Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак замисли чутовни!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Мдам, Даниц, бръза проверка с гугъл земя намира Ламотрек за секунда, въпреки че е 1 кв км парче земя в средата на нищото.
    Германците се вижда защо са го ползвали като тайна база.
    На 5-6 мили западно има такива страхотни лагуни, че като паркираш кораба там, само едно ледено Дайкири си трябва за да се почувстваш в рая - е, и една, две туземки
    Kerls, wollt ihr ewig leben?

    Comment


      #32
      Картите ги оставете. Това е точно предпоследната грижа. По-важно е да решите
      1. За кой период?
      2. Кой?
      3. Къде?
      Има редица алтернативи, които сме обсъждали. Хващайте едната и да я почваме.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #33
        Одзава, не четеш горните постове.

        Comment


          #34
          Прочетох всичко, но не останах с впечатлението да сте избрали Филипините.
          Както и да е. Ако изборът е Филипините'44 да почвам да ви давам задачки. А отборите кои са?
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #35
            Сейлърът и Империал естествено са камикадзета... шегувам се.

            Пилотът да става главнокомандващ на Божествения вятър , аз ще съм скромен изпълнител на дълга си. Макар че мога и филипински партизанин да играя при нужда.

            Comment


              #36
              Кои ще са шефовете, за да си получат задачките
              За да тръгнат нещата ще трябва сами са подготвите следните неща:
              1. Ще получите калкулатор и тонаж за всеки от класовете кораби. Вие си конструирате корабите - важното е да се вместите в общия тонаж. И ми изпращате файловете с проектите.
              2. Шефа на армията и ВВС ще трябва да подготви малка справка за типовете самолети, кито желае да използва.
              3. След това си правите планове, дислокации, чертаете с моливи на карти и живот и здраве след 15-17 юли ще съм готов да водя сраженията за Филипините-2009 г.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #37
                А защо ще си правим кораби? Няма ли си кораби готови, това необходимо ли е. Сега пък някакви изродски кораби да се появят... и като знам как финансите ще са 1 към 20, за по-нафуканите...излишно е.

                Comment


                  #38
                  Хм ... ОК. Аз ще направя тази част. Но ще посъкратя класовете. Излишно е да моделираме "Есексите" и 'Орисканитата" като отделни класове. Както и половината американски линкори.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #39
                    Все пак Филипините са кампания, би било хубво да я отиграмваме като такава. Това не е само залива Лейте. Японският флот трябва да има свободата кога и най-вече как да се намеси. Може в Самар, но може и при Манилската битка на следващата година. Сигурно ще е късно, чак тогава, но без това условия просто ще сме адски в неизгодна позиция.

                    Comment


                      #40
                      Aми ако Империал иска да се включи и ще играем Филипините с удоволствие ще го оставям да поеме ролята на Хелси. Аз скромничко ще си запазя ролята на командир на TF-58/38.
                      Ako ли никой не ще да поема ролята на командващ на целия 3 флот, ще я поема аз.

                      Есексите" и 'Орисканитата
                      Айде да не мешаме нещата, CVB (Мидуей, Корал Сий и ФД Рузвелт) и Орисканитата са доста различни кораби, а виж fast battleships действително може да са в един клас.
                      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                      Comment


                        #41
                        Аз се предложих за водещ (или съ-водещ щом Одзи ще се заеме), ама за играч не се наемам...
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #42
                          Аз не се натискам за водещ. Така и така 2 месеца съм зает.
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            #43
                            Хаха, аз да липсвам два дни от нета и веднага ще бъда славно назначен за главнокомандващ на най-отчаяната кауза. Все пак специализирам в такива, а и самураите не се предават лесно, дори и да са мъртви от няколко часа. Ще залягам над кендо тренировки, ще си вися пред компа със синя хакама и ще избивам гадни капиталисти явно

                            Имам едно основно предупреждение към всеки който подкрепи моя кандидатура за главнокомандващ японците - аз съм ужасно деспотичен, тормозещ и педантичен характер ако ми се даде власт. Също така имам самоубийствени тенденции, ама това май тъкмо ще пасне на кампанията.

                            Иначе предлагам да се делим на отбори и да направим по един подфорум в стил 1922 за да можем да си нахвърляме мисли и идеи. Когато отимаме отбори може да се разпределят вече роли и позиции.

                            Като наличност съм редовен юни и юли защото съм на работа в София, август месец е неизвестно къде ще бъда.
                            „Аз, Драгомир, писах.
                            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                            Модератор на раздел "Военна Авиация"

                            Comment


                              #44
                              ОТ/ Пилоте, с шинай и бокен не се потопяват самолетоносачи, а едно цуки на капиталистически адмирал се постига трудно
                              Kerls, wollt ihr ewig leben?

                              Comment


                                #45
                                Аз явно ще командвам целия Трети флот, ама да обявим няколко празни позиции под флага на ивици и звезди
                                Двама контра-адмирали
                                Двама генерали
                                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                                Comment

                                Working...
                                X