Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Имперски Времена"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "Имперски Времена"

    [Най-после и аз сколасах да поработя по ролята си в играта. За съжаление, липсата на време и разни други неща ме спират от по-активна работа, но се надявам в бъдеще да пускам повече материали]

    "Имперски Времена"

    Това е независимо печатно издание, обхващащо целия игрови свят. То служи за публикуване на всякакви материали и новини около играта. Всеки, който желае да съобщи нещо, да поръча аналитична статия или друго, да се обърне към редакцията на вестника на адрес: am__gul[кломба]abv.bg (по средата с две долни чертички).
    Ако има недоволни от материалите във вестника, то помнете, че пресата е свободна и винаги можете да се оплачете в редакцията, което ще ви даде възможност да публикувате опровержение.
    Няма да ми е излишна и помощ, ако на някого му се занимава с писане на материали, да пише на същия адрес.

    Редакция на вестника

    Първия игрови брой (1031-ви, но това е заради дългата история на изданието).

    #2
    Е, най-накрая нещо за четене, и слънчицето сложено, и мото прекрасно, избарана работа. В Токио сериозните бизнесмени обмислят реклама малко да пуснат.

    Comment


      #3
      Удивително изобилие от дезинформация.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Нали .....аз се забавлих за малко да познавам атворите на различните материали.... Дезинформационно табло е това...
        Recalibrating my lack of faith in humanity...

        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

        Comment


          #5
          Ми хайде, пуснете един "Потомак Трибюн", та да разберем що е обективна журналистика

          Comment


            #6
            аз се забавлих за малко да познавам атворите на различните материали
            Ще е забавно да чуя кои са . Защото общо взето сме двама - Одзава и аз (от него новините, от мен писането).

            Comment


              #7
              аа има и поръчкови не се прави...
              Recalibrating my lack of faith in humanity...

              https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

              Comment


                #8
                Ха, и кои са. Може и на ЛС да ми пишеш, ако не искаш тук .

                След това, пресата в играта е пропаганден инструмент. Работата е там, че не обслужва конкретен играч, а всички играчи - нещо като поле, в което пропагандата се реализира. А за мен е забавна възможност да се опитвам отстрани да разбера какво се случва под шапката .

                Comment


                  #9
                  Ами примерно ако журналистите ти бяха наистина проучили въпроса с Никарагуагската афера, щяха да открият, че договореностите съвсем не са от вчера и въобще цялата вестникарска бележка е просто пълно съчинение.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Цалата работа е че японското разузнаване е внедрило шпионин на нужното място. Герой на самурайския труд, трижде герой на Изгряващото Слънце, майор Шитирилизо Исаеви исвестен още със позивните си "Одзава"
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #11
                      ШитириРизо, да се не разправяме с ИСТОРИК

                      Comment


                        #12
                        Княже, тоя агент да не ти потопи дипломацийката?
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          #13
                          то тогава трябва и да е Исоеби - ама звучи неприлично
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #14
                            Odzava написа Виж мнение
                            Княже, тоя агент да не ти потопи дипломацийката?
                            то той ми я затопи още в правилата - дето квото и да правя все едно ще се изтепат накрая ха ха Само аз единствен се боря тука за световен мир и личен цепелин
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #15
                              Хе, то истината е въпрос на гледна точка . Но, от друга страна, истината е това, което четеш във вестника сутрин, докато пиеш кафе. Другата истина, известна само на таен и осведомен правителствен кръг не е такава за народа .
                              Това е и основанието да има печат в подобен род игри.

                              Comment

                              Working...
                              X