Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    И аз бих се включил, само да ми мине сесията....успешно, че
    Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

    Comment


      #17
      Аз съм на линия за форумна игра, горе долу в какъвто и да било формат

      Иначе си мечтая пак за нещо в стил играта на Воланд отпреди 2 години (дето се оказа симулация на 22 юни), но едва ли имам шанс за нещо подобно...
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        #18
        Интересно звучи идеята и се замислям че и на мен ми се играе в подобна игра

        Comment


          #19
          Добре, изчакайте да направя правилата и да пусна държавите и техните лидери. Тогава ще обявя началото на записването. Явно е, интерес има.
          Пилоте, може и да ти се уреди желанието, ако тази игра се получи . И аз твърде отдавна имам желание да реализирам такъв проект.

          Comment


            #20
            Помощ, нещо?

            Comment


              #21
              Ако има нужда, ще викам .

              Comment


                #22
                Само да попитам от какъв технологичен период ще започне играта защото на игрите на http://www.alternatehistory.com/ дори и с измислени карти игрите започват от някакъв технологичен период например някои почват с технологичен период от преди първата световна.

                Comment


                  #23
                  Тази ще е някъде през 30-те години, ако гледаме от нашата история. Втората половина.

                  Comment


                    #24
                    Значи периода преди Втората световна.

                    Comment


                      #25
                      Пилот написа Виж мнение
                      Аз съм на линия за форумна игра, горе долу в какъвто и да било формат

                      Иначе си мечтая пак за нещо в стил играта на Воланд отпреди 2 години (дето се оказа симулация на 22 юни), но едва ли имам шанс за нещо подобно...
                      Пишете и мен, ама да не е симулация с предизвестен край, като горната (то тази е и единствената дето съм участвал).

                      Comment


                        #26
                        И аз съм "за" и също така съм и "за" мнението на Пилота
                        (\_/)
                        (°_°)
                        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                        Comment


                          #27
                          Пишете още един желаещ ентусиаст.

                          Comment


                            #28
                            Засега не бързайте да се пишете. Въпросът ми беше за да разбера дали въобще има хора, на които им се занимава. Сега вече съм наясно. Сега пиша правилата и правя картата - ориентировъчно, средата на идната седмица ще са готови. И след като ги пусна "за запознаване" (за да има всеки идея за какво става въпрос), ще обявя как ще става записването. Но да ви предупредя - 12 държави, т.е. 12 играчи (вариантът по повече от един играч на държава при стратегическа игра не ми се струва сполучлив). За повече не съм сигурен дали ще се справя информационно, затова за тази игра толкова.

                            Comment


                              #29
                              Интересно, че деймос не се е появил още.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #30
                                Има време .

                                Comment

                                Working...
                                X