Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Forbidden

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Forbidden

    Forbidden
    You don't have permission to access /showthread.php on this server.

    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

    Напоследък нищо не мога да чета

    #2
    Дано вече форума е наред.

    Comment


      #3
      Ами то затова беше толкоз време офлайн
      Обновихме системата до последна версия.
      Пишете тук ако нещо не е баш както трябва.
      www.boinaslava.net

      Comment


        #4
        Поздравления:cool2
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          #5
          ами забелязвам, че турчицата се е маймунясала, буквите, които ги няма в стандартната латиница - най-вече Ü, но може би и други букви.

          Comment


            #6
            ха ей го пак за U с две точки се боря

            Comment


              #7
              Ако може да бъде изключена опцията Visitor Messages в профилите ни. Някои потребители си мислят, че това е начина за писане на ЛС-та и ги пишат там.
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                Icon Legend
                Нови мнения
                Няма нови мнения
                Горещи теми с нови мнения
                Горещи теми без нови мнения

                Не знам кой решава кои теми са горещи, но се набиват на очи много повече, отколкото темите с нови мнения.
                Иначе за новите изглежда по старата система.
                Също ми се струва, че малко се е ускорила работата.

                Comment


                  #9
                  KIZIL DELI написа Виж мнение
                  ами забелязвам, че турчицата се е маймунясала, буквите, които ги няма в стандартната латиница - най-вече Ü, но може би и други букви.
                  И аз искам да помоля за това - то сигурно така или иначе е предвидено да стане, но понеже подписът ми е маймунясал - да се добавят и нестандартните символи (не им знам техническото наименование) на латиница, за да може да се пише и на по-нестандартни езици...
                  sigpic

                  Sword song and horn sound

                  Comment


                    #10
                    Parabellum написа Виж мнение
                    Ако може да бъде изключена опцията Visitor Messages в профилите ни. Някои потребители си мислят, че това е начина за писане на ЛС-та и ги пишат там.
                    Отиди на Потребителски Настройки -> Profile Privacy и там има Съобщения от посетители, където може да настроиш кой да има права да пише там.


                    jordani_vt написа Виж мнение
                    Icon Legend
                    Нови мнения
                    Няма нови мнения
                    Горещи теми с нови мнения
                    Горещи теми без нови мнения

                    Не знам кой решава кои теми са горещи, но се набиват на очи много повече, отколкото темите с нови мнения.
                    Иначе за новите изглежда по старата система.
                    Също ми се струва, че малко се е ускорила работата.
                    "Горещите теми" са просто брой постове над определена бройка. Но иконите са гадни, да, работим по въпроса с дизайна

                    sewast написа Виж мнение
                    И аз искам да помоля за това - то сигурно така или иначе е предвидено да стане, но понеже подписът ми е маймунясал - да се добавят и нестандартните символи (не им знам техническото наименование) на латиница, за да може да се пише и на по-нестандартни езици...
                    Тука малко ме затруднявате, трябва да видя как става това
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      #11
                      Като изключим някои букви, които не излизат, при мен работи много, много по-добре от преди. Дизайнът ясно, чакаме, че така наистина е неприятно, но далеч по-добре от бяла страница Да се разгледам ли кои букви не излизат и да ги кача като картинка?

                      Comment

                      Working...
                      X