Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Край на играта и ерата

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Е признавам, че имахме като бонус от добра инфраструктура и дори флот за транспортиране. Но въпреки това не бях особено доволен от бързината на придвижването, артилеристите много се бавеха, така и неможах за 5 хода да ги изкарам от оная скапана гора до Пежо 2 от териториалните пехотни дивизии пък през цялото време циклеха при Ман строейки понтон...

    За Фолксваген нещата изглеждаха също малко на кантар, но дори и парашутистите да бяха задържали моста до идването на подкрепленията ви можеше примерно с артилерията да го сринем авиацията незнам дали щеше да помогне много, като цяло ефектът й беше малко ограничен от Даниц, на мене ми я дадоха само за един ход, но ефектът беше почти незначителен, успяхме да избомбим 40 танка само, което на фона на общите сили не промени въобще картината.
    (\_/)
    (°_°)
    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

    Comment


      #32
      Нашите 1000 самолета унищожиха само 20 ваши танка, което за мен беше леко необяснимо, ама...

      Иначе то това и беше идеята на онази атака на Ман съчетана с удара към Бугати, да ви направи на каша комуникациите
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        #33
        Да де мисля, че точно нещо такова беше споменато в правилата, че авиацията може да нанася до 10% загуби на дивизиите, нашата беше с 200 танка.

        Ударът ви по Ман беше успешен, изтребителите с които също разполагах само за един ход пазеха тогава мостът при Бугати.
        (\_/)
        (°_°)
        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

        Comment

        Working...
        X