Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оперативни маневри на силите ни

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Оперативни маневри на силите ни



    Пускам тази тема за да имаме местенце където да са събрани на куп всички движения на флотите ни. Предлагам всяко движение да е със стандартен формат, тоест:

    ЗАПОВЕД
    До <Флот/ескадра>
    да направи еди си кое
    Издадена от <адмирал>
    На <дата и час>
    КРАЙ НА ЗАПОВЕД
    П.П. Даниц, дай да пратим от Трети флот 15-те миноносеца Муракумо да правят блокадата, и без товамога да ги ползвам само за разходки в Токийския залив с тези 300 мили обсег. Ако може да ги сменя с 10-тина есминеца Момо ще съм благодарен. Ако одобряваш да пускам заповед?
    Last edited by von Danitz; 02-09-2008, 13:36.
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    #2
    Давам, но още не сме обявили блокадата

    Comment


      #3
      Както обясних блокадата няма да има същото действие ако още не е обявен края на първи ход - тоест да сме получили официално резултати от заповедите ни за първи ход. Въпроса е да заблудим врага че хванатите саботьори са резултата от контра-шпионска акция заповядана в първи ход. Както сами разбирате, трудно можем да го заповядаме по-рано от първи ход и да получим тези резултати - тогава дори малката вероятност да се хванат на блъфа ни ще изчезни за всеки който може да събере 2 и 2 и да получи 4 Декларацията е готова - чакаме резултатите и веднага ще я разпространя
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #4
        Добре, значи веднага щом мине първи ход давам заповед за пребазиране на 15 Муракумо-та в Циндао и Тайван на разположение на Втори флот, колко от Момо-тата ми ми се отпускат да си прибера от там? Има 8 в Тайван и 4 в Циндао.
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #5
          Доколкото разбирам няма значение дали веднага или не, важното е да влезе в заповедите за втори ход.
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment

          Working...
          X