Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Имперски Времена"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    @ Уадиморо
    Виж, не е лично, реколтата е лоша, като порасне новия ориз, веднага ти правим един... ако искаш до тогава, ордена на Хризантемата?

    Comment


      #17
      По-скоро на британското. Личи си един и същ почерк. Ако Голъм знае, значи някои от статиите му по въпроса се оказват поръчкови, ако не знае и просто отразява случващото се статиите са дезинформации поради мързел (мързи го да копае по-навътре, точно както със Никарагуа..."през последната година" Dear God!)
      Recalibrating my lack of faith in humanity...

      https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

      Comment


        #18
        Е, за повечето неща не знам. А що се отнася до "мързи", то явно нямаш идея колко работа ми бе да направя всичко това и то при съвсем мизерно и почти липсващо свободно време. Съжалявам, но наистина не съм имал време "подробно да копая". Както се казва - за пет-шест часа работа, толкова. Разбира се, ако смятате присъствието на вестници в играта за нещо лошо, напишете се - хем ще си спестя от личното време .
        А вече сериозно: аз знам толкова, колкото мога да хвана от това, което се вижда открито, а то е почти нищо. За останалото предполагам, разполагам и с някаква информация от Одзава, но и тя не е много. Така че ако искате нещо да се освети по вашему, следва да се погрижите за това, изпращайки новина или информация. Останалото журналистите го пишат така, както го виждат, както е по цял свят в реалността. А щом хората прочетат написаното във вестника, то това става истината за тях в повечето случаи .

        ПП
        Личи си един и същ почерк
        Да, моят почерк си личи, защото аз съм ги писал. Съжалявам, ако звучат доста сходно, обаче имах съвсем кратко време да ги напиша - колкото толкова. Не съм имал време дори да проверя правописа, какво остава за стилистиката.

        ПП2 Обаче нещата се получават, я какъв интерес се предизвика .

        Comment


          #19
          Така става когато хората се блещят да видят какво има между редовете и пропускат важна информация която си пише в редовете

          Голума изрично каза: Одзава дава новините - Голума само я украсява (еми с Никарагуа стават грешки - не всички са флотски все-експерти, а и реалиите на играта се различават от нашите така че нищо не се знае точно, освен ако Одзава сама не е казал изрично).

          Според мен поръчкови са статиите дето са в Окото на Тайфуна писани под псевдоними - останалите са си редовен преглед на игровите новини - квото сме си надробили, такова ще четем
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #20
            Ако вярваш на всичко, което четеш, по-добре не чети - японска поговорка.
            Голъм , благодарим за отделеното време, вестниците са си вестници, ще дойде време и на действието. И тогава, всичкият тоя шум, ще е нищо.

            Comment


              #21
              Ако вярваш на всичко, което четеш, по-добре не чети
              Даниц, японците са мъдри люде . Благодаря за другото, а времето на действията го чакам с интерес, тогава ще има повече за отразяване.
              За останалите - неточностите са част от вестниците.

              Comment


                #22
                Ще се наложи да издаваме Wall$$$treet Journal ама дали ще има време.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #23
                  Е, ако искате е достатъчно да ми изпращате материали. Впрочем, както си решите. Идеята на вестниците не е борбата в играта да се измести от самата игра към виртуално хабене на мастило и словесни войни, а да бъдат атмосферно допълнение към нея, както и като средство, чрез което водещия оповестява едни или други странични събития.

                  Comment


                    #24
                    Мне ...може и да издаваме нещо, но можем да накараме Голъм да прогледне и да стигне до концепта за журналистическо разследване
                    Recalibrating my lack of faith in humanity...

                    https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                    Comment


                      #25
                      оже и да издаваме нещо, но можем да накараме Голъм да прогледне и да стигне до концепта за журналистическо разследване
                      Ха-ха . Това беше забавно, но за тази цел изданието си има местни редакции, репортери и журналисти. И представя обективните резултати от техните разследвания на обществото, посредством вестника .

                      Comment


                        #26
                        През 1923? Уотъргейт? Петрол-пари-контри? Я го карайте на интервюта с короновани особи... това е бил сериозният жанр, тогава. Погледни тук там, журналистите са се фукали с кого се познават... Нещо като руския печат днес...

                        Comment


                          #27
                          О, да, ако помниш как започна "ГАДИНО" навремето (първия ми игрови вестник), беше точно с интервюта. Ама да видя кога ще сколасам, а и ще се разбере кой ще отговори . Като гледам американския отбор, нещо са "на нож" с идеята за свободна журналистика .

                          Comment


                            #28
                            von Danitz написа Виж мнение
                            Я го карайте на интервюта с короновани особи
                            пак искате да ни прецакате нас американците .
                            Ама ще ни накарате да станем империя и да си сложим Император ( тъй и тъй си го имаме), че да ни интервюирате и нас.
                            Kerls, wollt ihr ewig leben?

                            Comment


                              #29
                              Благодаря за четивото, gollum!
                              Канцлер на хазната

                              Comment


                                #30
                                Реклама приемате ли?

                                Comment

                                Working...
                                X