Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сайт към семейството на Бойна слава

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Сайт към семейството на Бойна слава

    Интересува ме възможно ли е, и ако е към кого да се обърна за помощ тъй като имам желание да изработя сайт, който да е свързан с историята на Япония, както и митология, култура, съвремие и тн .
    Идеята ми е да стане нещо като датабаза по гореизброените теми на български език със снимки, преведени карти и тн .

    Имам голяма част от текстовете, идеите за оформление , както и други подробности, но не разбирам нищо от html
    http://neotokyo.nauka.bg <---Back again !!!

    #2
    Място давам веднага, но трябва някой да се наеме да прави страничките...
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Аз, когато намеря свободно време, мога да помогна за правенето.

      Comment


        #4
        Имах същия проблем. Лично за мен най лесно се оказа да ползвам елементарната форма на блог. medchurches.livejournal.com


        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          #5
          Новата версия на vBulletin има възможности за блогване. Като я сложа ще може да се преместиш тук
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Добре де, защо трябва блоговете непременно да бъдат към vBulletin? Не може ли да са на стандартния Wordpress - предполагам, че хостинг доставчикът го предлага.
            А май има и по-качествени решения от Wordpress, но за това нека си кажат мнението знаещите

            Comment


              #7
              Отново на опашката за правене ... Имаше един вариант да стане, ама не стана ...
              Предложения и помощ приемам всякаква .
              http://neotokyo.nauka.bg <---Back again !!!

              Comment

              Working...
              X