Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щяха ли Крум и Симеон да победят Йоан Цимисхи и Василий 2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    AggressiveRefrain написа Виж мнение
    Има ли опция за мач с хандикап ?
    AggressiveRefrain, не зная ама я си представи Монката и Светльо да се прегърнат на Дунава, и да замислят едно пикникче на юг?
    Може и малко печенеги да поканят, а ладийките (киевски) ше чакат около Босфора
    И най дългия път има своята първа стъпка...

    Comment


      #17
      AggressiveRefrain написа Виж мнение
      Има ли опция за мач с хандикап ?
      Да,ама искам мач по двойки:Симеон+печенегите(примерно)vs.княз Светослав и Йоан.Иначе ако е боксов мач,мисля че ще има технически нокаут в 3ят рунд в наша полза.Обаче след това Симеон ще направи България гробище и когато Василий се появи, ние ще бъдем навряни в ъгъла,обаче тогава Крум може да направи както Али в мача срещу Форман(Али стоеше в ъгъла до 7ят рунд и след това се показа в 8 и нокаутира Форман)и така мача Византия vs България да се окаже реми,до следващият мач.

      Comment


        #18

        Бягам в къщи и ако жената ме допусне по ПиСи (PC), пак!
        ))))
        И най дългия път има своята първа стъпка...

        Comment


          #19
          Темата се превърна в таверна за разговори под въздействието на алкохола.

          Comment


            #20
            [QUOTE=kamos;273874]Темата се превърна в таверна за разговори под въздействието на алкохола.
            Не зная защо мислиш така?
            Да, шегуваме се, весело е! Дай твоя, сериозна версия...ще опитам и аз да съм сериозен!
            И най дългия път има своята първа стъпка...

            Comment


              #21
              kamos написа Виж мнение
              Темата се превърна в таверна за разговори под въздействието на алкохола.
              Ама едвали някой е пиян.Просто темата е такава фантасмагория с толкова променливи,че няма накъде.......

              Comment


                #22
                Не съм очаквал,че ще видя тема,която не става дори за раздел Фантасмагории.
                Тъй като единствените дискусии са за безсмислеността на темата и организирането на спаринги между историчесли фигури,смятам че някой модератор трябва да я изтрие скоро.

                Comment


                  #23
                  Велков, не бъди така краен! Дуели, между исторически личности се измислят всеки ден (включително и в този форум)!!!! Има си раздели!
                  Да, тъпи са, лично аз не ги приемам, но просто се забавлявам(е) (както и ти май с първия си коментар!
                  Не ме карай да ровя за още много, абсурдни теми тук!
                  (И умната с "историчестЛите" фигури! Децата наистина ще ни вземат за алкохолици )
                  И най дългия път има своята първа стъпка...

                  Comment


                    #24
                    "Щяха ли Крум и Симеон да победят Йоан Цимисхи и Василий 2"

                    КЛАСИКА!!!!!!
                    Модератор, Звинявай ама...ако затриеш таз златна тема...мм...да речем че няма та либя вече
                    И най дългия път има своята първа стъпка...

                    Comment


                      #25
                      Единственото нещо,което можем да правим за жалост по темата е да гадаем.Но все пак.

                      Comment


                        #26
                        Да, Камос, с ези/тура лесно можем да намерим някакъв победител между "великите" владетели. А дали можем да Поразсъждаваме?
                        И най дългия път има своята първа стъпка...

                        Comment


                          #27
                          Ей, децата ги пуснаха в грипна ваканция и тя каква стана....
                          Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

                          Comment


                            #28
                            AggressiveRefrain написа Виж мнение
                            Ей, децата ги пуснаха в грипна ваканция и тя каква стана....
                            Не "мъдрувай" ами казвай как ше делим Мала Азия?
                            И най дългия път има своята първа стъпка...

                            Comment


                              #29
                              Еееее,нас не ни пуснаха.Възможно е да ни пуснат де.
                              Ами да поразсъждаваме,да разгледаме факторите.Макар,че нямам много време,че трябва още по-усърдно да уча.Еххххх...

                              Comment


                                #30
                                Ще съм банален Камос! Пред теб е ЦЯЛОТО време на света! Успех мило момче
                                И най дългия път има своята първа стъпка...

                                Comment

                                Working...
                                X