Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щаб и сводки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Да не остана назад от Обервеста и аз си пускам хода - с не по-малко мащабни атаки

    За съжаление ще трябва да атакувам с танкове в град, няма друг вариант докато пехотните са заети с обкръженията. Да се надяваме, че елита си е елит и ще разпарчальосам есконинците в града.
    Kerls, wollt ihr ewig leben?

    Comment


      #77
      Екстра! Много ме кефи, че сме супер мизерни в сравнение с врага, но въпреки това атакуваме като луди навсякъде хаха

      А да питам Даниц - ще има ли по-специално отиграване на битките за Пежо и Бугати като тази за Татра, т.е. с план на града, допълнителни уточнения и тн.?
      (\_/)
      (°_°)
      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

      Comment


        #78
        Да стигнем до там, принципно бих искал.

        Comment


          #79
          Ок, както прецениш.
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            #80
            Даниц, ако си плучил по няколко копия от заповедите и оточняващото ми ЛС, извинявам се -= БТК се гаврят с връзката и без да искам май съм ресенднал


            Както смятах набиването на елитни дивизии в Сталинград за огромна глупост на немците, така и на мен ми се наложи да правя такива глупости. кяато ти даваш заповедите перспективата е съвсем друга.
            Last edited by xopxe; 21-03-2010, 22:30. Причина: BTK disconnecting people
            Kerls, wollt ihr ewig leben?

            Comment

            Working...
            X