Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лоши филми

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Flyboys или Ескадрила много банална и нереалистична американска боза...

    Comment


      #62
      mobster написа Виж мнение
      Flyboys или Ескадрила много банална и нереалистична американска боза...
      Мислех си да сложа линк на имдб от този филм в темата за майтапи но и тук става.Уви неможах да се насиля да го гледам докрая.

      The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

      The 2 minute war - FallOut

      Comment


        #63
        Като говорми за лоши филми

        Крал Артур ( и старата и новата версия са пълен фарс)

        За старата версия
        1Рицарите са с любимите ми ковани доспехи, които хората от онова време не са и сънували - тогава ризинците от халкички са били най-доброто( дано не бъркам)
        2Мебелите са толкова чисти и полирани до блясък - да бе да......


        За новата версия
        1 Сюжет - 0 по шестобалната система - Крал Артур - римски легионер, не че не е бъзможно, просто на мен не ми се връзва и толкова.Да не говорим, че крехката Гуинивиър тук е дива варварка.......
        2 Битки - пълна скръб, която е неподходяща за хора със лаби нерви и пълен стомах.Аз лично нямам нищо против битките, интересни са ми, но това тук е просто прекалено от 90 или колкото там минути бяха, две трети - масово меле... с мнооооого кръв и хвърчащи чаркове.

        Друг малоумно тъп филм - Tropic thunder - жалко подобие на военен филм, просто да удушиш и режисьора и сценариста.......
        sigpic
        НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ

        Comment


          #64
          The Queen of Swords написа Виж мнение
          Друг малоумно тъп филм - Tropic thunder - жалко подобие на военен филм, просто да удушиш и режисьора и сценариста.......
          Малко са комедиите, на които съм се смял повече Но да, ако си била настроена за военен филм, разбираемо е.

          Comment


            #65
            За Tropic Thunder не съм съгласен. Какъв ти военен филм...? Това е комедия - пародия на филм за снимане на филм за Виетнам, при това доста свежа (на мен ми хареса, особено сцените с Get low na Flo Rida)

            I know what dude I am. I'm the dude playin' the dude, disguised as another dude!
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              #66
              М`да, на този филм и аз се смях доста - много освежително преживяване. Да си призная, в повечето случай, когато някой не харесва даден филм, то е заради грешка в представите или очакванията за него. Разбира се, има си и просото зле направени филми (те дори са мнозинство, вероятно), но по-често възмущението идва в резултат на различни очаквания за това какво всъщност представлява дадения филм (е, достатъчно чест случай сред тези е, когато даден филм е правен върху определено литературно произведение (или пък, откъс от "реална история"), за които гледащия има определени представи / оценка, които се различават от представените във филма - веднага следва негативна реакция).

              Крал Артур ( и старата и новата версия са пълен фарс)
              Легендите за крал Артур имат страшно много екранизации в различни жанрове, така че е добре да се уточнява за коя точно става въпрос. Да речем, тази много ми допада, въпреки напълно анахроничните доспехи, въоръжение и прочее, които обаче напълно се връзват с легендата.
              Ще генерализирам - въпросът за историческата истина във филмите по легенди и митове е, хъм, сложен.

              Comment


                #67
                За мен филма крал артур от 81 е много добър филм.Като се има предвид че е филм за легенда такива банални неточности могат да се изтърват.Гледал съм го веднъж но си го пазя в колекцията.

                За откровенно казано ТЪП филм (сигурно е споменаван вече) е трансформърс (осовено 2ката).Толкова безмислен и нашарен филм не бях гледал.А за сюжета дори дума няма да обеля.

                The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                The 2 minute war - FallOut

                Comment


                  #68
                  трансформърс защо да е тъп филм. За филмите от жанр като фантастиката сценария си е напълно стандартен.

                  Comment


                    #69
                    Златна малинка с ленти, мечове и брилянти

                    Антикласацията на Грегорианеца:

                    10. Последния самурай - десето място, защото все пак имаше наченки на смисъл; за жалост безмилостно изкоренени в хода на филма. Всетъки Кен Уатанабе е чудесен актьор.
                    9. Язон и Аргонавтите - негърчето Орфей ме кара да страдам от стомашно-чревни смущения.
                    8. Прокълнатите крале - относително новата френска телевизионна поредица. Пълен кич според мен. Декорите и актьорското изпълнение ме хвърлят в тъча. Даже и Жана Моро не оправя нещата.
                    7. Затоичи - не че не е забавно филмчето, но просто не си падам по този вид комиксови зрелища.
                    6. 300 - казах вече за комиксите, нали? Предпочитам "Астерикс" или, ако ще е Франк Милър, нека бъде "Град на греха". "300" е гавра с Термопилите, към които случайно имам някакви лични емоции.
                    5. Екскалибур - уж божем класика, не история, а приказка, ама кованите доспехи и лъскавкото ме дразнят. "Крал Артур" не е по-добър, ама Клайв Оуен оправдава усилието.
                    4. Александър - тежък кич. Дори Антъни Хопкинс изглежда зле там. А филм, който не може да се оправи дори от джуките на кака Анджелина, явно е зле. Впрочем, четвъртото място трябва дабъде споделено с още един потресаващо лош опит за епичен филм, пак с Анджелина и Хопкинс, но рисувани - Беулф. Не коментирам правописа на българското заглавие, но филмът е потресаващо глупав.
                    3. Хан Аспарух - вогонско киноизкуство. Дели мястото с Часа на владетелите.
                    2. Калоян - архивогонщина.
                    1. Ивайло - най-лошият исторически филм на всички времена.
                    Луд на шарено се радва - цивилен блог

                    Comment


                      #70
                      Каква значи "вогонщина"?
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        #71
                        Dinain написа Виж мнение
                        Каква значи "вогонщина"?
                        Пояснявам. Вогоните са автори на една от най-лошите поезии в Галактиката според "Пътеводител на галактическия стопаджия". Слушането на вогонска поезия е във висша степен мъчително за здравомислещото човешко същество. В този смисъл "вогонщина" е всяко болезнено посредствено произведение на изкуството. Графоманщина, бездарие, нахална простотия, самодоволна некадърност, мъка за нормалния зрител/слушател/жертва.
                        Луд на шарено се радва - цивилен блог

                        Comment


                          #72
                          Rubber (2010)




                          Binance cryptocurrency exchange - We operate the worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume

                          http://www.facebook.com/moviemaniacsDEGenre: ??? wtf ???Regie / directed by: Quentin DupieuxDarsteller / cast: with music by Gaspard Auge + Mr. OizoKinostart...


                          Автомобилна гума-вампир с телекинетични способности. Ново дъно в кино-индустрията. Вогонщина

                          Comment


                            #73
                            Ironclad (2011)

                            Сюжетът на този филм е просто отчайващо неправдоподобен и анти-исторически. При цялото развитие на киното в последните години и бойните сцени са на ниско ниво (макар и всъщност да са единственото ценно нещо във филма). Малоумна работа...
                            A strong toun Rodez hit is,
                            The Castell is strong and fair I wis...


                            блог за средновековна балканска история

                            Comment


                              #74
                              Imperial написа Виж мнение
                              Пост на годината?
                              Е то антиреклама няма - производителите на филми на това разчитат :-)

                              Comment


                                #75
                                Guy de Mont Ferrand написа Виж мнение
                                Ironclad (2011)

                                Сюжетът на този филм е просто отчайващо неправдоподобен и анти-исторически. При цялото развитие на киното в последните години и бойните сцени са на ниско ниво (макар и всъщност да са единственото ценно нещо във филма). Малоумна работа...
                                Последния филм с качествени бойни сцени май си остава Властелина :-)

                                Comment

                                Working...
                                X