Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак замисли чутовни!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Подкрепям адмирал Курита и препомням , че именно заради липса на ред, при Самар нямаше командващ. Скромно предлагам незначителните си способности за командир на авиацията, базова или авионосна, ще се опитам да повдигна равнището на обучеността и след тежките загуби край Марианите.... и се кланям до земи на знамето на победата, Изгряващото слънце, макар и в своя късен следобед!
    Last edited by von Danitz; 07-06-2009, 19:14.

    Comment


      #47
      И аз съм готов да участвам като контра-адмирал или генерал, както Моряка реши че ще съм му по-полезен. Ще защитавам каузата на САЩ, за даизтрия черното петно от предния път.
      Kerls, wollt ihr ewig leben?

      Comment


        #48
        xopxe написа Виж мнение
        И аз съм готов да участвам като контра-адмирал или генерал, както Моряка реши че ще съм му по-полезен. Ще защитавам каузата на САЩ, за даизтрия черното петно от предния път.
        Aми така и така първото дето ни трябва е контра-адмирал. Когато тръгне подфорум ще видим за кое точно. Лошото е, че ако спазваме оригиналното разпределение на силите, единия контра-адмирал(човека на който се падне да командва това дето в ТР е флота на Макартър) ще командва порядъчна сбирщина от какво ли не, а другия съединение с най-новите и най-големите кораби които имаме, но кое как точно ще дойде ще го мислим при самото планиране и като си имаме наш си форум.

        ще се опитам да повдигна равнището на обучеността и след тежките загуби край Марианите
        Аз пък обещавам всичкия бой дето ви се размина заради пропадането на предишната игра

        Само дано тоя път да сме поне четирима (не смея да си мечтая за човек дето да замества Чарлз Локууд) иначе не виждам как ще се справим
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          #49
          Бе да стане играта, пък ще се пробваш

          Comment


            #50
            von Danitz написа Виж мнение
            Бе да стане играта, пък ще се пробваш
            Mи дано да стане

            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment


              #51
              Забелязах, че се активирате по тази тема и си казах, защо да не се пробвам в една игра с корабчета. Та така може ли като я съставите и аз да участвам.

              Comment


                #52
                Дръпни си правилата от форума на предната игра - 1922-бис и след това реши дали искаш със сигурност, доста смятане, планиране и описване пада при отиграването.
                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                Comment


                  #53
                  Ами има много смятане и цифри, та те ме поуплашиха малко. Пише и за някакъв файл Avio.xls, но не знам къде да го диря

                  Comment


                    #54
                    Avio.xls е сервизен файл на водещия да пресмята действията на авиацията.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment

                    Working...
                    X