Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съюзническа конвенция и планиране

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    На заседанията на правителството до този момент преобладава мнението да се въздържим от нападение за следващата (1924та) година. Все още се правят учения и модернизации на флота.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #32


      Интересно е като идея, особено частта с http://en.wikipedia.org/wiki/Defence_Scheme_No._1

      Иначе само още едно допълнение от разузнаването - има вражески войски в Джуно, предполагаемата цел е Ванкувър.
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        #33
        Мерси много, ние също разполагаме с туй-онуй там. Имате ли представа какъв им е състава?

        Още нещо - текущото мълчание предполага че или пак са им се изгубили играчите, или подготвят някаква атака, най-вероятно насочена срещу Япония в текущата ситуация. Макар че не бих залагал пари на това. Разполагаме с известно количество ЛК в района, а ако смятате че ще ви трябва някаква допълнителна помощ може да предоставим и няколко линейни крайцера. Така че кажете дали да ги изтегляме от базите в Англия.

        Comment


          #34
          За нападение, винаги може да се очаква, особено срещу Японските острови, но за сега нямаме податки.

          За линейните сили, добре би било да имате поне два линейни крайцера на база в Австралия или Нова зеландия за да контролирате и южната част на океана, за там на нас сили няма да ни достигнат.

          Comment


            #35
            А, и в първата половина на годината, няколко наши транспортни кораба ще свалят контейнери в Джорджтаун, в Британска Гайана, на Атлантика. Пратките ще поемат по реките навътре в джунглите към Ориноко и към Колумбия. Безобиден товар - картечници, самолетни части, оръдия. надявам се, не възразявате?

            Comment


              #36
              и преведени от японски трудове на Маркс и Енгелс Както и апокрифната утопия на средновековния социалист Томас Мор "Чудесата на японския менеджмънт"
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment

              Working...
              X