Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместни операции срещу Врага

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Съвместни операции срещу Врага

    Господа, започна се, желая успех!

    #2
    Врага? Пак ли някой е пуснал Моргот?!
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #3
      Врагът с голямо главно Щъ

      Comment


        #4
        Господин бауглир си е заминал отдавна :Р Иначе мерси за фойерверките по случаяй рождение ден

        The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

        The 2 minute war - FallOut

        Comment


          #5
          Нека силата бъде с нас и с нашите мъже по фронтовете и калните и студени окопи
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            #6
            Да видим къде ще му излезе края...

            Comment


              #7
              Дано да излезем победители.

              Comment


                #8
                това зависи само от воения гения на американците
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #9
                  Какво е положението край Филипините и ще ви трябва ли нашата подкрепа? Доколкото разбирам от отчета, нашите сили са на линия, но няма контакт с врага.

                  За момента можем да ви известим, че последните тежки сили на флота на САЩ в Картахена са унищожени - единствения забелязан ЛК е или тежко повреден или унищожен, двата ЛКР са потопени, както и един ЕМ. Ще ви трябва ли подкрепа за Панамския канал?

                  Comment


                    #10
                    Положението с Манила е сравнително неизвестно, но не са забелязани техни ЛК в залива. Не съм командир на силите там, за това питайте Даниц.

                    Има някаква вероятност да са някъде из Индокитай на учения с френци или датчани. За това предлагам и ние и вие да си пуснем разузнаването на лов, задействайте си авиацията да попрегледа района и пратете агенти. Ние ще направим същото, да се надяваме, че ще ги намерим. Търсим 4ЛК и 2БКР.

                    Колкото за Картахена, като гледам отчета е отишла половината им Карибска ескадра, още толкова най-вероятно е била в открито море. Ако искате потърсете, но според мен вече са отпрашили към САЩ.

                    Каналът е пазен много силно от авиация, тъй че внимавайте какво правите в района. Стената според моето мнение ще се оправя поне година, но Одзава какво ще реши не зная. Поне 3-4 месеца няма Панамски канал, това е сигурно. За после мога да им спретна още няколко номера с канала, + инвазия от Колумбия и Коста Рика едновременно за да ги понапрегна.

                    Предлагам да пуснем и специални операции по сриване на икономиката им чрез предизвикване на паника, за да ги притиснем и в перспектива още повече.

                    Какво ще правите с Ню Йорк и какви ресурси сте им затапили там?
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      #11
                      По наши данни от Карбиския им флот някъде е забегнал този ЛК, който сте го повредили, а от Картахена се измъкнаха само няколко ЕМ. В Ню Йорк по наши данни сме затапили 3 ЛК + леки крайцери и ЕМ.

                      Comment


                        #12
                        Първоначалните данни бяха за 2 ЛК, 4 КРЛ, 20 ЕМ в Карибите. Панама има база на Пасифика, не зная дали имат на Атлантика... (на пасифика са с още 2 КРЛ).

                        Ню Йорк ще го вземете ли?
                        „Аз, Драгомир, писах.
                        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                        Модератор на раздел "Военна Авиация"

                        Comment


                          #13
                          Разхождайки се из страната на правилата на играта, забелязах, че разни експедиционни части трябва да се снабдяват... А Панама е откъсната от север с Коста Рика (наша), а от юг с Колумбия (наша). Американците имат в Панама поне 3ПД, 2КД, 1АП, 1б.б., 7-8 полка авиация и още персонал. За това ще им трябват десетина хиляди тона припаси на месец. За това и моля кралския флот да види дали ситуацията е такава, това може да е перфектния начин да се изкарат сащиянците на бой.
                          „Аз, Драгомир, писах.
                          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                          Модератор на раздел "Военна Авиация"

                          Comment


                            #14
                            Бихме желали да попитаме лордовете от острова дали имат нещо против да ни придружат на съвместна разходка до Хаваите. Там най-вероятно има 4 ЛК (онези които се оказа че са се измъкнали от Манила), 2 БрКР и 2 АВ. Вашите сили в района на Манила доколкото разбирам са от порядъка на 4 ЛК и 2 ЛКР? Заедно с нашите ЛК (ще използваме всичките 12) смятаме, че ще заличим Пърл Харбър заедно с всичко в него. Дори и да се появят 6-те ЛК от континента, пак ще имаме огромно превъзходство. Ние ще вземем и 1пд заедно с корабите, за да можем да доизбием оцелелите от артилерийската стрелба. Потопим ли тези ЛК, то САЩ ще са практически неутрализирани.

                            Съгласни ли сте да участвате?
                            „Аз, Драгомир, писах.
                            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                            Модератор на раздел "Военна Авиация"

                            Comment


                              #15
                              Как вървят вашите операции във Филипините и Гуам? Ако ще приключат скоро, може и да помислим по въпроса, макар че нямам как да отделим целия си флот за задачата. Пък и определени логистични проблеми ме притесняват. Иначе в района разполагаме и с доста линейни крайцери, така че ако не друго поне с няколко линейни и леки крайцера може да ви подкрепим и евентуални единия ни наличен самолетоносач, макар че едва ли ще е от твърде голяма полза освен за разузнаване.

                              Comment

                              Working...
                              X