Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместни операции срещу Врага

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Това означава ли, че ходът се забавя? Защото аз съм в сесия и свършвам вторник с изпитите, ако може тогава да предаваме за януари ще е най-добре.
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      #32
      Предполагам че не. Аз нещата за нас съм ги предал, просто мога дати дам някакви данни, но не знам дали и колко точни ще са. Примерно 14000тона въглища и около 25000 тона нефт според данните в ТТД-то, което имам. Мислех да докарам още 2 крайцера, но първо за 12-февруари няма как да стане, второ нов модел са и им нямам консумацията. Евентуално ако нещата не са точни, ще гледам да си наглася следващия ход според тези данни.

      Comment


        #33
        Това като тонаж отчита ли, че повечето крайцери така или иначе няма да презареждат резервоарите си изцяло (тъй като те имат повечко обсег)?

        Аз сега се опитвам да събера конвой в Тайван пък да видим, нещо имам да питам Одзава защо технологиите са толкова смотани че един танкер носи само 1000 тона...
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #34
          По-скоро не, тъй като трябва от 1-ви февруари до 12 да покрият голямо разстояние и мисля да ги пусна на по-голяма скорост, тъй че може и да изразходят всичко.

          Comment


            #35
            Може ли да ми дадеш скайпа си за да се разберем в подробностите? Моят е lord_vetinar1 , ще съм на линия след 3 часа и половина считано от сега.
            „Аз, Драгомир, писах.
            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

            Модератор на раздел "Военна Авиация"

            Comment


              #36
              Скaйп не ползвам. ICQ:102732454.

              Comment


                #37
                Ето плана първоначално, да хванем да го доизправим и да действаме.
                „Аз, Драгомир, писах.
                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                Comment

                Working...
                X