Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тест - тактическа битка в Средната земя.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    xopxe написа Виж мнение
    Одзава, известният корсар Барбаруса, с нуменорско име Тир-Мухомор, как няма да е командир в армията на Империята
    Аааа, нуменорското е така, ама истинското е Кир-Барбар. От там и непросветените бледногъ...и ъъъ ...лици нуменорци го произнасят Тир-Мухомор.

    Грей, какви канали, какви 5 пари? нашите платноходки са на въздушна възглавница и помощни меки гуми за неравните полета.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #32
      Карта и правилаааа ... правила и карта ни дайте!
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #33
        Картата пристига при Хорху Илуватар утре по обед. Вечерта ще има пост (с линк) към палантирната проекция на бойното поле, с отделни по-детайлни картие на частите на бойното поле.

        Полето е епично по размери
        Kerls, wollt ihr ewig leben?

        Comment


          #34
          Ще се копаят канали. Една река няма на тая карта Един истински ще трябва да се преправя на или (не дай Боже!!!!) на Изобщо -

          А правилцата кога ще видим?
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #35
            Odzava написа Виж мнение

            А правилцата кога ще видим?
            Идат по жицата.
            Оказа се, че твърде несистематизирани са ми правилата и сега ги обобщавам в семпъл вид.
            Kerls, wollt ihr ewig leben?

            Comment


              #36
              Само да не забравите в един момент да определим твърдо отборите и да нагласим правата за подфорумите. В момента всичко е видимо
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #37
                Sir Gray написа Виж мнение
                Само да не забравите в един момент да определим твърдо отборите и да нагласим правата за подфорумите. В момента всичко е видимо
                Грей, ти като един оногондорец навит ли си да участваш?

                Ако си навит, можеш директно да даваш права на отборите във вид: ти, Даниц и Сизариелдор за Съюза и Импереца, Пилота и Одзава като Империята.

                малко ъпдейт, излезе ми малко извънредна работа, така че с 1-2 дена се забавя постването ми на правилата, но без паника, няма спад в желанието на Хорхеватар да се излъчи Средноземското риалити шоу "Сървайвър 4 - Червените полета на Пеленор ".
                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                Comment


                  #38
                  Klingt gut!

                  (прощавайте за оркския)
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #39
                    Аз пътувам следващата седмица, но ще следя, поне вечер. Надявам се да тръгне в края и, сиреч към 6-ти юни... Иначе ще съм силно недопринасящ.

                    Comment


                      #40
                      ?

                      Comment


                        #41
                        Моите извинения на всички за огромното забавяне и за липсата ми известно време. Станаха едни аварии с хард диска ми и бях под пълна пара да правя повторно няколко проекта, не знаех дори ще се оправя ли с тях. Уж нещата са наред вече и покрай другите ми ценности и повечето файлове от играта са възстановени. Ако успея да се организирам идната седмица ще постна нещата. Ако не успея, което е възможно, със съжаление ще трябва да отложа играта за наесен,з а да не затъне в почивния сезон.
                        Kerls, wollt ihr ewig leben?

                        Comment


                          #42
                          Олеле...
                          затова се прави бекъп...
                          Успех.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment

                          Working...
                          X