да заинтересова дънджън мастърите.

                          Comment


                            #28
                            Дънжън-мастърът поради професията си няма проблем с каквато и да е графика - растерна и ли векторна (виж, 3Д-то ми куца, но ще наваксаме), - така че се справя сам .

                            Comment


                              #29
                              Мисля с това да приключим с набирането на играчи. Който изяви желание ще е резерва (т.е. неразпределен засега). Евентуално може да се отвори едно допълнително място в турският отбор.

                              Comment


                                #30
                                Мислех да помоля за още един комкор но проверих и видях че вече имаме. Безпокои ме липсата на командващ ВВС - 1951 засега твърдо мълчи и си е заплюл съветването. Така, че търсим командващ ВВС все още ! И нека имаме резервен играч - всичко се случва.
                                Моля някак запознавайте новите играчи как да влязат в подфорума Турция! Че още не са се представили на служба.
                                За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                                Comment

                                Working...
                                X