Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искания от Флота

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Искания от Флота

    Адмирале, казвай тук какво ти трябва (кораби, самолети, проекти)и ще получаваш бързо сводка от мне какво може да се отдели от бюджета.
    Kerls, wollt ihr ewig leben?

    #2
    Новите самолети(някъде из нашия раздел ги има проектите) - спешно и в големи количества, като се наблегне на изтребителите

    Искам поне 3 от линейните крайцери спешно да се разкарват от стапелите. На единия стапел ще заложим големи подводници, на другите два могат да се намъкнат към 6 есминеца. А ако може - да разкараме и линкорите дето се строят.
    Спешно ми е необходим нов базов патрулен самолет - 2 двигателя, товароподемност 1-1.5 тона, възможност да покрие 4000 километра и да се върне 6-8 0.5" картечници
    Искам също така проект за преоборудване на оставащите 2 или 3 линейни крайцера в самолетоносачи
    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

    Comment


      #3
      Не съм съгласен да режем големи кораби които ще са готови след няколко месеца!
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Imperial написа Виж мнение
        Не съм съгласен да режем големи кораби които ще са готови след няколко месеца!
        Ами да изберем такива дето няма да са готови. А и опитите да бием британците в тяхната собствена игра са малко обречени. Шанса ни е в нещо ново като техника и тактика.
        А Рюйтер заслужава бой дето ни затри един линеен кораб.
        Ако няма да кълцаме линеен крайцер, ми трябва и проект за нов самолетоносач с 80-90 машини от новите 12х127 мм. 32х40мм. и 40-50х20 мм.
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          #5
          Ами линкорите ни не са за да бият англичаните в бой на battle line, ами да охраняват самолетоносачи. А такъв нов проект ще отнеме примерно 4-5г предполагам докато са готови първите кораби ....

          Дайте да не вземаме хаотични решения на парче, а да направим някакъв цялостен план.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Aми плана за момента е да скълцаме снабдяването на тия дето са се загнездили в Анкоридж. За целта ми и трябват доста нови подводници. А и нови есминци, за нощни нападения на конвои покрай Алеутските острови и покрай остров Кодиак, както и нов патрулен самолет, който да може да кръстосва на големи разстояния и да атакува на момента каквото намери(в реалността нещото се казва Локхийд Хъдзън). Все още не мога да мисля за друг вид настъпление, и предполагам няма да мога до 3-4 години, та проекта за ескадрен самолетоносач ми трябва сега.
            А също така ми е необхoдим поне един батальон marine raiders - 300-400 човека, които да се пренасят с подводници на групички(старите типове са перфектни за целта) и да нанасят удари по инфраструктурата на противника(основно по летища и складове дълбоко зад отбранителната линия на жълтурите)
            Ето как изглеждат новите самолети
            . Поръчва се разработката на самолет Douglas DT26
            Бомбардировач-торпедоносец
            Двигател - 780 кс
            площ на крилата - 25
            далечина на полета 800 километра
            3х12.7(1 зад пилота, 1 в долната полусфера отзад и една над мотора)
            908 килограма товар(1х533 мм. авиационно торпедо или 2х454 кг бомби полубронебойни бомби или съответния брой 227 кг бомби)
            Цена на проекта 1,185, цена на единичен самолет 12.

            Плащането го пиша в хода за 1925г.

            2. Поръчва се разработката на самолет Boeing P-12
            Изтребител
            Двигател - 650 кс
            площ на крилата 21 кв. м.
            далечина на полета 800 километра
            въоръжение 2х7.62, 2х12.7
            500 килограма товар(примерно 2х227 кила бомби)
            цена на проекта 897
            един самолет - 9

            Впрочем вестниците показват нещо обещаващо - руската мечка май е станала от сън.
            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment


              #7
              Хайде скайп конференция да направим и да обсъдим сриозно нещата....
              Kerls, wollt ihr ewig leben?

              Comment


                #8
                xopxe написа Виж мнение
                Хайде скайп конференция да направим и да обсъдим сриозно нещата....
                Пътьом разгледайте това преди конференцията

                Много се надявам уйгурския шаман Кирсан Цой да е прав(вижте темата за СТА)
                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                Comment

                Working...
                X