Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на опция за отбелязване на прочетените мнения

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Избор на опция за отбелязване на прочетените мнения

    Така, относно новата опция за отбелязване на прочетените мнения, която вече работи седмица:
    - забелязва се известно забавяне на форума като цяло
    - може би поради забавянето понякога се постват по 2 поста

    - грешките със СКЛ сервера не се дължат на това, но може би са леко зачестили поради забавянето.

    - но пък мненията се отбелязват правилно като прочетени

    Та, как предпочитате - да върнем старата опция на отбелязване или да останем на новата?
    28
    Ñòàðàòà - ïî-áúðçà, íî îòáåëÿçâà âñè÷êè ïîñòîâå ïðî÷åòåíè
    82.14%
    23
    Íîâàòà - ïî-áàâíà, íî ñëåäè ïîäðîáíî çà âñåêè ïîñò
    17.86%
    5
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    #2
    Гласувах за старата не само защото е по-бърза, но защото установих, че ми е по-удобна. Не чета всички теми и всички раздели. Когато съм идвал веднъж на форума, прегледал съм онова, което ми е интересно, и след няколко часа (или на другия ден) дойда пак, се оказа, че е по-удобно за мен да виждам в кои раздели има новопоявили се мнения. Нещо, което се получава при стария вариант, базиран на време между посещенията.
    Разбирам, че на някои хора това не им е удобно, просто изказвам своята гледна точка.

    Comment


      #3
      Да, и аз съм така, сега се научих като излизам от форума да натискам "всички форуми прочетени", за да разчистя един вид
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #4
        И аз пускам за старата, заради скоростта, другото се лекува просто.

        Comment


          #5
          Аз съм за старата опция.

          Comment


            #6
            Пуснах 1 глас за новата система - в името на плурализма, пък и по двата начина ми се вижда еднакво бавно.

            Comment


              #7
              Понеже съм традиционалист, гласувах за старата.

              Comment


                #8
                До понеделник ще може да се гласува и после ще настроя която опция събере повече гласове (мисля вече е почти ясно коя )
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #9
                  Новата система 'ич ни я биа. На мен специално въобще не ми отчита правилно прочетените.

                  Comment


                    #10
                    Не съм забелязал нововъдението, но пък и никога не съм имал проблем с отбелязването на прочетени постове. Нито пък забелязвам забавяне в отварянето на форума... интернет доставчикът ми е NET1 (скрита реклама).

                    Гласувах за новата, защото съм винаги за новите неща
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      #11
                      И аз съм с NЕТ1, не е от доставчика

                      Comment


                        #12
                        Аз съм твърдо за старата система. Най-вече заради това, че с новата едно, че трудно и бавно се зарежда форума даже и за четене и второ и по-важно - адски трудно и бавно минават новите постове, особено ако вътре има повечко текст. През последните десетина дни така се отказах да пусна 5 поста с информации по темата за ВСВ, а днес, за само двадесетина минути, успя един все пак да мине.
                        Така че, моля, ако някой защитава новата система, нека е с аргументи, а не с идиотски реплики, аз лично нищо хубаво не виждам в нея.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          #13
                          Върнах старата система, явно тя е предпочитана.
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            #14
                            Не толкова категорично, просто откакто сме на новата система, нито може да се чете нормално, нито - да се поства. Аз почти спрях, защото рядко имам нерви и време за това и ме е яд, когато примерно цялата почивка ми отиде в чакане един пост да стигне до системата. Това днес беше прекалено емоционална реакция от моя страна, но като гледам как става и колко време ...
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #15
                              При мен се забелязва връщането на старата система, всичко работи нормално.

                              Comment

                              Working...
                              X