Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възобновяват производството на Ка -50 Черната Акула!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Възобновяват производството на Ка -50 Черната Акула!!

    В Приморском крае возобновилось производство КА50

    #2
    ъъъъ, тая "новина" е от преди 3-4 години горе-долу... Тогава довършиха три недостроени Ка-50. този хеликоптер повече няма да се произвежда. За сметка на това в края на тази или началото на следващата излиза първият сериен Ка-52.

    Comment


      #3
      кало написа Виж мнение
      ъъъъ, тая "новина" е от преди 3-4 години горе-долу... Тогава довършиха три недостроени Ка-50. този хеликоптер повече няма да се произвежда. За сметка на това в края на тази или началото на следващата излиза първият сериен Ка-52.

      Че нали през 2009 получиха на въоръжение 13 КА -52 , Тия 13 да не са били прототипи !!!

      Comment


        #4
        засега има два или три екземпляра от Ка-52, при това прототип и предсериен, не 13.

        Comment


          #5
          кало написа Виж мнение
          засега има два или три екземпляра от Ка-52, при това прототип и предсериен, не 13.
          До колкото си спомням Зелин през 2008 беше казал има го писано и по авиофорумите че през 2009 г ще закупят 13 КА 52 !!! На Кой да се вярва не знам вече!!! Ка 52 вече е влязъл в серийно производство поне така твърдят от репортажа на РТ !!!!

          Comment


            #6
            На този етап има Ка-52 с б.н. 061, 062, 063 (това е първият, по който ще се строи и вече се строи серията). Вероятно има още около три готови. Цялата поръчка е за общо 30 вертолета до 2014 г., като повечето ще бъдат базирани на бъдещите вертолетоносачи тип "Мистрал" (или който там спечели конкурса). Може би поръчката ще бъде разширена.

            Торжественное мероприятие, посвящённое началу серийного производства нового боевого ударного двухместного вертолёта Ка-52 «Аллигатор», состоялось во вторник на авиационном заводе «Прогресс» в Арсеньеве.

            Comment


              #7
              Много интересна статия за перипетиите по приемането на въоръжение на К-52 и на Ми-28

              об истории создания новейших российских вертолётов Ми-28 и Ка-50 рассказывает легендарный вертолётчик генерал Анатолий Сурцуков Появление на свет такого этапного современного боевого вертолёта, как Ми-28, неразрывно связано с историей рождения его конкурента Ка-50. Дело в том, что…


              thorn

              Средновековните църкви в България

              Comment


                #8
                Thorn написа Виж мнение
                Много интересна статия за перипетиите по приемането на въоръжение на К-52 и на Ми-28

                http://shurigin.livejournal.com/696639.html
                Извадка от текста:
                Было уже несколько случаев, когда экипаж выживал после падения вертол¸та. Правда, два раза было, что, уже после приземления, выживший л¸тчик, рано пытавшийся выбраться из своей кабины, убивался остатками лопастей, продолжавших вращаться какое-то время. Крайний случай — это Игорь Бутенко 2 августа 2015 г.
                Излиза, че е оцелял при самото падане, но го е разфасовал винта? Оцелелия имаше счупени прешлени и нямам идея какво стана с него.

                Comment

                Working...
                X