Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украшения и пропаганда

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Украшения и пропаганда

    Т.е. тема, далеч от сериозната реалност на военните всекидневия, за разнообразни украшения на играта. Мисля тук да слагам (понеже засега няма разрешение за външна пропаганда ) брой на списание "ВЕСТ" като го завърша, разбира се, посветен на бойните действия. Но това, вероятно, ще е утре (ако намеря малко време в работата).
    Ако остане време може и малко батална живопис да добавим .

    #2
    Медали, ордени, значки

    Т.е. всякакъв род награди, които ще раздаваме на командирите на съединения и, разбира се, на героичните редови войници и подофицери. Набързо скалъпих три ордена, един за авиаторите (все пак, събориха мост, справиха се с вражески бомбардировачи, разбиха вражеска танкова колона - заслужават това-онова) и два по-общи, за сухъпотните сили.
    Утре-вдругиден, ако остане време, ще направя и една паметна значка-щит, за щурма на Пежо .
    Може и някой специализиран медал за танковите генерали, нещо от типа на сребърен варел (за ГСМ, естествено), с добавка златни щпори, сребърно забрало и прокъсано пътно наметало .
    Attached Files

    Comment


      #3
      още една порция награди в очакване на донесенията за деня

      Тъй-като в щабовете е тихо (всички работят усилено над съставянето на донесения), висшето командване няма друга работа, освен да подготвя проекти за медали и ордени за когато ще победим и ще има нужда от тях (естествено, висшето командване, като всяко уважаващо себе си такова, не мисли за нищо друго, освен за странични неща и е убедено, че победата ще бъде наша ).
      И тъй, представяме на вашето внимание още три обекта.

      Първо, орденът на смелите танкисти-кавалеристи, великият медал на колесатия златен варел-бидон, с допълнителни аксесоари. В специална махагонова кутийка, с различни аксесоари към базовия варел на колела (златен шлем, златна пика, златни шпори).

      След това, значка-щит за щурмуващите Пежо (това когато (ако) го превземат)).

      И за десерт, орденът на хвъркатата метла, присъждан на командири от бомбардировъчните сили, окрилен от техния девиз "Ние помитаме бойното поле!".


      Тъй-де, Миделпунтовци в техни Биренмахт имат желязна халба, не може ние да останем назад.
      Attached Files

      Comment


        #4
        О, едното ще се ползва моментално

        Comment


          #5
          Ами прикачи и картинката . Ще е по-забавно. Макар че във вековната тъма на Марбаденската гора около кота 6, едва ли ще успеят да разгледат дори нещо толкова ярко-златно. Орки с орки, в горите ще се крият.
          Нещо не ми остава време за да завърша броя на списанийцето, ама ме налегнаха с работа днес. Ех, ако обръщах повече внимание на командването (то и да го умеех, де), отколкото на украшенията, може би щяхме да се справяме по-добре в реалността. Нищо, реално е това, което е написано, че е реално. Особено ако се повтори хиляда пъти.

          Comment


            #6
            Списанието е готово най-накрая. Малко набързо направено и далеч от всякакво изпипване. Но какво да се прави - все пак е война. Връзка.

            Comment


              #7
              Много, много добре стилово издържано

              Comment


                #8
                Списанието е страхотно! Много ме израдва
                „Аз, Драгомир, писах.
                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                Comment


                  #9
                  Благодаря . Украшенията и игровата журналистика ми идват по-отръки от командването .

                  Comment


                    #10
                    Нали сме си западните съюзници малко или много, за това:
                    A good version as instrumental march, illustrated with pictures from WWI which show the short lives of many Johnnys from all sides, and which often did not c...


                    Малко авиация, П-47 през ВСВ, на 4 минута се вижда как се справя един добър пилот срещу укрепени укрития за самолети:
                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment

                    Working...
                    X