Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тест - тактическа битка в Средната земя.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    xopxe написа Виж мнение
    Черния император
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #17
      Като ще избираме отбори за мен те това :
      xopxe написа Виж мнение
      доктор Саруман в клониращите лаборатории на Исенгард...
      ... или това:
      xopxe написа Виж мнение
      ... чуждестранния легион на умбарските корсари...
      Предпочитам второто, но ако не стане, каквото даде Вожда и учителя на играта.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #18
        Само така Одзава! Ако трябва ще изкопаем канал (и ще подравним някой и друг баир дето се налага) до самото Бяло дърво, ама Флотът ще превземе града! Тия сухоземните само се назландисват, с техните магьоснически илюминации

        А иначе за мен или "Черния барон фон Ангмар", ако разрешите малко повишение в ранг, или оня багатурина.
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #19
          Одзава, известният корсар Барбаруса, с нуменорско име Тир-Мухомор, как няма да е командир в армията на Империята



          Пост по системата и процедурите:

          Базово смятам да има по един играч за центъра и фланговете на всяка от армиите. Може да си делегирате и друго разделение , нямам против, макар че ще се получи допълнително забавяне на действието.

          Като си изясните отборите, ще гледам да процедирам така: пускам тук в общото пространство най-емблематичните полкове. После всеки отбор си влиза в негово си подфорумче, където да си изяснят кой кое крило или центъра води, къде колко полка да има и някаква обща идея за стратегия на битката. После всеки си влиза в своя тема(подподфорум), където аз делегирам по едни точици от които да си харчите за къстъм полкчета извън емблематичния елит. За тези с голяма липса на време, аз ще им ги помогна за(направя)полковете, според желанията. Друга, все по-вероятна опция е да има стандартни полкове готови, а само при желание за по-специални единици да се разменят част от стандартните за бройка нестандартни, изискващи същото общо количество точки.

          После идва битката, като всеки си получава информация за своите си полкове и ако успея да го отиграя, вътрешноигрово комуникацията между играчите по време на битката ще е ограничена.

          Тази седмица е за уточняване на кой къде е и за моето постване на основните полкове. Следващата седмица(надявам се, макар и малко вероятно да е под седмица) по отбори се нагласят нещата и почва баталията. колко ще продължи тя, времето ще покаже. От мен желание бол

          N.B. Картата и останалата графика ще дойдат със спомоществователството (свършване на цялата работа ) на най-тачения и пръстеноносещ средноземски творец, Голъм.
          Kerls, wollt ihr ewig leben?

          Comment


            #20
            Трябваше да се сетя, затова си мълчи още
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #21
              Аз с този аватар ще взема да се пиша от лошите освен ако няма нужда да се преквалифицирам на дългоух
              „Аз, Драгомир, писах.
              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

              Модератор на раздел "Военна Авиация"

              Comment


                #22
                Заповядай, трябва ни поне един компетентен играч
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #23
                  Създадох специален форум за играта. Хорхе, ти трябва да си модератор и да можеш да триеш, местиш и тн. Отборните подфоруми все още не са затворени, ще нагласим правата като станат ясни отборите.

                  Някой ако се сеща за по-умни заглавия да се обажда
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #24
                    Sir Gray написа Виж мнение
                    Създадох специален форум за играта. Хорхе, ти трябва да си модератор и да можеш да триеш, местиш и тн. Отборните подфоруми все още не са затворени, ще нагласим правата като станат ясни отборите.

                    Някой ако се сеща за по-умни заглавия да се обажда
                    Грей, супер са
                    Kerls, wollt ihr ewig leben?

                    Comment


                      #25
                      Във всяка армия, която дава войници, съм доволен

                      Comment


                        #26
                        E защо само по 3ма в армия, сега няма да има място за мен...

                        Comment


                          #27
                          rad6 написа
                          E защо само по 3ма в армия
                          Защото е само тест. Когато мине и се стигне до самата игра, ще има място за повече. Макар че е добре във всяка конкретна битка да има не повече от 3-4 участници от всяка страна.

                          Comment


                            #28
                            може ли и аз да участвам досега не съм играл такова нещо и искам да видя какво представлява ако приемате нуубс де

                            Comment


                              #29
                              За тактически битки във форумна игра и повече от 2ма участници могат да се окажат много, така че по 3ма в отбор е максимума за мен, за да не се затлачи извънредно играта. Това не пречи отборите да си вземат резерви, и ако някой отсъства повечеко, друг да му поема ходовете.
                              В това отношение давам пълна свобода на титулчрните играчи. За мен е от значение не повече от 6ма души да ми постват заповеди към полковете си в един и същи ход.
                              Kerls, wollt ihr ewig leben?

                              Comment


                                #30
                                Добре, какво е разпределението на играчите в момента?
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X