Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оперативни въпроси към посредника

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ами тогава утре ще предам консервативен ход за януари - Гуам, Филипините и Анкоридж по план с малки добавки от тактическо естество и формиране на конвой от танкери в Тайван. Хаваите ще ги тормозя след сесията, последният ми изпит ми е във вторник, следобедът ще смятам и сряда ще предам план за нападението. Ще е явно цял роман като гледам сложността, но мисля да се справя.
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      #17
      Чета правилата, но като гледам нещо ми е странно танкер да има вместимост от 1000 тона само? Някак не е ли твърде малко за танкер, сега разглеждам Уикипедия и ми се струва, че 8-10 000 е по-вероятно като цифра? Ако не е казвай, все пак ти си реалността.
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        #18
        Трябва ли да давам заповеди за Колумбия или ако има нещо там ще си го разиграем на живо?
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #19
          Колко попадения от 305мм снаряди трябват за да стане една летателна полоса неизползваема? Същият въпрос и за 152мм.

          И имаме ли димни снаряди? В смисъл безвреден газ, но да прави много дим?
          „Аз, Драгомир, писах.
          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

          Модератор на раздел "Военна Авиация"

          Comment

          Working...
          X