Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстоящи филми, трейлъри, коментари

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Каква основателна завръзка - изненада за Франк
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      Oценките в imdb са меко казано зле...

      Comment


        Верно - явно ще се задоволим с интересната идея в трейлъра
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          CHURCHILL (2017)

          Изобщо добър сайт.

          Comment


            Battle of Britain

            Очаква се нов филм, посветен на Битката за Британия. Режисьор ще е Ридли Скот.

            Comment


              aiwara написа Виж мнение
              Очаква се нов филм, посветен на Битката за Британия. Режисьор ще е Ридли Скот.
              Да видим. Макар че като е от него, вероятно ще е изключително зрелищен и със слаба или никакв връзка с реалните събития. Е, дано не излезе така, но ...
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                pnp5q написа Виж мнение
                Верно - явно ще се задоволим с интересната идея в трейлъра
                Появи се филмът по тракерите у нас. Ако някой все пак го гледа, нека сподели отзиви.

                Comment


                  Бе тоз Райън Рейнолдс, откак го ухапа Дедпул, взе да ги избира едни яки.
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Амстердам

                    Comment


                      dragon x написа Виж мнение
                      Появи се филмът по тракерите у нас. Ако някой все пак го гледа, нека сподели отзиви.
                      Доста съм раздвоена. Много е идеен филма, на много нива - и също така по много начини прецакан при направата. Макар че Мишел Родригес си играе супер, другите главни също - но заради многото идеи имат и много реплики - което не е добре за екшъна. Също и това, че представят историята чрез разказите на двама герои постфактум - и екшъна е, където спират да приказват и показват поредната случка екранизирана. Но най-тъпото е, че яко са пестили от грим в началото и брадата на Родригез изглежда просто нелепо, а пък бандажа на гърдите й бе достойна конкуренция на Рачков и Зуека, де играха бразилски карнавални танцьорки в понеделник в "Като две капки дъш". По-добре да бяха взели мъж - и което е по-важното - да беше продължил той да говори след операцията - щото сега го прави тя, но с "мъжки глас" - да покаже, че в главата няма промени - но за съжаление, звучи нелепо. Честно казано, не знам как би могло да се направи по-добре, материала е поне за мини-сериал - пробвали са да направят нещо - с имитация на "Син сити", но нищо подобно не се е получило. Всъщност, успява да направи дарк атмосфера, но тя е по-скоро като в бижуто "Dark City", за съжаление - много куца реализацията, не смея да го препоръчам целия.
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        Ех, ще почакаме до 2019-та - Джеки Чан край Мосул - със Сталоун: http://movieweb.com/movie/ex-baghdad/
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Задава се ново Fury, този път от съветска страна. Аз лично очаквам същата неадекватна история и изпълненине:

                          Comment


                            Comment


                              Tuntematon sotilas

                              Comment


                                The Death of Stalin (2017)





                                Стив Бушеми в ролята на Хрушчов

                                Comment

                                Working...
                                X