Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ход 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ход 2

    Прикачам Ход 2, докъдето го докарах (75-80% )

    Остават:
    - Одзава да потвърди договора с Русия, че той ми е най-важен.
    - Потвърдените търговските договори на Хорхе.
    - Флотските учения и разпределения на Ройтер.

    По принцип днес може да го завършим ако всеки си предаде неговата задача.

    Не се шашкайте на разходите - следващия ход няма да залагаме почти нищо голямо и мисля ще вържем бюджета.

    Освен това се извинявам на Одзава, но не ми стигна времето да ъпдейтвам и ексел-а. Мога евентуално довечера да му пратя и него като завършим всичко.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Договорът ви с Русия е потвърден. Сключва се на вашите условия с уговорката, че новопостроената ВМБ остава руска, но там могат да се базират и ваши кораби за защита на интересите на САЩ по транспортирането на стоките по транссибирската магистрала.

    По сделките - пратих отговор на Хорхе. Някои предложения са ... нагли, да речем. Все пак САЩ от 20-те не е САЩ от 90-те

    Пращай те хода както сте го направили. Аз ще ви опиша едно ученийце. ЗА ексела - няма проблеми. Просто отчета ще го дам през събота или неделя.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #3
      Добре, ще включа основните положения по договора в хода, но не си споменал никакви детайли - дали вземате заеми и тн. Ще трябва сам да си ги нанесеш.

      Заради бързината нямам сега време да споря за базата, така че Русия да се радва на още милион все едно подарен...
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Прикачвам хода с каквото можах да внеса сега набързо. Трябваше да отложа есминците за догодина.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Аз ще попълня тази вечер в хода търговските споразумения.

          П.П. Продадох на Ю.Американците и онази Т.п. която оставаше - стана износа за там 3 т.п.
          Last edited by xopxe; 23-09-2008, 18:51.
          Kerls, wollt ihr ewig leben?

          Comment

          Working...
          X