Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ход 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Малан, извинявай, но от този момент нататък забранявам всякаква информация да изтича в публичното пространство.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #32
      Оставете ме да помисля малко на спокойствие.



      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #33
        Imperial написа Виж мнение
        А нашите контраразузнавачи спяха ли?
        Mне - на мястото си бяха, обаче не надушиха, че се готви такова нещо. А 500 кг си е съвсем в реда на нещата - вервай ми. Още повече, че те са за разрушаване монолитността на бетона, останалото го върши самата вода. А дали са загинали или издавили - няма значение. наистина по-вероятно е второто. Така, че приемаме него.

        Щабът на бунтовниците в момента е южно от Меделин. За такива въпроси не е необходимо стратегическо разузнаване.
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #34
          Odzava написа Виж мнение
          Mне - на мястото си бяха, обаче не надушиха, че се готви такова нещо. А 500 кг си е съвсем в реда на нещата - вервай ми. Още повече, че те са за разрушаване монолитността на бетона, останалото го върши самата вода. А дали са загинали или издавили - няма значение. наистина по-вероятно е второто. Така, че приемаме него.

          Щабът на бунтовниците в момента е южно от Меделин. За такива въпроси не е необходимо стратегическо разузнаване.
          To 500 kг верно са си бая, ама един водещ беше изтървал буквичката "к" от "кг", та за това се изненадах. Интересува ме точното разположение на щаба, не "някъде там на юг", за това питам дали ми трябва стратегическото разузнаване.

          Повече няма да питам, за да мисли шефа на спокойствие.
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            #35
            Сега сме януари 1925г, нали.

            Германците предали ли са си стратегическия ход?
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #36
              Германците пак се покриха. Чаках да си уточнят дислокацията на войските в Италия, но така и не го направиха. Засега нямам нищо от тях.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #37
                След упреците към Държавния департамент искам да питам водещия колко дивизии имат бунтовниците(ако може да ми се отговори без стратегически ход). Вече спирам да се меся изобщо по военни въпроси в Колумбия.(Ще си правя военен план за инвазията в Канада за да си заемам времето )
                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                Comment


                  #38
                  2 пехотни дивизии, 29 леки бомбардировача.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #39
                    Odzava написа Виж мнение
                    2 пехотни дивизии, 29 леки бомбардировача.
                    Oлеее аз съм тръгнал да трепя врабци с 406 мм. оръдие
                    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                    Comment

                    Working...
                    X